Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TuninBoy

:O

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431228 cum adica nu a zis ma cine stie ce? marsh...ratatule....amenintari....jegosule naspetule fraier "sa imi bei copilaria" astea sunt vorbe?cate sa ii permit.? si ce vrei sa zici cu "nici tu nu ai fost usa de biserica" ...vezi tu ca l-am jignit eu in vreun fel? tu vezi cate jigniri au fost la adresa mea?
Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

NU CA MA CHIAR ENERVEZI CU PLANGERILE ASTEA,TERMINA MA CU VANATOAREA ASTA !!! IMI DAI PM. PANDESTI PRINTU SA NU SE VADA CA TU MAI BAGAT IN SEAMA PE PM SI DUPA PRINTEZI NISTE NIMICURI CA SA CE ? POSTEZI ODATA ,SE REZOLVA,POSTEZI SI A 2 OARA TOT AIA ? ESTI NESIMTIT O SA AM EU GRIJ DE TINE IN GAME SI DA TE AMENINT (ASTA CA SA NUMAI SPAMEZI AICI CU UN REPLY DE GENU "ce faci ,ma ameninti?" )

Link to comment
Share on other sites

cat tupeu pe tine sa incerci sa te scoti! dupa ce ca vii la mine pe tark ...incerci preluare vezi ca suntem on...apoi dai pk...si ma jignesti....mai ai si tupeu sa spui ca iti dau eu pm!cata nesimtire pe capul tau de copil!

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

cat tupeu pe tine sa incerci sa te scoti! dupa ce ca vii la mine pe tark ...incerci preluare vezi ca suntem on...apoi dai pk...si ma jignesti....mai ai si tupeu sa spui ca iti dau eu pm!cata nesimtire pe capul tau de copil!

1.daca am venit la tine in tarc si am incalcat vre-o regula stabilita de admini / modelatori posteaza-ma;

2.Voi incerca sa te preiau pna cand iau tarku (si sper ca nu ai afk tolls)

2.Pk e free ARENA (se pedepseste cel excesiv) si app.esti tare doar cu buff

3.invata sa scrii si numai folosi atatea puncte ca inteleg ce vrei sa spui,ai putea folosi virgula dar ce poti cere la un agramat (aici a fost jignire ) nu ce ai postat tu ,trebuie ca : Jignirile sa fie repetate "

Si Dl. TuninBoy nu ti cont de limbajul tau SUBINTELES "mananci ce nu trebuie" asta as numi eu provocare,app.copil nu sunt,de ce tot pui fraza asta cu "esti copil" e vreo aluzie ,vrei sa sti varsta ,am 23 ani ,nu sunt chiar copil....

Dami voie sa iti dau un sfat prietenesc Dl.TuninBoy lasa vanatoarea cu mine ca nu tine,nu ma face sa ma apuc eu de tine ca e rau :)

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Se vede ca ai 23 de ani dupa cum vorbesti,cred ca agramat esti tu tinand cont de felul in care te exprimi si nu mai incerca sa te dai inteligent aici!Daca la varsta ta te comporti ca un copil de 15 ani si vorbesti ca unul de varsta mai mica,atunci copii ce ar trebui sa mai faca?Concluzia: Esti frustrat,ia-ti o viata omule...Una personala,nu virtuala

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

Se vede ca ai 23 de ani dupa cum vorbesti,cred ca agramat esti tu tinand cont de felul in care te exprimi si nu mai incerca sa te dai inteligent aici!Daca la varsta ta te comporti ca un copil de 15 ani si vorbesti ca unul de varsta mai mica,atunci copii ce ar trebui sa mai faca?Concluzia: Esti frustrat,ia-ti o viata omule...Una personala,nu virtuala

Se vede ca am 23 ani supa cum vorbesc dar comportamentul meu e de 15 ani,nu prea am inteles prima parte al reply-ului tau dar ,...what ever :crazy:

Cum ai vrea sa te respecte playeri daca ai gura mare , nu vezi ca faci niste afirmatii si niste jigniri de ultima speta ,nu ma dau inteligent ,nu sunt inteligent ,..nu stiu ce te face pe tine sa crezi asta,dar daca te`am facut sa crezi inseamna ca chiar sunt .Eu sa imi iau o viata,prietene am venit sa fac preluare si tu m-ai luat cu fel si fel de jigniri pe global dupa nu ai mai avut zen si ai dat pm.incercand sa ma jignesti subtil pt.a aduce insulte la adresa ta.Postezi ca sa te afli in treaba.

