Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

heineken

[Rezolvat]OgLoc - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: heineken.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: OgLoc

Screenshot-uri: Sp5tY.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Batjocura.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): JustinPA

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Salut, in primul rand vreau sa stiu cum iti permiti sa ma postezi pentru asa ceva?.Ai intrat de 2 zile in gang si te-ai apucat sa comentezi la toti membrii ballas, ne zici ca avem cod , ne faci ''Femei'',''slabi'', te-ai apucat sa ne postezi ca avem aimbot , inteleg ca vrei sa scapi de noi pentru ca te dominam dar nu ne vanezi asa pe fata. Nu mai ti minte cand imi ziceai ca am cod am sobeit si ca ma injurai?, trebuia sa te postez si eu dar am zis sa fiu baiat bun. De ce nu ai pus toata conversatia? sa arati si cum m-ai provocat?. In fine, astept decizia unui moderator.

Link to comment
Share on other sites

Salut, in primul rand vreau sa stiu cum iti permiti sa ma postezi pentru asa ceva?.Ai intrat de 2 zile in gang si te-ai apucat sa comentezi la toti membrii ballas, ne zici ca avem cod , ne faci ''Femei'',''slabi'', te-ai apucat sa ne postezi ca avem aimbot , inteleg ca vrei sa scapi de noi pentru ca te dominam dar nu ne vanezi asa pe fata. Nu mai ti minte cand imi ziceai ca am cod am sobeit si ca ma injurai?, trebuia sa te postez si eu dar am zis sa fiu baiat bun. De ce nu ai pus toata conversatia? sa arati si cum m-ai provocat?. In fine, astept decizia unui moderator.

Vai doamne,oare cum mi-am permis sa te postez? :coffee: Te rog frumos, atunci cand ma acuzi, sa aduci si dovezi impotriva mea.

Aici incepe conversatia :

n0akz.png

Vad ca vrei sa induci in eroare moderatori prin ceea ce scrii. Daca nu esti convins ca aici a inceput conversatia,propun sa verifice un moderator chatlog-ul si cel care minte sa primeasca ban.

# Inca o poza in care ma jigneste si incearca sa ma provoace :

JG6cT.png

EDIT: Asteapta decizia unui moderator.

Link to comment
Share on other sites

Nu e nicidecat limbaj, ci pur si simplu niste mici jigniri ce nu-si aveau locul in contextul respectiv. Din partea mea, nu este nimic de sanctionat prin warn sau chiar ban, dar se va tine cont pe viitor in cazul in care se repeta. Nu mai zic de 10000 de ori, NU mai scrieti "vanatoare", "vanator" in contextul unei plangeri sau reevaluari ca nu suntem la Deer Hunter.

Regulamentul spune foarte clar ca oricine poate depune o plangere la adresa cuiva, daca e sau nu corecta vor decide moderatorii.

Closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...