Jump to content
Perpripiu

Candidati la Primarie Sesiunea Ianuarie 2012

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar.

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA LinkMania Land's si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA LinkMania Land's

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

Cine isi retrage candidatura va primi warn up !

Aveti timp sa va depuneti candidaturile pana pe 29 Decembrie

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

»Nick : JayzZ

»Level : 9

»Varsta : 17

»Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ) : JayZz s-a nascut la periferia orasului Los Santos,in februarie 1993.Familia sa nu statea foarte bine cu bani din cauza crizei,ci avea o avere modesta.Mama sa lucra la magazinul universal si tatal sau era consilier al primariei de cativa ani buni.La numai 17 ani,JayZz a fost indrumat de familia sa, sa inceapa cursurie unei scoalii profesionale.Dupa 2-3 ani de scoala,din lipsa banilor,JayZz a dorit sa se alature unor mafiotii devenind un om rau si care facea numai belele .Gandindu-se mai bine ce si-ar dorii el sa faca,a decis sa se angajeze la spitalul Los Santos,depunnandu-si Cv-ul la sediul spitalului. Aici a ramas cativa ani,dupa care si-a dat demisia,dorind mult sa devina om al legii.Devenind om al legii a avut misto greseli care l-au dus direct la demiterea sa .Acum lucranda cu ziua la deferiti cetateni si strangang o avere considerabila,el doreste sa ajute stafful linkmania,devenind primar .Asta a fost viata mea pe server,mica dar cu zile in care iesea in orasul Los Santos cate 14 ore pe zii .

» Lista cu promisiuni :

» Promit ca voi sta la biroul meu si o sa va ascult problemele incercand cum pot sa le ajut.

» Promit sa dau salarii playerilor de level mic in fiecare zi.

» Promit sa fac un minim de 3 eventuri in fiecare zi.

» Promit sa particip la sedintele fiecarei factiuni si sa ajut cu tot ce imi sta in putinta.

» Promit sa angajez cate un consilier pentru fiecare factiune si sa ii ascult probleme aflate in interiorul factiunii.

» Promit sa angajez cei mai capabil si seriosi consilieri ai serverului.

»Motto: *Votati cu cap, nu va lasati impresionati de cei necurati .

»Date personale :

»Nume : Dumitrescu Cristian

»Ani : 17

»Oras : Tulcea

  • Upvote 6
  • Downvote 20
Link to comment
Share on other sites

Nick: NitroGeN

Level : 26

Varsta: 17

Biografie: NitroGeN s-a nascut in orasul Los Santos prin zona cartierului Glen Park.De mic copil el a vrut sa faca bani de unul singur fara ajutorul parintilor sau a prietenilor asa ca primul lui job a fost cel de Taxi Driver.Vazand ca, castigul este cam mic pentru a se intretine pe el insusi a considerat ca este momentul sa isi gaseasca un job ilegal si anume Car Jacker ( hot de masini ).NitroGeN a incercat sa se fereasca cat mai mult de parintii sai deoarece acestia faceau parte din agentia Biroului Federal de Investigatie.NitroGeN se saturase de ceea ce facea, vroia ceva mai nou asa ca a ales sa se alature gangsterilor din Da Nang Boy`s ( DNB ).Liderul acestui gang era MrDexter, NitroGeN il cunostea pe MrDexter de mai multe vreme si de aceea el mergea cam la toate intalnirile cu liderii gang`urilor aliate.La fiecare intalnire de genul NitroGeN isi facea alti si alti prieteni.NitroGeN se apucase sa faca trafic de droguri si arme,era dependent de heroina si de aceea el avea foarte multe probleme cu politia dar de cele mai multe ori parintii sai l-au scos din belele.Dupa aproximativ o luna NitroGeN se saturase sa tot fie urmarit de politisti si de rivali asa ca a ales sa se duca intr`o factiune unde va avea parte de mai multa adrenalina,mai multa distractie si desigur si de mai multa seriozitate,asa ca a ales Underground Street Tuning.Acolo s-a intalnit si cu cei doi prieteni ai sai (Radyx si Berky ),NitroGeN a fost foarte incantat sa-i vada ceea ce la determinat si mai mult sa ramana in factiune.Lui NitroGeN ii incepuse sa ii placa factiunea mai precis felul in care se purtau colegii si liderul,la fiecare eveniment cu masini NitroGeN era prezent pentru a le oferi refill/repair playerilor.Lui NitroGeN ii placeau foarte mult masinile tunate si viteza si de aceea el a castigat multe evenimente aducand niste bani in plus la bugetul factiunii.Dupa circa patru saptamani de reparat masini in UST NitroGeN a vrut sa se alature agentilor din Biroul Federal de Investigatii dar NitroGeN depasise numarul maxim de crime comise.Intr`o zi fostul coordonator GM (Specter) a anuntat ca numarul maxim de crime pentru PD/NG/FBI au fost scoase si ca se poate aplica cu orice numar de crime comise.Atunci NitroGeN fericit ca poate aplica pentru FBI si-a depus imediat demisia din Underground Street Tuning si dupa circa doua zile si-a depus CV-ul la Biroul Federal de Investigatii.NitroGeN a fost acceptat de catre liderul Maryus si a trecut testele fara nici o problema.Din primele zile NitroGeN a inceput sa isi faca noi prieteni si s-a adaptat foarte repede colectivului si a inceput sa isi faca treaba foarte bine, mai bine ca si colegii sai.Cand NitroGeN a ajuns la Rank 2 - Special Agent in Trainee liderul Maryus observand activitatea lui si cat de mult se implica acesta pentru binele factiunii au hotarat sa ii acorde lui NitroGeN un premiu si acela de a se ocupa cu intretinerea departamentului Advanced Tactical Forces ( ATF ).NitroGeN observand ca se cauta un nou primar acesta si-a depus candidatura pentru primar in speranta ca playerii vor fi alaturi de el in aceasta sesiune.

Lista cu promisiuni !



  • Playerii intre level 1 si 5 vor primi salariile in fiecare zi !



  • Promit ca voi respecta atributiile de primar.

  • Promit ca voi face eventuri zilnice , cu super premii



  • Promit ca nu o sa existe diferente intre playeri !



  • Promit ca veti avea salarii consistente !



  • Promit ca voi participa la fiecare sedinta a fiecarei factiuni !



  • Promit ca voi respecta tot ce v-am promis mai sus !

Informatii reale !

Nume: Stefan Mihail

Varsta: 17

Oras: Rm.Valcea

#Motto: Votati NitroGeN pentru un oras mai bun !

  • Upvote 9
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Nick: Keez

Level: 17

Varsta: 16

Biografie:

