Jump to content
IceMan

Raporteaza un LSV

Recommended Posts

In acest topic veti putea raporta greselile/problemele create de un membru Los Santos Vagos. Sunteti nevoiti sa detineti o dovada clara ( SCREENSHOT ) si sa respectati modelul de postare de mai jos.

Nick:

Level:

Numele membrului pe care il reclam:

Dovezi:

O scurta descriere:

Link to comment
Share on other sites

Endless am inteles ca nu are poza sa demonstreze ca il calcai, dar nici in pozele tale nu se vede sa fi tras in tine.

Referitor la limbaj, il poti reclama la sectiunea Plangeri, daca asa de grav ti se pare...

Endless nu primeste nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nick: GlacieR

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: Blu3red si Hawnnibal

Dovezi: 4FfVN.png , ARLpX.png , 0KEhk.png , PxwFz.png

O scurta descriere: Eram la cai , nu le-am facut nimic , imi zice unu din ei ca am 3 secunde sa ies , eu nu am iesit avand bilet , si ei au inceput sa traga in mine si m-au omorat ! Frate..daca nu faceti fata la waruri , trebuie neaparat sa omorati civili ??

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

1) nu v-am facut nimic , am zis doar DACA vreti skin smecher personalizat de lsv 100k.

2) Nu v-am atacat , mai si minti , aveti ambii FULL HP in poze [ check poza 1 si poza 2]

Succes ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Glacier esti un mare mincinos.Ai venit la cai si ai inceput sa dai cu bata de beizbol in noi ma intai in mn si apoi in blue3red. Ai zis ca aveai bilet? Minti dupa ce te-am omorat ai venit si ai bagat bilet cum e asta ? tu poti baga bilet dupa bilet?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Daca dateam cu bata in voi , trebuia sa aveti hp luat , voi aveti full hp , deci numai mintiti atat !

Nu conteaza daca aveam bilet sau nu , voi omorati civili fara motiv , asta e grav !

Link to comment
Share on other sites

Nu vad nici o problema,vor doar sa arate cine domina strazile.O sa le zic ca data viitoare sa ceara taxa de protectie,ambele parti ies bine.

Blu3Red si Hawnnibal nu primesc nimic.

# Nu trebuia mai mult de un reply de fiecare parte.Incetati sa mai faceti chat pe forum la plangeri.

Link to comment
Share on other sites

AI fost la burger nord cu motorul,ti l-am luat pentru ca aveam nevoie,si dupa ai venit sa il furi de la hot cum s-ar spune....Si pentru ca aveam nevoie de el urgenta,te-am atacat,a fost totala auto-aparare.

Clar esti mincinos toata ziua, nici sa spui adevaru nu te tine, l-ai furat si ai fugit cu el poate ca aveai Wanted pentru ca vreun event cu STUNT nu era.

Nu este frumos ce ai facut, daca ti-as fura eu NRG cand sunt la war, ti-ar conveni ?

Si apropo cand mergi la war cu baietzi chiar daca ai rank 3 tu vrei sa te supui lor si da-i comenzi aiurea, nu ca ar fi treaba mea :<

# Astepata decizia lui game.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mircea.

Level: 6

Numele membrului pe care il reclam: Worsen

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Pai ma plimbam cu heliu de la School Instructor , si pe pod sf vad doi ballas care au ramas fara masina respectiv JustinPA si Converse , m-au rugat sa ii duc pana la deliver . Se urca , ajung la deliver si cand deodata ma trezesc cu acest worsen tragand in mine , in heliiu meu , ma dau jos incercand sa ii spun sa se potoleasca da de unde timp ca omu era insistent , o iau la fuga si reuseste sa ma omoare . Dupa il intreb frumos dc m-a omorat si primesc aceasta explicatie 6iMoy.png

Link to comment
Share on other sites

Cum ai zis si tu , erai cu doi ballas in heli tau , nush ce / cum / dece / ce fel faceai dar eu am crezut ca tu ii ajuti sa faca mats . Nu mi se pare normal ca tu sa ajuti ballas ( ei fiind rivali cu mn ) si sa te las sa "Traiesti" , normal ca te-am atacat daca tu ajuti rivali ! Te-am prins si a 2-a oara tot cu heli ii ajutai sa faca mats si iar te-am omorat , dupa mi-am continuat duelu cu membri ballas . Punete in locu meu si vezi daca reactionai ca mine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...