Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

heineken

[Rezolvat]Hitler - Aimbot / Joypad.

Recommended Posts

Numele meu în joc: heineken.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Hitler

Screenshot-uri:

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Calitatea este putin scazuta deoarece am filmat cu Fraps si le-am convertit deoarece dimensiunea era foarte mare si ar fi trebuit sa astept ore in sir sa le uploadez. Se vede mult mai bine in cele originale decat in acestea dar eu zic ca este de ajuns si se vede clar cum el(personajul)/tinta lui se misca numai dupa adversar. Se vede cu ce rapiditate il omoara la deagle pe Simple_ si cum tinta si jucatorul se misca doar dupa adversar. La fel si cu mine, din 4 gloante cate a tras(se vede in filmulet), 3 mi-au fost de ajuns ca sa ma omoare. Poti sa ai cea mai buna precizie, dar chiar la fiecare arma si sa omori playeri doar cu cateva gloante?

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Calibru,Simple_ si ceilalti de la event.

~ Daca vreti voi incerca sa uploadez filmuletele originale(Daca nu se intelege).

Link to comment
Share on other sites

Bai baiatule tu ma postezi ca te domini? Tu vad ca te-ai reapucat de joc si ai intrat si tu in LSV , inca din prima zi ma luai pe mine si pe SmartAss ca avem hp hack . Tu nu te uiti la tine cum tragi cu shotgun ? vrei sa iti fac eu un filmulet sa iti arat cum se trage ? . si ce sa vad in aceste filmulete ? tu ti-ai vizualizat aceste filmulete inainte sa le postezi aici ? Primu filmulet cu hazzard , imi iau bataie dupa ce trag vreo 2 incarcatoare din cate vad eu , in al doilea filmulet era finala cu simple_ in care ce sa observ ? (simple posteaza aici daca iti mai aduci aminte ce mi-ai zis dupa duel)   . iar in al 3 - lea pur si simplu l-ai pus ca sa te faci singur de ras , tu te vezi cum tragi ?

Link to comment
Share on other sites

Tot ce scrii tu, este egal cu 0 pentru mine, parerea mea despre mine este ca esti un codat. Asteapta decizia unui moderator.

P.S: Nu te mai ataca atata.

Buna asta , parerea ta despre tine . Si parerea ta conteaza in ochii cui ? ok sa asteptam decizia unui moderator .

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca ma bag dar il cunosc pe Hitler de cand a intrat in ballas stiu ce fel de om este , nu este un copil frustrat care dak moare la un war fuge repede si baga nu stiu ce cod . Plus de asta Hitler este dupa parerea mea intre primi 5 playeri la deagle + ca este activ si e ceva normal sa traga bine, sa nu mai spun ca pe vremea lu Scaramouche ( poate confirma si el ) batea Hitler cate 4-5 lsv singurel , deci asta cu aimbot e o porcarie garantez pt el pt ca stiu ce poate . Dar deh cand esti bun ai si dusmani .

Imi accept warn-ul salpa :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Bai baiatule tu ma postezi ca te domini? Tu vad ca te-ai reapucat de joc si ai intrat si tu in LSV , inca din prima zi ma luai pe mine si pe SmartAss ca avem hp hack . Tu nu te uiti la tine cum tragi cu shotgun ? vrei sa iti fac eu un filmulet sa iti arat cum se trage ? . si ce sa vad in aceste filmulete ? tu ti-ai vizualizat aceste filmulete inainte sa le postezi aici ? Primu filmulet cu hazzard , imi iau bataie dupa ce trag vreo 2 incarcatoare din cate vad eu , in al doilea filmulet era finala cu simple_ in care ce sa observ ? (simple posteaza aici daca iti mai aduci aminte ce mi-ai zis dupa duel)   . iar in al 3 - lea pur si simplu l-ai pus ca sa te faci singur de ras , tu te vezi cum tragi ?

In acea finala mi se blocase pc. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...