Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

2dor

Topicul pentru cei care folosesc limbaj nepotrivit sau fac reclamă

Recommended Posts

Eu mi-am luat telefonul de pe xphones4all , preturile sunt sub cele de pe piata si calitatea foarte buna. Arunca o privire, cred ca o sa gasesti ceea ce cauti! Sper ca te-am ajutat:)!

Link to comment

Mai mult pentru jocuri si unele aplicatii.

Atunci ar trb sa-ti iei Motorola, parerea mea. Iti recomand xphones4all , eu de acolo mi-am luat telefonul, preturile sunt sub cele de pe piata iar calitatea produselor este foarte buna, crede-ma :)

Link to comment

Cele mai bune tablete mi se pare cele de la Samsung. Nu o am de mult timp, dar isi merita banii cu siguranta. Plus ca pretul a fost chiar bun ptr calitatea produsului ( xphones4all )

Link to comment

Continutul topicului:

Nume in joc:Nairda

IP (www.whatismyip.com):86.126.105.112

Motivul ban-ului:Necunoscut

Durata ban-ului:3 zile

Motivul contestatiei:Lipsa dovezilor

Descriere a situatiei:

da ma da am folosit bugu ala, dati`mi ban si lasatima in pula mea in pace.pa

defragus sa nu uiti ca am folosit si bugu ala la spawner, e unde am setat home.

Link to comment

Sper la un macel de genul 3-0 sau 3-1... steaua e o echipa penibila in comparatie cu chelsea

 

ca sa-mi argumentez parerea, sunt fan u craiova deci anti-buCUResti ^^

 

Juan, patriot esti cand joaca romania prietene nu cand joaca o echipa linsa in anus de peste 10k televiziuni doar pt ca ii umple oierul de bani.

sper sa iei ban pentru ca sincer esti prost.steaua este singura echipa romaneasca care face performanta cu jucatori romani , 7-8 dintre ei prezenti la nationala.ti se pare ca nu ar reprezenta romania?copil frustrat

am votat 2 solist.cred ca steaua putea mai mult in tur spun asta deoarece au jucat cu frica , au jucat slab jucatorii cheie : chipciu , tanase ,  pintilii.cred ca au vazut ca nu au de ce sa le fie frica si vor juca cu tupeu.steaua va marca iar atunci suporterii se vor intoarce impotriva lui benitez si-asa relatia este tensionata.steaua castiga la diferenta de 1 gol

Link to comment

poate o sa apara si in Steam la find servers, nu de alta da macar sa aveti 2-3 jucatori pe el

chiar nu vedeti ca jocul asta pe LM e mort de mult timp ? stim cine a adus serverele in acest stadiu, eram prea batran si tampit cand am zis ca or sa le aduca unde sunt acum, s'au terminat prostii i'ati banat pe toti

multumitile fostilor mari administratori + pupincuristilor si tiganilor deveniti peste noapte admini si moderatori

cius si succes .. consumati banda rds'ului degeaba cu CS

Link to comment

Angel, dovada clară este că nu faceți nimic.

În secțiunea asta tu ai 1 singur topic deschis si 3 reply-uri în el. De ce ai moderator? Că copiezi chestii de medicină de pe eva.ro la fel cum făcea și mitică?

Sincer, m-am abținut atâta timp. Tu ești cea care a îngropat această secțiune! TU, cu regulile tale fără noimă, TU cu pupincurismul până să iei moderator și cu aroganța și inactivitatea din momentul de față. Nu faci nimic pentru această secțiune, ești 0, ultimul post în secțiunea pe care o moderezi este de acum 10 zile.

So, nu mă învăța tu pe mine cum se face treabă că habar nu ai.

 

Nu îmi dau seama cum tu poți avea drept de veto în alegerea unui alt moderator..toate astea (inclusiv tu) sunt(-eți) rezultatul unui management defectuos al forumului.

Link to comment

 

Angel, dovada clară este că nu faceți nimic.

În secțiunea asta tu ai 1 singur topic deschis si 3 reply-uri în el. De ce ai moderator? Că copiezi chestii de medicină de pe eva.ro la fel cum făcea și mitică?

Sincer, m-am abținut atâta timp. Tu ești cea care a îngropat această secțiune! TU, cu regulile tale fără noimă, TU cu pupincurismul până să iei moderator și cu aroganța și inactivitatea din momentul de față. Nu faci nimic pentru această secțiune, ești 0, ultimul post în secțiunea pe care o moderezi este de acum 10 zile.

So, nu mă învăța tu pe mine cum se face treabă că habar nu ai.

 

Nu îmi dau seama cum tu poți avea drept de veto în alegerea unui alt moderator..toate astea (inclusiv tu) sunt(-eți) rezultatul unui management defectuos al forumului.

 

Nemultumirile pot fi postate si fara jigniri.

Atentie mare la limbaj pe viitor,

Mersi.

