Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stefan^SM

Reevaluare Clau

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431041

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431040

Am postat din partea lui Clau pentru ca lui nu ii merge.

E aceiasi discutie 1 a postat o parte din discutie altu cealalta parte nu e corect pentru aceiasi discutie sa iau ban de 2 ori + ca cei care m-au postat nu au nici o legatura pentru ca jignirile n-au fost adresate lor si se vede clar ca ma certat cu TuningBoy si + nu aveau dreptul sa ma posteze ca nu am folosit cuvinte vulgare doar apropouri care nu le erau adresate lor .Cu fond de completare daca TuningBoy nu sa simtit jignit ei de ce s-au simtit.

Rog sa fie reevaluat de orice admin inafara de Kitte

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

sunt exact aceleasi print facute de persoane diferite in timp putin diferit,

in cel a lui tuningboy a tinut sa evidentieze ca e orfan si noah poate iei ss x3..

toata stima ptr rezolvare..

@daca e adevarat tuning imi pare rau, condoleante (dar totusi trea so ti ptr tine)

@bft

Link to comment
Share on other sites

pentru toti chiorii prima discutie o avea cu Dark0S ....si eu chiar am intrebat acolo se vede clar ca sunt 2 plangeri si 2 discutii diferite!

@@stefane....de unde si pana unde ”apropouri” la adresa familiei mele? si vezi ca in discutie era si ”darkos” asa ca mai beliti ochii putin!

Link to comment
Share on other sites

pentru toti chiorii prima discutie o avea cu Dark0S ....si eu chiar am intrebat acolo se vede clar ca sunt 2 plangeri si 2 discutii diferite!

@@stefane....de unde si pana unde ”apropouri” la adresa familiei mele? si vezi ca in discutie era si ”darkos” asa ca mai beliti ochii putin!

eu vad din ambele printuri ca tea jicnit numai pe tine(ptr a merita suspend robotule)

acum daca tu crezi ,ca tea jicnit de 5 ori in 1 print si merita ss x2 e problema ta

@eu imi dau cu parerea doar nu trebuie sa ma faci chior, mai omit unele chestii

spor

Link to comment
Share on other sites

singura diferenta dintre printrul tau si drakos sau tn sau care sunteti :-??sunt 2-3 randuri, jignirea e identica in ambele printuri :) la o adica tot ce a zis el si se putea da ss pt limbaj era treaba cu cine va nascut sau cum a spus el :) asta ati postat amandoi si a luat ss de 2 ori pt asta :) eu stiu ca aveti boala pe el ca va luat spot k6 dar nu ma fa tu pe mine chior pe fata :) sa lasam un admin real sa rezolve:) kitty stie inca de cand a inceput db ce parere am despre cum rezolva plangerile chiar ne am certat prin mesaje :) pot pune si acum sa i demonstrez cand vrea ca e | | de la topicul cu unul avea pick si drop si ea zice nu are elit ca nu se misca dar spargea box si aduna jwl dar nu vedea elite :-j mai vroia sa dea si nefondata celui care a postat :)

Link to comment
Share on other sites

Cred k daca posta toata guilda lor lua SS pentru fiecare de la kitte :crazy: . Asa moderatori, asa server :cool2: Eu nici nu mai intru k numai tziganii sunt pe serverul asta deja .

GG kitte esti de ras :)) Poti sa-mi dai si ss daca te face mai fericit k doar la asta te pricepi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...