Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

41nd

Pivnița cu scheleți !

Recommended Posts

Salut,

aici puteti muta topicurile care încalcă regulile forumului cu excepția reclamelor de la boți sau reclamagii umani (care le ștergeți direct), de asemenea tot aici lipiți posturile membrilor care au primit warn pentru ele.

Mini procedură:

- mutați topicul aici dupa care acordați warn-ul care conține neapărat câmpul pentru utilizator completat cu motivul avertismentului (nu link ci explicație concretă în cuvintele voastre) si câmpul pentru moderatori completat cu link-ul spre topicul pedepsit.

- la posturi procedați exact la fel, acordați warn-ul DUPĂ ce splituiți reply-ul pedepsi într-un topic predefinit de aici.

Spor !

P.S. topicurile pentru motivele principale de warn le pinuim iar cele create de utilizatori le mutăm aici și atît.

Link to comment

Ar trebui sa re-citesti ce am scris eu, nu ti-am ingradit nici un drept, am cerut prea mult sa fim civilizati in exprimare? Instigi la flame si la comportament negativ prin anumite fraze.

 

 

Daca mai ai ceva nelamuriri, da-mi PM.

 

 

 

Noapte buna

 

 

Fuck off ! ai scapat la moderator tipo` si te crezi un fel zeu pe forum-ul asta. Stai calma acolo in banca ta, ca ai plictisit 99 % din linkmania pana acum.  8-|

 

ON: Oricum se rezolva problema cu RDS, stati voi linistiti nu ramane asa. :-?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...