In primul rand vreau sa ma prezint , ma numesc Daniel am 16 ani si doresc acest post pentru ca stiu ca pot sa fac ceva bun , si in acelasi timp sa mai si invat cate ceva.Mi-am inceput activitatea pe server din Noiembrie 2009 . Atunci era alta vreme , era mai multa distractie dar eu incerc sa fac tot posibilul sa aduc acea placere de a juca care era inainte , nu ca nu ar fi si acum la unii playeri. Dupa 2 saptamani de joc, m-am decis ca ar fi timpul pentru o factiune , si am ales gangul Bikers. De atunci numai gangster si mafiot am fost , acumuland foarte multa experienta.Am parasit gangul Bikers dupa 3 saptamani , avand rank 3 , din cauza desfiintari lui. Avand prieteni in alianta am decis sa mearg in San Fierro Rifa. Timpul petrecut in SFR a fost unul minunat. Eu mi-am facut prieteni , am invatat ce inseamna devotamentul si sinceritatea. Am stat o perioada de 4 luni in SFR si pentru mine sa fiu membru SFR alaturi de Alexinho a fost sansa de a ma face mare pe server. Dupa 4 luni am vrut sa schimb ceva, majoratitatea prietenilor ducandu-se in alianta adversa m-am decis sa ii urmez si eu. Pentru mine conta doar distractia . Am intrat in Grove Street , si aici facandu-mi multi prieteni care o sa imi ramana pe veci. Aici am cucerit primul titlu Supremacy , ramanand printre supravietuitori. La rank 4 m-am hotarat ca e timpul sa ma intorc de unde am plecat si am intrat in The Mafia dand peste numerosi prieteni si peste un lider exceptional. Dupa 3 luni de Mafia am luat al doilea titlu Supremacy , ramanand si aici printre ultimii. Adevarata provocare a fost pentru mine cand Adi m-a ales lider la clubul YoMamma & Jokes , insa sa stiti ca aceasta experienta face bine.In 9 luni am fost in doar 5 factiuni obtinand in fiecare rank +2 . In prezent sunt in Armata si nu vreau sa parasesc acum factiunea decat daca o sa fiu ales primar. M-am atasat prea tare de unii membri ca sa plec acum.Cat despre dorinta mea de a fi primar : Imi doresc sa fiu primar deoarece vreau sa ajut cat mai mult serverul , sa ii invat pe unii playeri cate ceva , dar bineinteles sa invat si eu ceva de la ei.Cam atat am avut de zis, votati pe cine credeti ca merita!

Lista cu promisiuni:

Promit ca voi face eventurort cu respect fata de voi !

Promit ca o sa angajez consilieri activi si capabili !

Promit ca o sa fac eventuri zilnice pentru toti playeri !

Promit ca o sa ajut playeri, nou veniti pe server !

Promit ca o sa fiu activ !

Promit ca o sa dau salarii zilnice playerilor de level 1 - 5 !

Motto: Votati Keez pentru un oras mai bun !!!

Promit ca o sa

  • Upvote 1
  • Downvote 22
Link to comment
Share on other sites

Nick: LoVeLe (LoVeLess)

Level: 3 (30 pe principal,dar am luat ban 30 de zile pentru complice..)

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):LoVeLe s-a nascut in orasul LosSantos intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.O vreme a fost suparat si nu vorbea cu nimeni.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 7 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea iar el era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste baietii din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentul sau la precizia glontului. Prietenii vazandu-l i-au zis ca el este pregatit sa devina un un gangster de temut asa ca s-a dus la Directorul The_Game sa isi depuna Cv-ul, el trecand testele a stat aici foarte mult, a avut o mica cearta cu liderul si a intrat in dnb. Si-a dat seama ca cel mai potrivit gang pentru el este Grove si s-a intors ,dupa o perioada se duce de partea legii, unde sta catva timp. Dupa pd el a intrat in Hitman unde a stat o perioada destul de lunga, fiind cel mai activ membru el primeste rank foarte usor, ajungand la rank 4 foarte repede.Acum afl ca s-a deschis un post la Primarie si se hotaraste ca vrea sa ajunga Primar pentru ai ajuta pe toti membrii acestei comunitati si isi depune CV-ul.

Lista cu promisiuni:

Promit ca voi fi foarte activ.

Promit sa dau salarii playerilor de level mic in fiecare zi.

Promit sa fac foarte multe eventuri in fiecare zi.

Promit sa angajez cei mai capabil si seriosi consilieri ai serverului.

Promit ca voi ajunge la sedintele factiunilor.

Promit ca voi ajuta fiecare player sa faca event.

Promit ca ii voi ajuta cat de mult cu putinta pe jucatorii noi veniti sau cei care au nedumeriri.

Despre mine:

• Nume: Mihai

• Ani: 17

• Oras: Bucuresti

• Ocupatie : Elev

P.s: Astia cu multe conturi de foruma r fi bine sa fie pedepsiti ca umple pe unii jucatori de reputatie negativa..

  • Upvote 2
  • Downvote 30
Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick: sKyNNNeT

Level: 18

Varsta: 16,aproape 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Am inceput sa joc in vara anului 2010 in luna iulie. Prima mea factiune a fost Ballas In aceea perioada,lider Ballas era Perpripiu,dupa ce mi-am depus aplicatia Ballas,am asteptat cu sufletul la gura raspunsul.Speram sa ma accepte deoarece atunci Ballas era cel mai tare gang,dupa ce m-a acceptat am dat o serie de teste deloc usoare,intrebari din regulament,teste cu deagle/shotgun si multe altele.Acolo am invatat tot ce stiu acum despre samp,a fost un lider foarte bun si activ,devotat jocului,dar dupa ce a fost mutat ca lider San Fierro Rifa,si a venit ca lider Music,mi-am depus demisia foarte suparat deoarece ajunsesem sa am rank 3 intr-un timp foarte scurt datorita activitatii mele pe server.Am aplicat F.B.I. unde asteptam ca liderul Florin[Ciri] ( actualul Florin ) sa ma accepte,intr-un final m-a acceptat si a doua zii l-am vazut pe server si i-am dat /w daca putem da testele,mi-a dat invite apoi am plecat in armoury pentru a da testele.Dupa 20 de minute de intrebari din regulament,respectiv wanted list,am ajuns la testele practice,unde imi puteam dovedii experienta prin duelurile cu deagle,mp5,m4 respectiv shotgun.Am trecut testele la 3 din 5 arme,deoarece nu prea avusesem experiente cu mp5 si m4.Am petrecut o perioada frumoasa in aceasta factiune,dar cu timpul a inceput sa-mi piara cheful,controale de rutina nu aveam voie sa fac,colegi nu prea erau..Asa ca am demisionat si am aplicat la Da Nang Boys,dar din pacate nu a fost o perioada stralucita pentru mine deoarece liderul krystu era foarte inactiv asa ca am stat doar doua saptamani.Viata mea ca gangster a inceput dabia cand am aplicat la Grove Street,avea un lider cat de cat activ,DaddyYankee care m-a acceptat fara drept de apel.Dupa ce am trecut testele cu brio,am plecat la omorat de rivali cu prietenii din factiune ( ii cunosteam pe mare parte din ei ) , Dragos,Ari,nexT,meleagru,camorra si multi altii care bagasera spaima in gang-urile rivale.Usor usor am ajuns la rank 3,imi cumparasem si eu o casa,devenisem un mic mafiot.Avand casa pe server,aveai multe avantaje: masina personala,deposit mats,deposit bani,puteai avea chiriasi,spawn propriu.Imi cumparasem vreo 10 milioane mats si imparteam prin factiune fiind fericit ca aveam casa,atunci nu era rivalitatea asa multe intre playeri,daca un rival nu avea arma sau mats,ne opream ne salutam ca intre prieteni,ne dadeam arme si dabea apoi ne duelam.Bineinteles ca iti puteai cumpara arme si de la magazinul de arme din ls unde se faceau foarte multe eventuri de tip duel deagle,m4 etc.Dupa ce iceman a anuntat ca va fii wipe,eram foarte agitati,suparati dar in acelasi timp eram curios cum va fii dupa wipe.Am inceput sa ne distram,nu imi mai pasa de bani,mats sau orice altceva.Acum am revenit pe server prin octombrie 2011.Serverul era schimbat,playerii erau schimbati unii dintre ei.Imediat cum am intrat pe server,m-am reintalnit cu vechi prieteni care m-au recunoscut imediat si m-au ajutat fiecare cu ce au putut,asa ca usor usor am facut level 3 si am aplicat la Politicieni unde primarul Fantoma m-a acceptat.Am devenit membrul de incredere al primarului fiind recompensat cu rank 4 datorita activitatii si devotamentului meu fata de server si factiune.Dupa ce am facut level 6,am vrut sa aplic la Grove Street pentru a ma reintalnii cu vechii mei prieteni,dar,ExTrEm m-a invitat in Triade unde era lider,eu avand level 6 nu am putut aplica,dar fix in aceea zii Florin a facut un event de tip triatlon cu premiul un level up,si surpriza,l-am castigat.Avand level 7 am aplicat la Triade ,acolo a fost cea mai frumoasa perioada din toata istoria mea pe server,lider activ,devotat serverului,colegi la fel,usor usor am ridicat Triadele si am ajuns peste rivalii din The Mafia,am participat la Supremacy din luna Noiembrie dominand detasat razboiul,dar ca prin minune spre final,cei din alianta noastra,Grove Street in frunte cu liderul Snoop au castigat pe muchie de cutit,Triadele iesind pe locul 2.Am reusit performanta de a obtine rank 4 in triade si membru de incredere al liderilor,dar cu timpul,unii colegi au devenit de nesuportat,multi membrii vechi si prieteni au demisionat,asa ca nu am putut ramane singur intre "straini" asa ca am plecat.M-am dus in Da Nang Boys unde nu m-am regasit asa ca am stat doar 3 zile.Urmatoarea mea factiune a fost Scoala,unde fiind un instructor activ,liderul KiD mi-a dat rank 3.Acum puteam da si eu licente,am facut bani destui pentru a imi pune pe picioare caracterul,dar dupa scurt timp mi-a fost inscenat ceva si KiD m-a demis.Asa ca am aplicat la Underground Street Tuning care se ocupa cu repararea si alimentarea vehiculelor.Fiind o factiune noua mi-am dorit sa intru sa vad cum e,m-am adaptat repede,obtinand rank 2 in doar 3 zile,dar a venit olimpiada,liderul Panther a avut incredere in mine si m-a pus concurent principal la proba de inot,dar din pacate in timpul cursei am avut o problema tehnica si am iesit pe locul 4.Nu am putut suporta infrangerea si am simtit ca mi-am dezamagit factiunea si am demisionat.Acum am aplicat ca Primar datorita experientei mele pe server,sper sa nu dezamagesc playerii deoarece voi fii un primar activ,serios si devotat atributiilor sale.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau salarii mari in fiecare seara la aceeasi ora.

