Jump to content
Mihnea

Votati primarul - sesiunea Septembrie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Teils

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Il voteaza datorita implicarii sale la Competitii si evenimente, atat acum, cat si inainte de wipe. Este un player vechi care si-a demonstrat competenta. Cu ceilalti candidati nu am schimbat nicio vorba, dar am inteles ca au o reputatie buna pe server si si-au capatat respectul, oricare ar iesi primar ar fi un castig. Un alt motiv pentru care il votez pe Teils este ca il cunosc mai bine, stiu ce poate, dar ca si consilier m-a dezamagit, in primul meu mandat ca primar si-a depus demisia la cateva zile dupa ce a intrat :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bytza

Factiunea din care faceti parte : Ust

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : A fost primul player care la-m cunoscut pe linkmania singurul care ma ajutat sa joc samp , este activ de treaba serios muncitor si cred ca merita functia deaceea ii acord votul meu !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Stefan20

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Teils

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Sa fim seriosi omul asta merita de mult GM +

Este un om care stie sa vorbeasca cu playeri indiferent de vechimea lor pe server

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Flaviu.

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Joaca de mult pe server,cunoaste multi playeri si eu cred ca este capabil.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mitica

Factiunea din care faceti parte : sfr

Level (minim lvl 3) : 40

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : imi este un amic foarte bun. imi pare sincer rau ca sunt acesti 3 playeri alesi. eu unul ma inteleg cu ei cel mai bine, insa cu bytza am apucat sa vorbesc foarte mult. sper ca ceilalti 2 sa nu se supere pe mine. bytza e activ, de treaba si intelegator. gluma e gluma si seriozitatea e seriozitate..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sweet.girl

Factiunea din care faceti parte : Ust

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : A fost primul player care la-m cunoscut pe linkmania singurul care ma ajutat sa joc samp , este activ de treaba serios muncitor si cred ca merita functia deaceea ii acord votul meu !

Ps : am gresit numele :)) am scris la nick in joc Bytza in loc de sweet.girl :)) , scz de duble post nu a mers edit !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jack

Factiunea din care faceti parte: SFR

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati Bl@ck

MOtivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Un viitor primar de treaba.Are experienta destula,avand in vedere activitatea lui pe server.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : dannnutz

Factiunea din care faceti parte : fbi

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este vechi in comunitate, glumet si merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Quincey

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Un om care cred eu ca ar merita aceasta functie , BAFTA BYTZAAA !!!! Valcea e cu tine ! :))

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mr,Enzo

Factiunea din care faceti parte : The Triands

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Un om care am incredere si sper sa faca o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Vlad

Factiunea din care faceti parte : LSV

Level (minim lvl 3): 21

Primaru pe care il votati : Bl@ck

Motivul pentru care il votati (minim 10 cuvinte) : Bl@ck este unul dintre playerii capabili pentru aceasta functie.Glumet cateodata si foarte prietenos.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Robert

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) :24

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) :Il cunosc de mult timp si cred ca merita o sansa asa cum multi au primit.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Simple_

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este un jucator capabil nu demult castigand titllul de membrul lunii in agentia hitman.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Shaiden

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati :Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este un om capabil si foarte de treaba. Se intelege cu toata lumea si cred ca poate tine de unul singur o factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Pandjja

Factiunea din care faceti parte: Politicienii

Level (minim lvl 3): 4

Primarul pe care il votati: Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): M-a ajutat de multe ori pe server, niciodata nu a refuzat sa-mi ofere o informatie sau ceva ce aveam nevoie, asa ca votul meu merge catre Bytza. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Sindy

Factiunea din care faceti parte: Civil(nu inca)

Level (minim lvl 3): 5

Primarul pe care il votati: Bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): E activ si in factiunea actuala si cred ca se va descurca ca a fi primarul nostru

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Gicisan

Factiunea din care faceti parte : Bikers

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Bytza

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Mi se pare ca este cel mai competent si activ dintre toti de pe acea lista. Il cunosc de ceva vreme si stiu ce poate, este vechi,prietenos si un om cu care poti conversa. Cred ca isi va duce mandatul la bun sfarsit daca il va primi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Andrei

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : Teils

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Dupa un timp, a inceput sa-si arate calitatiile si dorintele cu privire la viitor, cea ce implica si meritul de a prelua aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :ALLStaR

Factiunea din care faceti parte :politicieni

Level (minim lvl 3) :3

Primarul pe care il votati :bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) :este cel mai tare si merita sa fie ales sa conduca orasul

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :THC

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) :24

Primarul pe care il votati :bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) :este cel mai bun candidat la postul de primar din punctul meu de vedere

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...