 

-Warnup

 

Nu am jignit cu absolut nimic. http://dexonline.ro/definitie/pupincurism

 Văd că primesc warn că am zis ceva adevarat la adresa unui moderator..În fine, îmi mențin părerea. Tu esti inutilă în această secțiune. Crezi că pentru că ai zis tu " nu reacționez" asa? Vrei să-ți arăt PM-uri de la colegii tăi care mi-au cerut ajutorul? Deja colaboram cu restul colegilor tăi. Am dat idei, am făcut chestii. Mi-a fost sugerat să fac aplicația aia. Am vrut să ajut, nu s-a vrut.. asta e. După cum observi nu-mi plac bannerele și chestiile de genu, nu am nici un award deși mă încadrez la destule.

Tu ai adus cocalarismul pe forum, se poate vedea asta în profilul tău care arată care arată ca unul de hi5.

Domnișoară Angel, te rog să înțelegi că nu am nimic personal cu tine dar pe un forum, și mai ales într-o secțiune ca cea pe care o moderezi trebuie activitate maximă nu să arunci un ochi la 2-3 săptămani.

Dragi moderatori globali, fiți realiști, judecați la rece și acționați în cauză. Nu neg aptitudinile ei la SAMP (poate ar trebui să rămână doar cu aceea funcție) dar la lifestyle.. se vede că nu o pasionează, nu postează doar stă și împarte warn-uri și dă reply-uri de 2 lei.

Link to comment
Guest bogye

cu tine bunicule..ce pusti ma nu ma cunosti din ce oras esti ma?



ba nu are rost sunteti niste obsedati de joc iesiti pe afara in parc mai futeti o pizda..si in special 

RaZzZzoRr
Link to comment
Guest bogye

Voi sunteti baietiii de la parada gay! Voi sunteti baieti care nu fut femei! voi sunteti baietii de noi luati la misto,voi sunteti fanii dinamo!!!!

Link to comment
Guest Michael

Plecati pe alte servere , nu vedeti ca toata lumea isi bate joc de voi ? Nu dau niciun fel de informatii decat cele penibile postate de Persanu , nu imi pasa de sanctiune da V-AU FUTUT IN CUR SCRIPTERII ! Si cu asta am spus tot , pe absolut nimeni nu mai intereseaza serverul !

Link to comment
Guest GeneralulGrant

 

 

 

 

Cu ce sa ma ajute asta ma ? :)) 

 

Eu stiu unde zice el sa treci :) , ma uit aproape in fiecare zi acolo dar nu-mi fac cont  :naughty: 

o sa mori pe comunitatea asta

 

 

De Ce ? 

 

Cine esti tu ? 

 

eu? sunt o fosta legenda pe comunitatea asta.

 

 

Interesant , eu sunt BorTos , mafiot / designer si V.I.P pe forum !

 

eu stiam ca esti acel copil de 13 ani,care l-as extermina de pe comunitatea asta,si nu l-as mai lasa la pc pana nu s-ar maturiza,copile tu vezi cat de PATETIC esti in unele posturi? uita-te dracu pe la reclamatii si uita-te in ce stil poti sa tastezi.in pula mea ai facut romana cu femeia de servici? cu cretini ca tine este romania asa

Link to comment
Guest GeneralulGrant

        Dupa cum spune titlul topicului, azi se implinesc 8 ani, 8 luni si 8 zile de Linkmania, prin acest topic vreau sa multumesc tuturor membrilor care au fost in acest Staff si totodata membrilor care au venit cu cat de putin ajutor, pentru clipele frumoase petrecute pe aceasta comunitate si pe serverele comunitatii.

 

        Mai jos va fii postata o lista cu oamenii care au tinut pe picioare comunitatea si care merita tot respectul nostru. (Nu ii voi posta in ordine sau dupa ce servere au administrat, sau ce functii au avut, voi face o simpla lista)

 