-Promit sa particip la fiecare sedinta a factiunilor.

-Promit sa fac minim 5 eventuri unice pe zi,cu premii considerabile.

-Promit sa mentin ordinea si linistea publica.

-Promit sa ajut fiecare playeri la nevoie si sa nu evit niciunul.

-Promit sa fiu activ in fiecare zii,sa ascult nevoile playerilor.

-Promit ca voi fii diferit de ceilalti primari,in sensul bun al cuvantului.

-Promit sa acord prime jucatorilor seriosi si activi.

-Promit sa angajez un consilier pentru fiecare factiune in parte

-Promit sa angajez cei mai seriosi si activi consilieri.

-Promit sa imi respect toate promisiunile de mai sus.

sKyNNNeT tace si face !

  • Upvote 8
  • Downvote 12
Link to comment
Share on other sites

Nick: aliNN1

Level: 7

Varsta: 21

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): aliNN1 s-a nascut in noiembrie in anul 1991, intr-un spital de la marginea orasului. In timp ce aliNN1 era in incubator, niste mafioti si gangsteri ataca spitalul, unde il incendiaza, omoara medici, dupa un scurt timp intervine politia, dar mafiuri deja reusise sa omoare tot si sa incendieze spitalul. Pompieri reusesc intr-un final sa stinga focul, intra in spital si acolo in gaseste, spre mirarea tuturor, un supravietuitor , acesta era aliNN1. aliNN1 este transportat de urgenta la alt spital, din alt oras, medici dau verdictul ca aliNN1 este complet sanatos, iar copilul este infiat de o familie de agenti secreti, aliNN1 duce o viata decenta, pana in momentul in care mama si tatal lui adoptivi sunt omorati de cate o mafie cunoscuta. aliNN1 ramane singur la varsta de 19 ani, nu se da batut isi cauta un loc de munca si face niste cursuri de angent secret.Aici trece testele si se integreaza.Dar intr-un moment de ratacire, face un conrtact total aiurea si este demis. Dupa aproximativ 5 ani el termina cursurile de perfectionare, se pune pe picioare, din punct de vedere financiar,si aplica la FBI, acolo sta ceva timp dar la un moment dat simte ca trebuie sa plece si se alatura celor din NG.Dupa o cearta cu Adi, paraseste National Guard. isi depune un CV la o agentie secreta. El asteapta un nerabdare raspunsul sefei din agentie Dianne. Dupa ce intra in Hitman, ajunge la rank 2, iar apoi se da wipe. Inca neincrezator de noukl mod, el intra pe server si isi reincepe viata. Astfel ca la level 7 intra in Scoala. Acum aplica pt. postul de primar pt a ajuta comunitatea.

Lista cu promisiuni:

1. Promit ca voi acorda zilnic salariile playerilor level 1-5.

2.Promit ca nu voi favoriza pe nimeni.

3.Promit ca voi fi foarte activ.

4.Promit ca voi indruma, alaturi de consilieri, playerii noi.

5.Promit ca voi face cel putin 3 eventuri in fiecare zi.

6.Promit sa nu promit ce nu voi face.

Votati aliNN1, pentru un oras modernizat si o societate bazata pe bun-simt si responsabilitate !

Mai pe scurt, voi face tot posibilul, ca in mandatul meu, playerii sa inteleaga odata pentru totdeauna, acesta este doar un joc. Voi incerca sa ii invat sa evite ceruturile, respectiv jicnirile si sa incerce sa reduca deathmatchul in centrul orasului. Totodata, consider ca respectul intre playeri este foarte important, iar glumele de prost gust ar trebuii deminuate.

  • Upvote 6
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Nick: RaggaD

Level : 24

Varsta: 17

Biografie: RaggaD sa nascut in orasul Los Santos, prin zona cartierului Little Mexico. Tatal sau lucra ca mecanic iar mama lui era chelnarita in clubul Jizzy din orasul San Fierro. RaggaD de cand era doar un pumn de om isi dorea sa faca ceva pentru a-si ajuta familia care nu avea o situatie financiara prea buna. Pe la varsta de 13 ani acesta intrase intr-un anturaj mai dubios, cu niste mexicani apropiati de varsta lui cu care a inceput sa fure masini pentru a face bani. Afacerea lui cu masini a mers bine o perioada de timp dar la un moment dat politia a intrat pe fir si a arestat capii bandei de hoti de masini. Atunci RaggaD si familia sa au inceput din nou sa o duca prost pe plan financiar. Cand inca el se afla printre membrii bandei de hoti de masini, acesta auzi-se de un gang din orasul San Fierro, si anume de gangul San Fierro Rifa. El se muta-se temporar in acel oras si intrase in acel gang care se ocupa cu traficul de arme, traficul de droguri si in special de luptele cu rivalii lor. Dupa ce a intrat in gang familia lui si-a revenit pe plan financiar, au reusit sa isi cumpere o casa noua, masina, dar cu toate astea, fericirea lor a fost de scurta durata. Intruna din luptele de strada cu rivalii sai, RaggaD a fost ranit destul de grav si a ajuns in coma la spitalul din Los Santos un a fost operat de urgenta acesta fiind lovit de un glont foarte aproape de inima. A stat in coma timp de 3 luni, dupa ce sa trezit din coma si s-a recuperat fizic el s-a retras din gang-ul San Fierro Rifa si a hotarat sa se inroleze in Armata pentru a stopa luptele din gang-uri. Acolo a stat o perioada foarte mare si s-a inteles bine cu toti colegii si cu liderii. A ajuns sa creasca in rank destul de repede dar dupa aproximativ 2 luni a aflat ca tatal lui se imprumuta-se de niste bani de la membrii din gang-ul Groove Street si nu avea de unde sa ii dea inapoi iar cei din acel gang l-au atacat de cateva pentru bani. Dupa aflarea vestii RaggaD si-a depus demisia din Armata si a intrat in gang-ul Ballas, rivalii de moarte ai celor din Groove Street pentru a incerca sa ii distruga. El a petrecut o perioada foarte scurta in acest gang deoarece a descoperit cu stupoare ca multe lucruri s-au schimbat in interiorul gang-urilor din statul San Andreas. Dar motivul principal pentur care a renuntat la gang a fost faptul ca cei din Groove Street l-au atacat pe tatal sau la aletierul mecanic unde acesta lucru si au distrus locul, acesta aprtinand celor din Underground Street Tunning care ii cereau tatalui sau banii pentru repararea atelierului sau sa lucru pentru ei gratis pana se acopera paguba. Dupa atac tatal sau nu mai putea lucru asa ca RaggaD a hotarat sa lucre el pentru cei din Underground Street Tunning pentru a acoperii pagubele. Dupa putin timp unul dintre fostii lui colegi din Armata, la ajutat cu suma de bani necesara pentru a acoperii pagubele iar RaggaD si-a dat demisia din Underground Street Tunning.