Sfat pt. vDragosh : Cand dai drumu la conturi sau cand mai faci un rr db ar fi indicat ca TOTI playeri linkmania sa faca un test psihologic online pt. ca viitorul linkmaniei cu membri ca TuninBoy va fi foarte nasol..

P.S TuninBoy ar merita o nefondata pt.ca nu stie regulamentul si un warn down pt. felul de plangeri deschise aberante pot spune.

O zi buna va doresc :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Se vede ca ai 23 de ani dupa cum vorbesti,cred ca agramat esti tu tinand cont de felul in care te exprimi si nu mai incerca sa te dai inteligent aici!Daca la varsta ta te comporti ca un copil de 15 ani si vorbesti ca unul de varsta mai mica,atunci copii ce ar trebui sa mai faca?Concluzia: Esti frustrat,ia-ti o viata omule...Una personala,nu virtuala

Se vede ca am 23 ani supa cum vorbesc dar comportamentul meu e de 15 ani,nu prea am inteles prima parte al reply-ului tau dar ,...what ever :crazy:

Cum ai vrea sa te respecte playeri daca ai gura mare , nu vezi ca faci niste afirmatii si niste jigniri de ultima speta ,nu ma dau inteligent ,nu sunt inteligent ,..nu stiu ce te face pe tine sa crezi asta,dar daca te`am facut sa crezi inseamna ca chiar sunt .Eu sa imi iau o viata,prietene am venit sa fac preluare si tu m-ai luat cu fel si fel de jigniri pe global dupa nu ai mai avut zen si ai dat pm.incercand sa ma jignesti subtil pt.a aduce insulte la adresa ta.Postezi ca sa te afli in treaba.

Sfat pt. vDragosh : Cand dai drumu la conturi sau cand mai faci un rr db ar fi indicat ca TOTI playeri linkmania sa faca un test psihologic online pt. ca viitorul linkmaniei cu membri ca TuninBoy va fi foarte nasol..

P.S TuninBoy ar merita o nefondata pt.ca nu stie regulamentul si un warn down pt. felul de plangeri deschise aberante pot spune.

O zi buna va doresc :tiphat:

ce pot sa-ti cer....se vede clar cum ma jignesti pe fata ....!cer suspend pentru asemenea caracter ai merita expulzat!

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

Se vede ca ai 23 de ani dupa cum vorbesti,cred ca agramat esti tu tinand cont de felul in care te exprimi si nu mai incerca sa te dai inteligent aici!Daca la varsta ta te comporti ca un copil de 15 ani si vorbesti ca unul de varsta mai mica,atunci copii ce ar trebui sa mai faca?Concluzia: Esti frustrat,ia-ti o viata omule...Una personala,nu virtuala

Se vede ca am 23 ani supa cum vorbesc dar comportamentul meu e de 15 ani,nu prea am inteles prima parte al reply-ului tau dar ,...what ever :crazy:

Cum ai vrea sa te respecte playeri daca ai gura mare , nu vezi ca faci niste afirmatii si niste jigniri de ultima speta ,nu ma dau inteligent ,nu sunt inteligent ,..nu stiu ce te face pe tine sa crezi asta,dar daca te`am facut sa crezi inseamna ca chiar sunt .Eu sa imi iau o viata,prietene am venit sa fac preluare si tu m-ai luat cu fel si fel de jigniri pe global dupa nu ai mai avut zen si ai dat pm.incercand sa ma jignesti subtil pt.a aduce insulte la adresa ta.Postezi ca sa te afli in treaba.