  • IceMan
  •  
  • vrazvan
  •  
  • MoroJr
  •  
  • Aind
  •  
  • Lancelot
  •  
  • cRs
  •  
  • The Wizzard
  •  
  • m4x
  •  
  • Dani
  •  
  • Mehico
  •  
  • Ina
  •  
  • nwradu
  •  
  • Legacy
  •  
  • M1nDH4cK
  •  
  • anaxor
  •  
  • ReSPeCT
  •  
  • Slvr
  •  
  • Sezghin
  •  
  • Drops
  •  
  • Taxare
  •  
  • Diana
  •  
  • Bond
  •  
  • Miri
  •  
  • DRG
  •  
  • Andu
  •  
  • Forbidden
  •  
  • Ija4ok
  •  
  • Mortu
  •  
  • Diddy
  •  
  • VIORELJIJI
  •  
  • suzetamoaca
  •  
  • incepator
  •  
  • piscone13
  •  
  • Oddyzzeus
  •  
  • Tasedano
  •  
  • Salitos(tiem)
  •  
  • John
  •  
  • bny
  •  
  • blk
  •  
  • Lucian
  •  
  • Cristian
  •  
  • Specter
  •  
  • quantum
  •  
  • TyreXel
  •  
  • Alex86
  •  
  • Mihnea
  •  
  • Random Hero
  •  
  • ForT
  •  
  • bunny
  •  
  • <Raziel>
  •  
  • Juan
  •  
  • Gandalf
  •  
  • Ahilosu
  •  
  • BeautifulMind
  •  
  • Angel
  •  
  • Luci
  •  
  • Paul
  •  
  • Maryus
  •  
  • Polar
  •  
  • Eric
  •  
  • Spark
  •  
  • Vicentzo
  •  
  • NightWishMaster
  •  
  • Florin
  •  
  • Perpripiu
  •  
  • 2dor
  •  
  • Mousey
  •  
  • An00by
  •  
  • iTi
  •  
  • Persanu
  •  
  • Defragus
  •  
  • Alexandru
  •  
  • Camorra
  •  
  • MrDexter
  •  
  • Angels@mp3
  •  
  • Dumnezeu
  •  
  • crysTyan0
  •  
  • DaddyYankee
  •  
  • Adi
  •  
  • Tavi
  •  
  • [Coco]
  •  
  • FilareT
  •  
  • TeRr0rboY
  •  
  • SoulSeeker
  •  
  • JUV3NTUSSS
  •  
  • Bedezeu
  •  
  • Alecswtzu
  •  
  • kanye
  •  
  • k1dduletz
  •  

         Sa fim la fel de multi si cand forumul o sa implineasca 12 ani, 12 luni si 12 zile.

sterge-o dreacu pe curva aia de ina d'acolo,sa-i spui ca ii dau eu un loc de munca daca face o muie

Link to comment
Guest GeneralulGrant

 

 

 

 

 

 

Cu ce sa ma ajute asta ma ? :)) 

 

Eu stiu unde zice el sa treci :) , ma uit aproape in fiecare zi acolo dar nu-mi fac cont  :naughty: 

o sa mori pe comunitatea asta

 

 

De Ce ? 

 

Cine esti tu ? 

 

eu? sunt o fosta legenda pe comunitatea asta.

 

 

Interesant , eu sunt BorTos , mafiot / designer si V.I.P pe forum !

 

eu stiam ca esti acel copil de 13 ani,care l-as extermina de pe comunitatea asta,si nu l-as mai lasa la pc pana nu s-ar maturiza,copile tu vezi cat de PATETIC esti in unele posturi? uita-te dracu pe la reclamatii si uita-te in ce stil poti sa tastezi.in pula mea ai facut romana cu femeia de servici? cu cretini ca tine este romania asa

 

 

Dai edit la post sau ... ? 

 

nu dau edit,mai si adaug,o fut pe mata aia care ti-a bagat net

Link to comment
Guest GeneralulGrant

Cine esti, bro? Zi-mi macar mie, fiule, ca de la fosta legenda la legenda.

treci dreacu pe gamenation ca faci parkinson aici,vipu cu paginile :>

Poate e sKs ala :| , ma injura pe alt cont ca sa nu ia DPA pe ala al lui.

 

Sau poate inca cineva care nu ma suporta :(

fututi gatu mati,nu sunt niciun sks

Link to comment
Guest GeneralulGrant

 

 

Cine esti, bro? Zi-mi macar mie, fiule, ca de la fosta legenda la legenda.

treci dreacu pe gamenation ca faci parkinson aici,vipu cu paginile :>

Poate e sKs ala :| , ma injura pe alt cont ca sa nu ia DPA pe ala al lui.

 

Sau poate inca cineva care nu ma suporta :(

fututi gatu mati,nu sunt niciun sks

 

 

Ba da si numai fa reclama , om fara nici-un viitor in societate.

 

no-lifere nu vezi ca stai ca un retardat 1/300 pe sv? in gatu mati,fac reclama ca aici E MOARTE CURATA.

Link to comment
Serverul are multe atributii ce nu o sa le gaisiti pe multe servere cum ar fi:
-System de case
-System Dealership
-System War
  
 Factiuni
Politia Romana
SRI
Armata Romana
Speed Taxi
School Instructors
Need For Speed
Hitman Agency
Clanul Corsicanu
Clanul Pastrama
Clanul Dry-Cooker
Clanul Capone
Clanul Sadoveanu
Clanul Duduianu
Smurd
News Reporters
Primaria
 
 
 
HostName: Master-Gaming RP
Address:  176.223.171.25:7777
Players:   x/ 50
Ping:     x
Mode:     MG:RP v4.6
Map:      Los Santos
 
 
 
 
Pentru contact adaugati id-ul de messenger:mastergame21@yahoo.com       Serverul nu este inca hostat daca strang mai mult de 20 de playeri activi hostez ,adaugati adresa de messenger si vorbiti cu mine si voi deschide serverul Fondator:Andrei21
Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...