RaggaD s-a intors inapoi in Armata pentru ca si-a dat seama ca doar fiind de partea legii poate ajuta statul San Andreas prin diminuarea ilegalitatilor. Iar acum RaggaD a hotarat sa isi depuna candidatura pentru functia de primar deoarece considera ca doar cineva care cunoaste problemele tuturor poate sa le rezolve.

Lista cu promisiuni !

Promit ca playeri cu level intre 1 si 5 isi vor primii mereu salariile cuvenite

Promit ca voi organiza event-uri care v-or aduce bunastare pe server.

Promit ca imi voi respecta atributiile de primar

Promit ca nu va mai exista diferente intre playeri!

Promit ca salariile vor fii consistente !

Informatii reale !

Nume: Trif Raul

Varsta: 17

Oras: Hunedoara

  • Upvote 9
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Nick: kENNyyy

Level: 19

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

kENNyyy s-a nascut in San Fierro, intr-o familie instarita, mama acestuia lucrand ca asistenta medicala la spitalul din San Fierro, iar tatal sau fiind primar in Los Santos. Anii treceau, acesta crestea si avea tot ce isi dorea pana la varsta de 12 ani cand a fost martorul asasinarii parintilor lui. A cazut intr-o depresie, s-a izolat in el pana la varsta de 22 de ani cand a putut sa-si infranga acel gand care-l apasa foarte tare. Dupa un an acesta a intrat in Departamentul de Politie din Los Santos, unde a stat destul de mult timp incercand sa-i gaseasca pe cei care i-au ucis parintii dar si pe cei care incalcau legea . Dupa atatia ani acesta vazand ca nu poate da de urma acestora, s-a dat batut pentru prima data in viata lui si a spus ca vrea sa o ia de la zero, asa ca a iesit din politie si s-a reintors la prietenii lui incercand sa recupereze timpul pierdut cu acestia. Pe la varsta de 24 de ani, acesta a fost oficial un soldat al Triadelor, o mafie care a pus stapanire pe strazile San Fierro-ului . Neacomodandu-se cu noii colegi de rank mai mare a iesit, sperand ca va avea un viitor mai frumos. Mutandu-se in Los Santos, in zona teritoriului ocupat de Ballas, s-a alaturat acestora deoarece avea nevoie de bani pentru a se putea intretine pe viitor . Ajuns pana la varsta de 25 de ani, acesta a auzit la radio ca alegerile au inceput, asa ca s-a gandit sa fie mai util pentru societate si sa urmeze ceva mai drept care-i poate schimba viitorul radical, din cauza cazierului pe care-l are ii este teama, dar avand un potential destul de mare prin care poate dovedi ca merita isi depunde CV-ul la primaria din Los Santos dupa care merge catre casa si asteapta sa se aleaga noul primar .

Lista cu promisiuni:

Promit sa ajut toti playerii care-mi cer ajutorul .

Promit sa ma sfatuiesc cu consilierii inainte sa fac ceva .

Promit sa fac multe event-uri .

Promit sa ajut pe oricine vrea sa organizeze un event .

Promit sa particip la sedintele factiunilor guvernamentale .

Promit ca voi da salarii celor de level mic in fiecare zi .

Promit sa activez cat pot de mult .

Promit ca voi respecta fiecare promisiune .

Despre mine:

Nume: Marian

Varsta: 16 ani.

Oras: Galati

Ocupatie : Elev

Motto: Votati cu mintea, nu cu capul !

  • Upvote 8
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Retrag din cauza "prietenului meu" . Accept warn .

# Crezi ca majoritatea care si`au depus CV nu o sa le spuna multor playeri/prieteni pe skype/mess si alte programe sa`i voteze ?

//se accepta cereri nu discutii, warn-up

Edited by Spark
Sanctionare.
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: CloHard

Level: 17

Varsta: 15 Ani.

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Totul a inceput intr-o dimineata insorita la periferia orasului Los Santos.Acolo s-a nascut CloHard.Acesta urma sa aiba o viata plina de capcane si piedici si totodata de prietenii si lucruri bune.Tatal sau era avocat iar mama sa doctor la spitalul din orasul sau natal.La varsta de 16 ani,CloHard avea sa intalneasca prima sa piedica majora din viata. O masina cu geamuri fumurii s-a oprit in fata casei lui .Din ea au coborat 4 mafioti,membrii ai unui gang din zona oblingandu-l pe tatal sau sa ii primeasca,sa ii adaposteasca deoarece ei fugeau de politie. Acesta a refuzat,iar mafiotii au intrat cu forta,impuscandu-l mortal pe tata.In acea zi,CloHard a jurat razbunare,iar peste cateva luni s-a alaturat gang-ului DNB,principala rivala a celor din SFR,gang din care faceau parte si criminalii tatalui sau.Acolo si-a petrecut o lunga perioada de vreme,ajungand cunoscut.Tot acolo si-a facut si foarte multi prieteni care aveau sa-l sprijine de-alungul vietii.Dupa multe jafuri,asasinari,lupte de strada, si alte cele,CloHard a ajuns la concluzia ca astfel nu v-a rezolvat nimic si s-a hotarat sa se alature fortelor de ordine,mergand in FBI.Pentru a ajunge aici a trebuit sa termine universitatea de politie si criminalistica.Asta a si facut,iar dupa un an a ajuns agent in probe la FBI.In 2-3 ani a ajuns un politist foarte bun.Intr-o zi,cand inspecta un major trafic de droguri,acesta i-a descoperit pe vechii asasini ai tatalui sau si neputand sa se abtine,i-a omorat pe loc,ascunzand orice urma.Dupa foarte mult timp,acesta a ajuns sa regrete ce a facut si s-a gandit ca era mult mai bine daca ii pedepsea pe acestia intr-un alt fel,si a ajuns sa isi depuna demisia .Acum doreste sa se alature primariei,unde va sta departe de luptele dintre mafie si politie,sprijinind totusi actiunile fostilor lui colegi imptrova crimelor.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa fiu serios,sa respect regulamentul si sa fac tot ce trebuie sa faca un primar

-Promit sa fac eventuri zilnice cu prize-uri mari

-Promit sa ajut playerii de level mic cu tot ce pot

-Promit sa comunic cu orice player are nevoie de ajutorul meu

-Promit sa fac tot ce imi sta in putinta pentru a aduce beneficii bunului mers al serverului.

-Promit sa fiu activ.

-Promit sa ajung la cat mai multe sedinte ale factinilor

-Promit ca nu voi dezamagi

-Si nu in ultimul timp,promit sa imi tin promisiunile

Votati CloHard Pentru Un Oras Mai Bun !!!

