Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DFR

AlexDZC - s0beit

Recommended Posts

Numele meu în joc: El3mEnT

Numele EXACT celui pe care îl reclam: AlexDZC

Screenshot-uri: 1 , 2

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Avea mp5 si m4, am poza doar cand aveam mp5...

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Cata vrajeala pe pustiu asta .

1. aveam doar mp5

2. cand se blocheaza sv poti sa intri in amm-uniton si daca iesi repede ramane arma

3. Cred ca daca foloseam ce a spus pustiu luam ban automat de la sv

Link to comment
Share on other sites

Mie unu nu mi s-a blocat in dimineata asta cat am fost on pe server, nu aveam cum sa te cred pentru ca si altii care au coduri ar zice orice sa se apere + ca nu iei ban daca folosesti armele acestea mp5/m4, etc care sunt de cops. Ramane la decizia unui moderator. Te rog nu mai posta.

Link to comment
Share on other sites

tu nu observi ca te minti singur ma?

1. ai zis ca am 4 arme si eu aveam una

2. zici ca nu ti sa blocat sv da sv`u are lag de 3 saptamni si toti intra in ammuniton

Asa ca ar trebui sa iei o nefondata pentru imaginatia ta bogata

Link to comment
Share on other sites

4 Arme ? De unde le scoti imi zici si mie ? Am zis de 2, m4 am zis de ea pentru ca am aflat de la aliatii din gang ca te-au vazut si ei, eu am zis sa te urmaresc sa te vad, si doar mp5 l-am vazut...Tu ai zis ca se ia ban daca folosesti coduri de arma, nu se ia daca ai s0beit care nu detecteaza, doar pana te prinde adminul... Si nu, nu mi s-a blocat serveru am stat 1 ora pe server si nu mi s-a oprit ceasul, poate tie ti s-a blocat ca esti de mai devreme, asa ca eu nu am nici o vina, te-am vazut am crezut ceva, acum ramane la decizia moderatorilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...