Sfat pt. vDragosh : Cand dai drumu la conturi sau cand mai faci un rr db ar fi indicat ca TOTI playeri linkmania sa faca un test psihologic online pt. ca viitorul linkmaniei cu membri ca TuninBoy va fi foarte nasol..

P.S TuninBoy ar merita o nefondata pt.ca nu stie regulamentul si un warn down pt. felul de plangeri deschise aberante pot spune.

O zi buna va doresc :tiphat:

ce pot sa-ti cer....se vede clar cum ma jignesti pe fata ....!cer suspend pentru asemenea caracter ai merita expulzat!

MERIT SCAUNU ELECTRIC ,SPANZURAT !!! IA`TI O VIATA PREIETENE ,E DOAR UN JOC !!!!! :violent:

Pt. "jignirile" de aici se da warn down bai impertinentule .. :crazy:

Nu ai fost in stare sa citesti regulamentul ala....esti slab din toate pc. de vedere ! :) :photo:

P.S Sti ce sunt alea semne de punctuatie ,asta ca sa intelegem si noi ce spui...TE RUGAM !! :hello:

Link to comment
Share on other sites

Guest Iubaretul2

asa kite...astia se injura si jignesc de mama focului...si mie ieri mi-ai bagat 7 zile pe gat...asta da admin corect...si la roxi_mg la fel...vad ca se acord avertisment..frumos

asa se face dreptate pe linkmania..sunt scarbit de voi..

rusine kite..

Link to comment
Share on other sites

Exact ce spuneam,dume de cocalar! si tu kitte ma dezamagesti cu felul tau de a modera!exact ce spuneam ieri se fac favoritisme in privinta unor plaieri si de asta a ajuns de tot cacatul serverul asta!nu am ce sa mai comentez!

Link to comment
Share on other sites

Guest Iubaretul2

faza cu favoritisme se vede clar..cei vechi sau cei care sunt in guilde importante sunt intotdeauna lasati mai moale...ca in trafic frate...daca unu cu mertzanu are 120 prin oras...nu se ia politia de el..ca are mertzan...dar daca unu cu dacia are 80..ii ia permisu pe 3 luni..nesimtire curata din partea adminilor..si nici nu fac reevaluare..nu merita efortul...mai degraba as propune schimbarea regulamentului...ceva mai drastic...cum ai spus ceva care poate jigni un player...5 zile ss..si tinuti in ss pana se satura de ss sau se lasa de joc...pai ala imi vb ca la magari? or fi cateva expresii permise...dar aia nu cred ca este ...ganditi domnilor admini...ca de aia aveti cap..

daca eu ma pun si ii zic lu kite in joc sau aici " cius " sigur imi iau ss pentru limbaj inadecvat fata de admin...dar ala..nu a luat...ca de...ma rog...sa va stergeti cu adminul la fund ca degeaba il aveti unii dintre voi

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

Exact ce spuneam,dume de cocalar! si tu kitte ma dezamagesti cu felul tau de a modera!exact ce spuneam ieri se fac favoritisme in privinta unor plaieri si de asta a ajuns de tot cacatul serverul asta!nu am ce sa mai comentez!

:blink: :blink:

Ma copile aduci niste acuzatii nefondate la adresa modelatorului si a mea cheama pe aia de la D.N.A ,nu te tine nimeni cu forta pe linkmania + de asta linkmania nu are nevoie de PLAYERI ca tine ,limbajul tau de mahala trebuie pedepsit aspru. :violent:

Mai faceai si afirmatii jignitoare legate de comportamentul meu dar pe al tau nu il vezi , aici e o comunitate nu o satra ,la tine acasa poate e satra aici NU ! Sper sa iei si nefondata si warn down ;)

Multumesc pt. jignirile de mai sus si cea din acest reply :peace:

Poate incetati si cu spam,ma foratati indirect sa las reply ,prea mult spam pt o plangere fara pic de relevanta.Spor la liniutze