  • Upvote 15
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: Clifford

Level: 24

Varsta: 16 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Clifford este un simplu player care inca din copilarie locuia in orasul Los Santos, unde a si facut scoala.A crescut si a inceput sa se maturizeze,inepand sa lucreze pe piata neagra cu oameni periculosi. Clifford si`a dorit tot timpul sa fie singur, sa nu depinda de familia sau prietenii lui. Urmase zilele in care Clifford incepuse sa scoata o gramada de bani cu afacerile ilegale.Neavand unde sa stea si-a cumparat o casuta in cartierul IdleWood. Acolo aflase de suprematia unui gang numit Ballas. Placandu-i tot mai mult viata de gangster , a vorbit cu liderul acelui gang. Dupa cateva ore de discutii raspunsul liderului a fost afirmativ. A devenit un om rau, facandu`si multi dusmani avand ca rivali pe cei din Grove Street , o grupare destul de puternica din Los Santos . Clifford ucide tot mai multi membri din acel gang, capatand mai multa experienta, implicandu`se tot mai mult in acea familie. Clifford castiga tot mai multi bani, dar cel mai important a fost concursul castigat deoarece a fost crescut in rang si, bineinteles a crescut si el ca si om ochii liderului , devenind un membru respectat si nu`l impiedica nimeni si nimic . Clifford a fost invatat de parinti, ca se poate,in viata, trece peste orice. Clifford a auzit vestea cea rea de la un prieten foarte bun,decesul mamei lui . Ramas definitiv pe cont propriu , el a cunoscut un ucigas , care facea parte din Agentia Hitman, semnand cu acel individ un contract pentru a`i cautat ucigasul mamei sale. Dupa un timp,acel agent vine la casa lui Clifford , avand si niste fotografii cu acel ucigas fara suflet . Clifford era impacat cu tot . Dupa acea munca depusa de acel angajat, Clifford s`a gandit sa termine cu treaba de gangster si assasin si acum s`a gandit sa depune CV pentru primarie .

Lista cu promisiuni:

* PROMIT ca in fiecare zi sa fie cate 4-5 eventuri pentru a castiga newbie/players niste bani;

* PROMIT ca newbies de level 1-5 isi vor primi salariul zilnic;

* PROMIT ca voi putea ajunge la majoritatea sedintelor;

* PROMIT ca voi fi cinstit cu toti playerii;

* PROMIT ca voi sta la dispozitia jucatorilor de pe server si alte probleme;

* PROMIT ca o sa demonstrez abilitatile mele tehnice si responsabilitatea mea in scopul de a ajuta jucatorii/newbie;

* PROMIT ca o sa-i sprijin pe toti care imi cer ajutorul.

Votati cu cap, votati Clifford .

Nu puteti si voi sa ganditi ca macar sa va insirati un sir de PROMISIUNI din mintea voastra ? trebuie mereu sa le copiati ?

Promisiunile de mai sus sunt lafel si in acest CV al lui Gicisan : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=373098

Edit 1 : Nu ma mai face sugaci pe mess ca nu dau edit :

Clifford (26/12/2011 10:37:42 PM): ma la ce esti sugaci ?

Clifford (26/12/2011 10:37:46 PM): gici e la mine

Clifford (26/12/2011 10:37:50 PM): si l`am intrebat ce sa scriu

Clifford (26/12/2011 10:37:56 PM): ..

Clifford (26/12/2011 10:38:45 PM): da edit ma

Clifford (26/12/2011 10:38:48 PM): am modificat alea

Clifford (26/12/2011 10:38:49 PM): gata

Clifford (26/12/2011 10:38:50 PM): .

Edit 2 : Ai modificat alea prietenas ? ti-e rusine de playeri ? De ce mai candidezi cand nu vrei sa fi ales ? + 1?

Clifford (26/12/2011 10:39:27 PM): da dai edit ma

Clifford (26/12/2011 10:39:29 PM): doamne

Clifford (26/12/2011 10:39:35 PM): eu vreau sa vad daca sunt ales

Clifford (26/12/2011 10:39:37 PM): la voturi

Clifford (26/12/2011 10:39:41 PM): nu`mi trebuie sa castig

Clifford (26/12/2011 10:39:46 PM): iti arat si poza ca vorbeam pe /w cu unu

Clifford (26/12/2011 10:39:54 PM): o sa candidez serios dupa ce ies din hitman

Edit 3 : De ce ai retras ? te simti cu musca pe caciula asa-i ?

Clifford (27/12/2011 1:40:22 AM): dai edit te rog ?

Clifford (27/12/2011 1:41:19 AM): dai ma ?

BUZZ!!!

Clifford (27/12/2011 1:43:50 AM): doamne ce prieten esti

Clifford (27/12/2011 1:45:42 AM): am retras candidatura "prietene"

Edit 4 : Pe mine nu ma intereseaza de el , de ea , de celalalt , am vrut sa vad daca gandesti si tu cand postezi , si nu gandesti

Clifford (26/12/2011 10:49:24 PM): numai zic nimic

Clifford (26/12/2011 10:49:28 PM): .

Edited by danutz12
  • Upvote 5
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Nick : Smiley
  • Level : 23
  • Varsta : 18
  • Biografie : Totul a inceput pe 3 Octombrie cand s-a nascut Smiley. Acesta s-a nascut in orasul Los Santos. El provenea dintr-o familie unita , fericita si cu o stare materiala moderata. In orasul Los Santos a venit o vremea foarte grea pentru toti cetateni. Parinti lui au ramas fara bani , acestia au fost nevoiti sa se mute in orasul Las Venturas la niste prieteni de familie. Tatal sau s-a anagajat ca Manager la un Casino vestit din Las Venturas. Dupa o luna de munca , a primit salariul bine meritat. El s-a hotarat impreuna cu un prieten sa isi incerce noroc la Casion-ul unde lucra.A fost o zi norocoasa. Ei au castigat o suma foarte mare de bani la Casino. Au deschis un Casino. Smiley se ocupa de administratia cazinoului.Acolo a cunoscut foarte multi oameni , si-a facut prieteni si incet , incet a inceput sa joace si el la Casino. Nu a fost decizie proasta. A inceput sa castige foarte multi bani. Afacerea de familie mergea foarte bine. Rugat de tatal sau , Smiley a ramas sa inchida Casino-ul si sa predea bani la banca. Mai multi membrii Ballas au intrat in Casino inarmati cu AK47 si Deagle. Ei l-au amenitat pe Smiley ca daca nu le dau banii doriti o sa ii omoare familia. Acestia au plecat cu bani familiei.Speriat , Smiley a chemat politia. Politia a cerut ajutorul F.B.I pentru a investiga cazul. A durat o vesnicie.In cele din urma F.B.I le-a spus familiei ca nu au putut gasi pe nimeni.Smiley dezamagit , a inceput o investigatie pe cont propiu.Fara succes. El a dorit razbunare pentru el si familia sa. El a gasit sprijin de la Leader-ul Gang-ului Da Nang Boy , JunYorU. El l-a facut un membru al Gang-ului. Acolo si-a facut foarte multi prieteni adevarati , a capatat experienta de viata si nu in ultimul rand , razbunare. Smiley era rival cu Ballas. El a comis o multime de infractiuni precum : Trafic de arme , Trafic de Droguri. Mai tarziu a realizat ca razbunarea nu este o solutie. A iesit din Da Nang Boys dar a ramas prieten foarte bun cu JunYorU dar si cu ceilalti colegi. A incercat sa intre in F.B.I si a reusit. A obtinut merite foarte bune pentru cazurile rezolvate si infractorii arestati. A promovat si a devenit respectat. Mai tarziu a iesit din F.B.I si cu ajutorul Directorului Agentiei Hitman , kidzeen a devenit membru` al Agentiei.Smiley a fost capabil si demn de meseria lui , dar tot nu se simtea implinit. Acolo a gasit un colectiv unit , capabil dar si prieteni adevarati. Dupa ce si-a asumat un risc foarte mare de a indeplini contractul pe un om foarte important , acesta a fost foarte aproape sa fie ucis de catre politie. A iesit din Agentie , multumindu-i lui Kidzeen pentru sansa oferita.Smiley si-a pastrat respectul fata de Kidzeen si de Agentiei. Dar el a fost nevoit sa urmeze o alta cale , calea dreptatii. A urmat Academia de Politie si facultatea de Drept. A intrat in Los Santos Police Departament cu ajutorul lui sNs. In Police Departament s-a maturizat , a inteles ca puterea aduce cu sine si responsabilitati mari. Acum , el doreste sa preia conducerea orasului Los Santos pentru a realiza o schimbare in istoria orasului.


