Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

junioru

Topicul pentru spamerici, cei offtopic sau neimplicați..

Recommended Posts

Aici lipiți reply-urile care primesc apoi warn pentru răspunsuri prea scurte la diferite topicuri cu excepția free chat-urilor sau forumurilor speciale de saluturi si discuții rapide, pentru cei offtopic sau neimplicați la subiectul topicului unde au postat.

Aveți warn predefinit numit "Spamerici, offtopic sau neimplicat la subiectul topicului.." care aplică un punct de avertisment utilizatorului sancționat, punct care se scoate automat dupa douăzeci de zile.

post-1031065-0-08970000-1353691536_thumb

Link to comment

P.S.: Eu sunt curios de motivul existentei grupului "VIP".

E dedicat pentru membrii mai vechi care-au contribuit la comunitate și mai ales pentru foștii colegi din staff pentru care oferim câteva facilități în plus și chiar o interacționare mai specială cu actualii (foarte curând).

Iar tie ti se pare ca reflecta realitatea? Mie unul nu, si am ceva ani pe-aici ...

Domne, ce nu intelegi? Poate vrei si ban, ia hai...

:D

Link to comment

Asta cu trecutul nu prea sunt de acord cu ea.

Si revin la prietenul meu Scream. Omul asta a ajuns admin datorita lu tasu'.

Iar topicuri la CS din postura de moderator are 0 (din ce vad in alea ultimile 5 topicuri, ultimul fiind din 2008 cu sex pe mal), deci ajutor (pentru useri, ca astia conteaza daca nu v-ati dat seama) in sectiunea CS e tot 0. Si imi spunea mie de trecut. Las-o dracu ca si crima se prescrie dupa ceva ani.

Link to comment

Ha ! Ha ! Ha ! . . . NOT

Ce crezi ca rezolvi daca atunci cand majoritatea utilizatorilor cu ceva vechime in comunitate se plang, singurul raspuns la care tu, administratorul, poti sa te gandesti este cel de mai sus ? :)

Link to comment

Un giveaway sugestiv pentru situatia actuala :)

signature.png

Cand faci modificari atat de mari, cel mai bine e sa ceri parerea userilor.

Ca pe ei ii afecteaza, mai ales pe aia fideli care au ani in spate. Daca nici parerea astora nu te mai intereseaza...

PS: Gh0st de la CS/MU mai traieste?

traieste, joaca pe b3 uneori, in ultima vreme nu l'am mai vazut.

Se pare ca prezicerile cu "se duce dracu tot" de acum cateva luni spuse de cativa de pe aici. + ale unora care au suspend s'au adeverit. Dulce autodistrugere, piesa zilei de 23 VINEREA NEAGRA !!

http://m.youtube.com/watch?v=03xyXxGmvJk

Link to comment

Ia uite , la mai putin de 5 videouri ce am vazut: Romanian Witches

 

 

Si de aceasta ce mai ziceti? Pe mine nu m-a jignit , am inteles 'tona amuzanta' a video-ului , dar mult au luat-o ca pe o jignire.

 

 

 

 

Si pe langa aceste videouri, opinia ta in legatura cu subiectul topicului, unde este? WARN UP!

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...