Jump to content
IceMan

Discutii LSV

Recommended Posts

Marti,24 iulie,sedinta la ora 20:30.Prezenta obligatorie,cine nu poate veni posteaza pe forum.Postati activitatea in aceasi zi cu sedinta,adica marti!

A-4-a editie Supremacy are loc Miercuri 25.07.2012,ora 13:00.Prezenta obligatorie!!!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti,la factions championship ne-am descurcat excelent,insa au fost mai buni ca noi Hitmen,bravo lor.

Data viitoare ne vom revansa si le vom arata cine merita sa castige.

Sa facem treaba lafel de buna si la Supremacy.

Welcome celor noi

Link to comment
Share on other sites

Ce fac feteleeee ? .. Am dat si eu de o sala pe aici .. dar nici un pc nu are jocuri .. :< ..

Merge killul ? . imi simtit lipsa ? :))

Welcome celor noi ,

Salutare qzENNNN, merge kill'u, a mers bine si la Factions Championship, pacat ca nu aveam mai mult hp sau un alt membru in viata, sigur castigam in fata hitmanilor, in fine, bravo lor:)

Welcome celor noi:)

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca nu am putut ajunge la sedinta,bravo pentru treaba depusa la factions championship si cine stie poate castigam noi Supremacy:)

Ar fi o bomba cu ceas pentru toti rivalii

Link to comment
Share on other sites

1- rolly are alt cont pe forum

2- lion are alt cont pe forum

3- toate 3 conturile sunt detinute de geoth3 care se oftica

4 - eu nu m-am crezut lider , daca ai activa si tu cel putin o ora pe saptamana ti-ai da seama

5- poza de la activitate nu se pune editata

Link to comment
Share on other sites

nu imi vine sa cred in ce hal minti , daca ne-am certat , stiai toate parolele mele ca am aceiasi parola la toate conturile , alea 3 , si ai postat dupa toate ca sa imi dea mine suspend permanent pe forum pentru cont clona ,va rog sa verificati ip dupa care s-a postat , rog un moderator sa se uite

nu te credeam asa , vrei sa ma scoti din lsv , dar lasa , ca acum imi voi da si eu drumul la gura

# noi suntem verisori , si acum isi da aere de lider

eu postez de pe ip meu de acasa in care am postat mereu, se poate vedea diferenta ip-urilor

Link to comment
Share on other sites

mugur95 (IP: 86.122.108.121 ) - reply-ul #239

mugur95 (IP: 86.122.108.242 )

CrYsis_94 (IP: 86.122.108.242 )

ReeBok^ (IP: 86.122.108.242 )

geoth3 (IP: 86.122.108.242 )

apoi toate de pe acelasi IP ( mugur )

geoth3 (IP: 92.80.201.228 ) (adevaratu geoth)

Mugur ce ai de zis in apararea ta ? Sa-ti dau un suspend pe contu tau ptr nesimtire?

Link to comment
Share on other sites

mugur95 (IP: 86.122.108.121 ) - reply-ul #239

mugur95 (IP: 86.122.108.242 )

CrYsis_94 (IP: 86.122.108.242 )

ReeBok^ (IP: 86.122.108.242 )

geoth3 (IP: 86.122.108.242 )

apoi toate de pe acelasi IP ( mugur )

geoth3 (IP: 92.80.201.228 ) (adevaratu geoth)

Mugur ce ai de zis in apararea ta ? Sa-ti dau un suspend pe contu tau ptr nesimtire?

imi aduci acuzatii nefondate ba pe deasupra mai te dai si persoana mea , mishka ar trebuii sa iei o decizie in privinta lui mugur

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...