  • Lista cu promisiuni :

    » Promit ca o sa fiu prezent la toate sedintele !
    » Promit ca o sa le ofer tuturor o sansa !
    » Promit ca o sa fac event-uri zilnice !
    » Promit ca o sa fiu activ !
    » Promit ca o sa ajut pe orice cetatean sa faca un event !
    » Promit ca nu o sa fac diferente intre cetateni !
    » Promit sa ajut cetateni in orice problema !
    » Promit sa tin meeting-uri cu toti cetatenii !
    » Promit ca o sa dau salariile zilnic !
    » Promit ca o sa respect toti cetateni !
    » Promit ca o sa ajut toti cetateni !
    » Promit ca o sa organizez sedinte in fiecare saptamana !
    » Promit sa angajez consilieri demni , capabili si care sunt dispusi sa ajute !
    » Promit ca o sa testez fiecare consilier !
    » Promit ca o sa fiu disponibil pentru cine imi cere ajutorul !
    » Promit ca o sa indrum fiecare cetatean pe calea ce buna !
    » Promit ca o sa fac Primaria remarcata !
    » Promit ca o sa premiez cel mai bun cetatean si consilier !
    » Promit ca o sa fac ca factiunea "Politicienii" sa fie una respectata !
    » Promit ca nu o sa va dezamagesc !
    » Promit ca o sa imi respect toate promisiunile !

  • Motto : Pentru a castiga, trebuie sa stii sa pierzi !

  • Date personale :

  • Ani : 18
  • Oras : Ploiesti

  • Upvote 43
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: heineken.
  • Level: 28
  • Varsta: 16
  • Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): heineken. s-a nascut intr-o familie muncitoare din Los Santos. Tatal lui lucra ca detectiv la Departamentul de Politie din Las Venturas iar mama lui lucra la un SuperMarket din Los Santos. De mic lui heineken. i-a placut viteza si masinile tunate de aceea la varsta de 15 ani a inceput sa isi ajute unchiul in atelierul acestuia . Incet cu incet heineken. a inceput sa priceapa si sa invete toate uneltele . Acuma in fiecare Sambata , heineken. se duce la atelierul unchiului sau sa il ajute sa repare masinile . heineken. a abadonat facultatea si a fugit in BaySide pentru a-si continua visurile , acelea de a devenii un mecanic bun . Prietenul sau la trimis la firma Underground Street Tuning pentru a-si depune CV-ul ceea ce a si facut. In asteptarea raspunsului , heineken. lucreaza la masina lui . Dupa o asteptare de 5 zile , heineken. a fost respins de catre director-ul de la UST. Intre timp el a luat o decizie foarte mare aceea de a-si depunde Cv-ul la F.B.I . In asteptarea raspunsului , heineken. isi continua lucrarea la masina lui . Dupa 2 luni ca agent secret , heineken. este demis pentru mai multe avertismente . El sustine ca Director-ul Dragos ia acordat putina credibilitate . heineken. isi doarea foarte mult sa se alature echipei A.T.F dar nu a avut posibilitatea. Odata cu demisia , heineken. foarte nervos a decis sa parieze toti bani lui la cursele cu cai . A pierdut multi bani dar cu o victorie de 550.000$ ,heineken a reusit sa se ridice putin dar din pacate , in scurt timp a pierdut si cei 550.000$ . In Fbi , heineken. a cunoscut multi agenti care in scurt timp i-au devenit prieteni foarte buni dar si alte persoane care i-au devenit dusmani . In continuare , heineken a decis sa abandoneze proiectul la masina s-a pentru ca nu mai are bani . Dupa ce cererea lui pentru functia de primar a fost respinsa , heineken. a decis sa continue lucrarea la masina lui . Dupa cateva luni , el decide sa aplice pentru functia de consilier la primarie. Odata consilier , heineken. vede dupa multi ani prietenii lui k0sty si Andreidef. Impreuna cu Andreidef , heineken. a ajutat multe persoane care aveau nevoie de ajutor de aceea, impreuna au urcat la functia de Deputat. In lipsa primarului , heineken. si Andreidef se vad singuri in multe probleme . Au incercat sa tina spatele la tot dar nu au reusit si de aceea si-au pus demisia . Acuma , dupa cateva luni bune, heineken. decide sa isi depuna din nou cv-ul la Underground Street Tuning unde la mai depus si multi ani in urma dar a fost respins. Dupa cateva saptamanii in Underground Street Tuning , heineken. e demis din cauza unui coleg cu rang 5 . In acest timp petrecut in Ungerground Street Tuning , heineken. s-a reintalnit cu multi prieteni care a cunoscut in trecut. Visul lui de a devenii cel mai bun mecanic din Los Santos s-a spulberat . Tatal sau a incercat sa ii explice ca pentru el va ramane mereu cel mai bun dar heineken. nu a acceptat aceasta demisie . Acuma unicul scop al lui heineken. este de a omora leaderii de la Undeground Street Tuning . heineken. si-a depus cv-ul cu ajutorul unui vechi prieten , insomnia7 la Hitman Agency . Dupa un scurt timp in Agentie , Heineken e demis de Directorul TRK . A fost demis pentru o prostie care nu trebuia sa o faca , mai precis un atentat esuat . Acuma , dupa o lunga perioada care a s-a tot ascuns de politie si trai prin case parasite, canale , heineken. decide sa aplice din nou la Agentia Hitman cu sansa de a se revansa fata de Directori si fata de membri. Din pacate Heineken nu a fost contactat de catre Directorii de la Agentie. heineken. si-a pierdut toate sperentale pana cand a citit intr-un ziar ca au pornit alegerile pentru candidatii la primaria din Los Santos. heineken. nu a pierdut nici o secunda si si-a depus imediat candidatura la primarie. In asteptarea raspunsului, heineken. se ocupa de propiul sau club. Imediat dupa inscrierea s-a la candidatura, heineken. descopera ca sunt 2-3 candidati foarte iubiti de catre cetatenii orasului si care au un avantaj in plus fata de el. De aceea, heineken. decide sa trimita din nou o scrisoare catre Agentia Hitman din care a facut parte cu putin timp in urma. Imediat dupa ce si-a depus cv-ul la Agentia hitman si candidatura la primarie, heineken. decide sa plece in vacanta timp de 2 zile . La intoarcere , descopera ca este respins la Agentie si ca nu i-a fost acceptat postul de candidat pentru primarie. A 2 a zi dupa ce a descoperit aceste 2 lucruri , Vicentzo , un coleg vechi a lui heineken. il suna pentru a ii propune se sa alature Mafiei din care face parte si aceea find The Mafia. heineken. nu pierde mult timp si cu ajutorul lui Vicentzo isi depune cv-ul. Dupa un timp, heineken. abandoneaza The Mafia pentru a se relaxa o vreme. In acest timp, heineken aplica la Politia din Los Santos unde vine acceptat de catre Chief Hkr. Dupa 1 luna, heineken vine avansat la gradul de Ofiter. Heineken este demis din Politie dupa nici o luna jumate. Acuma, heineken. isi depune cv-ul la The Mafia cu ajutorul unui vechi prieten. Heineken primeste un raspuns negativ la cv-ul pentru The Mafia din partea celor 2 nasi. Timp de 2 luni heineken. lucreaza in diverse locuri din Los Santos pana cand aude de la un prieten din Agentia Hitman ca se cauta 3 Agenti. Heineken., se informeaza bine despre Agentie si descopera ca noul Director este Mitasik, un coleg de pe vremurile cand era si el in Agentie. Cu ajutorul unor prieteni, heineken. isi depunde cv-ul la Agentie.In asteptarea raspunsului, heineken. decide sa isi schimbe identitatea si sa candideze la functia de primar Los Santos. Heineken. este ales de catre membri primariei sa fie ales de catre orasul Los Santos dar din lipsa de voturi pierde. Dupa 1 an de astepare, heineken. afla ca se cauta primar pentru orasul Los Santos la care va candida.