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

faza cu favoritisme se vede clar..cei vechi sau cei care sunt in guilde importante sunt intotdeauna lasati mai moale...ca in trafic frate...daca unu cu mertzanu are 120 prin oras...nu se ia politia de el..ca are mertzan...dar daca unu cu dacia are 80..ii ia permisu pe 3 luni..nesimtire curata din partea adminilor..si nici nu fac reevaluare..nu merita efortul...mai degraba as propune schimbarea regulamentului...ceva mai drastic...cum ai spus ceva care poate jigni un player...5 zile ss..si tinuti in ss pana se satura de ss sau se lasa de joc...pai ala imi vb ca la magari? or fi cateva expresii permise...dar aia nu cred ca este ...ganditi domnilor admini...ca de aia aveti cap..

daca eu ma pun si ii zic lu kite in joc sau aici " cius " sigur imi iau ss pentru limbaj inadecvat fata de admin...dar ala..nu a luat...ca de...ma rog...sa va stergeti cu adminul la fund ca degeaba il aveti unii dintre voi

insinuarea ta lasa de dorit prietene dupa ce ca intri cu un cont clona sa spui ce ai pe suflet mai aduci si acuzatii nefondate,esti foarte slab ,de ce ai lasat reply aici,ce relevanta are plangerea asta cu ce aberezi tu aici,daca ai o problema cu unu din modelatori trebuie sa ai DOVEZI ,ppt. propunera ta de schimbare a regulamentului ai alta sectiune,la cum scrii ,cu punctele alea de suspensie sigur esti TuninBoy,ultimele jignii subtile la adresa MODELATORILOR ar trebui pedepsita aspru...si poate ma lamuresti care e rolu` tau in aceasta plangere ca eu nu imi dau seama. :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Guest Iubaretul2

faza cu favoritisme se vede clar..cei vechi sau cei care sunt in guilde importante sunt intotdeauna lasati mai moale...ca in trafic frate...daca unu cu mertzanu are 120 prin oras...nu se ia politia de el..ca are mertzan...dar daca unu cu dacia are 80..ii ia permisu pe 3 luni..nesimtire curata din partea adminilor..si nici nu fac reevaluare..nu merita efortul...mai degraba as propune schimbarea regulamentului...ceva mai drastic...cum ai spus ceva care poate jigni un player...5 zile ss..si tinuti in ss pana se satura de ss sau se lasa de joc...pai ala imi vb ca la magari? or fi cateva expresii permise...dar aia nu cred ca este ...ganditi domnilor admini...ca de aia aveti cap..

daca eu ma pun si ii zic lu kite in joc sau aici " cius " sigur imi iau ss pentru limbaj inadecvat fata de admin...dar ala..nu a luat...ca de...ma rog...sa va stergeti cu adminul la fund ca degeaba il aveti unii dintre voi

insinuarea ta lasa de dorit prietene dupa ce ca intri cu un cont clona sa spui ce ai pe suflet mai aduci si acuzatii nefondate,esti foarte slab ,de ce ai lasat reply aici,ce relevanta are plangerea asta cu ce aberezi tu aici,daca ai o problema cu unu din modelatori trebuie sa ai DOVEZI ,ppt. propunera ta de schimbare a regulamentului ai alta sectiune,la cum scrii ,cu punctele alea de suspensie sigur esti TuninBoy,ultimele jignii subtile la adresa MODELATORILOR ar trebui pedepsita aspru...si poate ma lamuresti care e rolu` tau in aceasta plangere ca eu nu imi dau seama. :banghead:

sunt Abis...losere.. si punctele de suspensie sunt din reflex....asa ca nu te mai baga ca un o.b in seama..si nu sunt tuning...asa ca veziti de lvl acolo..si nu tre sa am dovezi cum spui tu..totul se observa..trebuie doar sa ai ochi si cap..ceea ce tie iti lispsesc cu desavarsire..si nu...nu o sa stau sa intru in 20 de topicuri si sa postez 20 de lucruri cand stiu ca nu o sa se faca nimic..asa ca da-i drumu din fata mea..