  • Lista cu promisiuni:

  • Promit ca imi voi asculta consilieri cand vor propune sa se schimbe ceva .
  • Promit ca am voi intalni saptamanal cu SABR pentru a discuta despre probleme orasului.
  • Promit ca voi ajuta toate persoanele care au nevoie de ajutor.
  • Promit sa ajut adminii cand au nevoie de ajutorul meu.
  • Promit ca voi organiza multe eventuri!
  • Promit sa nu dezamagesc pe nimeni si va voi demonstra ca sunt capabil de aceasta functie daca voi fi ales primar.

    Despre mine:
  • Nume: Sebastian.
  • Ani: 16
  • Oras: Correggio, It.
  • Ocupatie: Elev

  • Upvote 9
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

• Nick : Rujuc_Dragos

• Level : 20

• Varsta : 17

• Biografie :

Rujuc_Dragos s-a nascut in oraselul LS in martie 2010. Acesta s-a nascut intr-o familie de taximetristi , tatal si bunicul sau practicand aceasta meserie. La varsta de 18 ani Rujuc_Dragos decide ca a venit momentul sa calce pe urmele tatalui sau si aplica pentru un post la Taxi Drivers. Acesta este acceptat de leaderul Lea , dar nu ramane mult aici din cauza salariului mic. Intr-o zi , in timp ce era pe strada, Rujuc afla ca parintii sai au fost omorati de niste persoane necunoscute, iar mai tarziu avea sa afle ca cei care i-au ucis parintii erau membrii Da Nang Boys. Acesta incearca sa intre in San Fierro Rifa , iar Alexinho , leaderul SFR , auzind cele intamplate , hotaraste sa-l ia sub aripa lui protectoare, ajutandu-l sa-i gaseasca pe cei care i-au ucis familia. Viata langa cei din SFR era buna dar si periculoasa. Dupa un timp , Rujuc se hotaraste ca ar fi mai bine sa treaca de partea legii si sa renunte la ilegalitati, Acesta se hotaraste sa se inroleze in Armata. Rujuc este acceptat si se integreaza foarte bine . Dupa un an , acesta este nevoit sa plece intr-o misiune foarte periculoasa in care sta trei ani si jumatate. Cand se intoarce din misiune , acesta observa ca micul orasel Los Santos era neschimbat. Anii isi pun amprenta pe Rujuc_Dragos iar acesta hotaraste sa se retraga din armata. La varsta de 30 de ani acesta intalneste o fata , cu care se si insoara un an mai tarziu. Incarcat de datorii , Rujuc se angajeaza la primarie in functia de consilier. Din cauza banilor putini acesta trece de partea celor din San Fierro Rifa. Nici aici nu ramane foarte mult, si afland ca prietenul sau Lolz0r deveniste leader la Ballas hotaraste sa intre si el in gang. Intr-o zi, afla ca mandatul primarului Berky este te terminate, si incearca si el sa candideze in speranta ca va fi votat de locuitori.

• Lista cu promisiuni :

- Promit sa ascult problemele fiecarui Player.

- Promit sa ajut cu bani fiecare Player care are nevoie.

- Promit sa fac cat mai multe eventuri cu premii frumoase.

- Promit sa angajez consilieri capabili.

- Promit sa particip la cat mai multe sedinte ale factiunilor pentru a asculta problemele membrilor.

- Promit sa ofer salarii playerilor de level 1-5.

- Promit ca voi respecta toate promisiunile.

• Motto : Votati Rujuc pentru un oras mai frumos ! :peace:

• Date personale :

• Nume si Prenume: Rujuc Dragos

• Ani : 17

• Oras :Galati

• Ocupatie: Elev

  • Upvote 10
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Juan

Level: 25

Varsta: 21

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

In urma cu 21 de ani, in superbul oras Los Santos, a luat nastere Juan. El nu provenea dintr-o familie bogata, dar nici nu-i lipsea nimic.

In copilarie, Juan s-a distrat alaturi de prietenii sai prin diverse metode, de la pescuitul prin lacurile din apropierea Los Santosului pana la numeroasele betii din barul de pe plaja.

La varsta de 17 ani, Juan si-a pierdut ambii parinti in urma unui oribil accident aviatic. De atunci viata lui s-a schimbat radical, a trebuit sa munceasca din greu pentru a putea supravietui. La inceput, a lucrat ca ajutor de mecanic intr-un service auto. Aici castiga foarte putin, dar suficient cat sa-si poata cumpara ceea ce ii este necesar, mancare si imbracaminte. A continuat sa pescuiasca, dar de aceasta data de nevoie, pestii pe care ii prindea, ii vindea pentru a mai face un ban.

Dupa o luna ca ajutor de mecanic, departe de casa, Juan se angajeaza, la recomandarile unui client al service-ului auto, ca instructor. La inceput a fost mai greu, liderul Andu nu-l vedea activ pe Juan din cauza programelor diferite de lucru. Dupa o scurta perioada, Andu a renuntat la postul sau de lider, iar locul lui a fost luat de RobbiN, un lider mai sever care dorea mult mai multe de la angajatii sai. Juan n-a dat inapoi si a tras din greu pentru mentinerea sa in scoala de instructori. Banii primiti aici ii ajungeau lui Juan, acum s-a simtit o crestere in bugetul personal, iar asta l-a ambitionat si mai tare si l-a facut sa-si doreasca mai mult. In paralel, s-a angajat si ca detectiv, job care nu-i aducea cine stie ce bani, dar care ii asigura o liniste financiara de care Juan nu avusese parte pana atunci. Juan a dus o lupta acerba mai intai cu Mr.Dennis, apoi cu HkR si cu Erick in ceea ce priveste numarul clientilor pentru vanzarea licentelor. Lipsa lui de activitate ulterioara i-a creat un dezavantaj in acea lupta, dar nici nu l-a dat inapoi. A tinut de scaunul sau si a reusit sa-si atraga destui clienti incat sa reziste acolo sus, in ochii liderului. A renuntat la job-ul de detctiv dupa ce s-a perfectionat in acel domeniu. A imbratisat meseria de reporter, meserie care i-a adus mai multi bani decat cea de detectiv. Cu timpul, s-a perfectionat si in acea meserie, ajungand sa poata lua interviuri unor persoane importante de pe Land's. A continuat sa vanda licente, meseria de instructor fiind foarte banoasa, iar mai tarziu a fost desemnat de catre liderul RobbiN instructorul lunii. Perioada cea mai grea a sa in meseria de instructor a fost atunci cand liderul RobbiN a renuntat la postul sau, iar la comanda a trecut darkninja, lider care nu-l avea la inima pe Juan. Juan si-a vazut de treaba, dar dupa ce a fost anuntat de colegi ca i se pregateste o reziliere a contractului netinand cont de functia sa de sublider, a renuntat la a mai activa. Noul lider insa, a fost inalaturat.