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

faza cu favoritisme se vede clar..cei vechi sau cei care sunt in guilde importante sunt intotdeauna lasati mai moale...ca in trafic frate...daca unu cu mertzanu are 120 prin oras...nu se ia politia de el..ca are mertzan...dar daca unu cu dacia are 80..ii ia permisu pe 3 luni..nesimtire curata din partea adminilor..si nici nu fac reevaluare..nu merita efortul...mai degraba as propune schimbarea regulamentului...ceva mai drastic...cum ai spus ceva care poate jigni un player...5 zile ss..si tinuti in ss pana se satura de ss sau se lasa de joc...pai ala imi vb ca la magari? or fi cateva expresii permise...dar aia nu cred ca este ...ganditi domnilor admini...ca de aia aveti cap..

daca eu ma pun si ii zic lu kite in joc sau aici " cius " sigur imi iau ss pentru limbaj inadecvat fata de admin...dar ala..nu a luat...ca de...ma rog...sa va stergeti cu adminul la fund ca degeaba il aveti unii dintre voi

insinuarea ta lasa de dorit prietene dupa ce ca intri cu un cont clona sa spui ce ai pe suflet mai aduci si acuzatii nefondate,esti foarte slab ,de ce ai lasat reply aici,ce relevanta are plangerea asta cu ce aberezi tu aici,daca ai o problema cu unu din modelatori trebuie sa ai DOVEZI ,ppt. propunera ta de schimbare a regulamentului ai alta sectiune,la cum scrii ,cu punctele alea de suspensie sigur esti TuninBoy,ultimele jignii subtile la adresa MODELATORILOR ar trebui pedepsita aspru...si poate ma lamuresti care e rolu` tau in aceasta plangere ca eu nu imi dau seama. :banghead:

sunt Abis...losere.. si punctele de suspensie sunt din reflex....asa ca nu te mai baga ca un o.b in seama..si nu sunt tuning...asa ca veziti de lvl acolo..si nu tre sa am dovezi cum spui tu..totul se observa..trebuie doar sa ai ochi si cap..ceea ce tie iti lispsesc cu desavarsire..si nu...nu o sa stau sa intru in 20 de topicuri si sa postez 20 de lucruri cand stiu ca nu o sa se faca nimic..asa ca da-i drumu din fata mea..

Prietene,nu stiu care din noi 2 e O.B ,eu sunt implicat in aceasta plangere ,pe cand tu NU ,si ca sa acuzi pe cineva trebuie sa ai dovezi,daca nu ai dovezi tine pentru tine .

Si ca sa fac o ironie ... Care cap nu il am ca poate e bagat printr`un ochii ,il scot la lumina sa il vezi ,e nevoie sa imi vezi capu ? zi daca esti curios ca se rezolva,pt. tine orice ,daca vrei sa dispar din fata ta da ALT+F4 sau ai fost metaforic ? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Pai la cat esti de prost fane te contrazici singur si nu poti sa vezi diferenta dintre mine si abis,si in + mai si zici ca vezi domne se face spam,tu esti singurul care faci spam de aici!clar esti terminat de viata....ti-am mai spus si ma repet IA-TI O VIATA CUMETRE!fa-ti o prietena ,iesi la un suc(nu de alta dar berea nu e de tine)...lasa viata virtuala!

PS CLosed here ca vad ca nu se tine cont de nimic!

Link to comment
Share on other sites

Nu mai faceti galagie. Am lasat plangerea si am rugat colegii sa intre pe ea.

Si daca nu va convine sa asteptati, eu tot nu dau suspend pentru ca x si y e dezamagit si ma acuza de favoritism.

Cine mai are gura mare de aici in jos are suspend.

Iubaretul2 - tu ai deja.

Link to comment
Share on other sites

huskare avand in vedere ca ai fost pe db trecut la noi in ally ai fi putut si u sa treci cu vederea peste unele sa le zicem glumite :) nu vad de ce te-ai simtii asa jignit pt o nimica toata

parerea mea e ca puteai si u sa inchizi si u un ochi ... dar fiecare cu credinta lui :tiphat: imi cer scuze pt cei implicati daca m-am bagat si eu ca musca :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...