Marea surpiza a fost promovarea in functia de lider al instructorilor a lui Juan, care si-a dorit intotdeauna la o sansa, sansa de care nu a profitat din cauza unei probleme, nicidecum din cauza incompetentei. Dupa scurt timp, Juan a fost inlaturat si pus in locul sau oameni mai activi. Dupa ce si-a rezolvat problema, a revenit ca instructor, dar nu ca lider, ci ca sublider, revenire care nu i-a mai priit lui Juan. S-a hotarat se demisioneze din scoala si sa se angajeze ca politist, avand avanatajul experientei din job-ul detectiv avut in trecut. Aici Juan s-a simtit foarte bine, avand colegi care au demostrat multe in sensul bun al cuvantului pana atunci.

Meseria de politist i-a placut foarte mult lui Juan, dar asteptarile liderilor l-au descurajat tinand cont ca nu poate activa foarte mult. A fost demis de liderul HkR de comun acord, ramanand ca pe viitor sa mai poata colabora, cand timpul petrecut pe server ii permite sa indeplineasca cerintele liderilor.

Neavand niciun job, Juan devine hot de masini, actiunile ilegale aducandu-i ceva banuti, dar nu suficienti, nici vanzarea pestilor nu mai era o afacere rentabila. Ca hot de masini, si-a creat o adevarata gasca, iar un prieten i-a recomandat o grupare cunoscuta de mafioti undercover, la baza fiind mecanici. Juan stabileste clauzele unui contract de colaborare cu liderii, iar a doua zi devine mecanic cu acte in regula, si neoficial mafiot. Mergea treaba atat cu repararea masinilor, cat si cu furtul altor masini si vanzarea ulterioara a acestora. In timpul petrecut printre mecanici, Juan a confirmat si a devenit respectat, ajungand la un rang important acolo. O perioada insa, Juan s-a implicat mai putin si nu a putut tine pasul cu ceilalti inceea ce priveste rangul, dar respectul a ramas acelasi, respecta si era respectat, nu se tinea cont de rang. Revenindu-si, Juan s-a implicat mai mult, si asta s-a vazut, fiind desemnat instructorul lunii respective. Juan a avtu realizari bune printre mecanici, a ajuns sublider, a mai activat in continuare...dar astea nu l-au putut opri sa demisioneze pentru a reveni in politie. Juan a fost acceptat, iar de data asta intrarea in politie parea sa-i priasca. Dupa o ora in Departamentul de politie, s-a schimbat seful politiei. La conducere a trecut MrDexter, un fost gangster. El a condus foarte bine departamentul, aproape toti membrii erau activi, participau la blocaje, la filtre vamale, toate bune si frumoase, pana o eroare de comunicare intre MrDexter si responsabilul cu disciplina, i-a fost fatala liderului politiei. De atunci pana la a fi ales alt lider, activitatea lui Juan a ramas aceeasi, dar implicarea aproape deloc. Odata cu desemnarea unui nou lider, Juan a trebuit sa activeze mai mult si sa se implice mai mult. Dupa 19 zile ca membru al politiei, Juan promoveaza in rang, si parea ca si-a gasit locul...

Pasiunea pentru politica si dorinta de a ajuta cetateni insa il impinge pe Juan la incercarea de a-si implini visul, primul pas fiind candidarea la postul de primar.

Lista cu promisiuni:

- promit ca ascult conducerea de fiecare data

- promit ca voi ajuta pe oricine imi cere ajutorul

- promit ca uit de toate conflictele din trecut si ma voi concentra doar la a-mi face datoria ca primar si ca GM

- promit ca voi raspunde pe /n cat pot de repede intrebarilor celor incepatori

- promit ca voi pastra organizarea consilierilor la nivelul optim

- promit ca voi avea o atitudine serioasa si profesionala

- promit ca voi organiza zilnic event-uri

- promit ca voi acorda zilnic salariile playerilor cu level mic.

Date personale

Nume: Ionut

Varsta: 21

Oras: Alexandria

Ocupatie: muncitor topo (in concediu 2 luni B-) )

Motto: Am cerut favoruri, si viata mi-a dat potential

Slogan: Votati cu cap!

  • Upvote 29
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick: EricK

Level: 20

Varsta: 17

Biografie: Intr-o zi obisnuita de vara, apare pe lume un baiat, pe nume EricK. Facea parte dintr-o familie obsinuita, tatal sau era inginer, iar mama sa designer. Pana la 15 ani, cand a intrat la liceu, a avut ce si-a dorit. Dupa primele zile de liceu, si-a facut cativa prieteni. Acestia nu erau tocmai cum isi imagina el, ei faceau afaceri cu droguri, unii chiar vindeau arme. Cand au aflat asta, parintii lui l-au obligat sa se indeparteze de acei prieteni, deoarece considerau ca nu sunt potriviti pentru Erick. Vazand cum ii vorbesc parintii, el s-a hotarat sa plece de acasa, fiind saturat de parintii lui. Odata cu plecarea de acasa, a aparut si problema banilor, si-a dat seama in clipa aceea ca trebuie sa intre si el in afacerile cu droguri. Dupa cateva luni, prietenii lui l-au chemat sa se alature gangului lor, care era ca si o familie, Ballas. Bineinteles, dupa cateva luni, Erick a fost prins de politie si arestat. A stat 2 luni in inchisoare. In tot acest timp, s-a gandit la toate greselile pe care le-a facut in decursul vietii sale. Cele 2 luni au trecut, iar Erick se intoarce acasa, sperand ca parintii lui sa il ierte. Desi ciudat, parintii lui il primesc cu bratele deschise. Acestia l-au indrumat sa se angajeze undeva, bineinteles, un job legal, unde isi va putea face colegi noi, va uita de anii in care a pierdut timpul pe strazi. In ciuda tuturor faptelor care s-au intamplat, el a reusit sa se angajeze ca Instructor, liderul sau fiind Robbin. Fiind la inceput, era si mai timid. In primele zile, nu prea se baga in seama cu colegii sai. Aici a invatat cu adevarat ce inseamna seriozitatea si munca in echipa. Incet incet, a reusit sa isi gaseasca clienti, pe care sa ii instruiasca si sa le dea licente. Dupa aproximativ o saptamana, a fost avansat in grad. Incepuse sa fie mai sociabil, comunica mai mult cu ceilalti membri. Zi de zi muncea, pentru a castiga bani. Majoritatea timpului si-o petrecea invatand playerii. Dupa un scurt timp, el a fost avansat la gradul de Manager ( Rank 4 ). Pe langa acest job, EricK mai facea parte dintr-un club, numit Yo Mamma & Jokes, fiind co-lider, alaturi de Adi ( liderul clubului ). In fiecare saptamana se intalnea cu restul membrilor la barul de pe plaja din Los Santos, unde spuneau glume si radeau. La sfarsit, cel care a reusit sa ii faca sa rada cel mai tare pe restul membrilor, primea si niste bani. Timpul a trecut, iar el a tot avut diferite job-uri, nefiind satisfacut de ce gasea. Pe vremea cand era liderul gangului San Fiero Rifa, acesta si-a facut foarte multi prieteni, cu care comunica si in ziua de azi. In cele din urma, EricK s-a hotarat sa aplice pentru aceasta functie, stiind ca necesita multa seriozitate, activitate si implicare. Cu toate astea, el vrea sa dea tot ce poate, aratand celorlalti ce poate face.

Motto: Votati pe cel mai bun !

Lista cu promisiuni:

- Event-uri zilnice

- Voi fi prezent la majoritatea sedintelor celorlalte factiuni

- Nu voi promite ceva ce nu voi face

Date personale:

Nume: Eric

Varsta: 17

Oras: Constanta

  • Upvote 9
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nick: Kiddo

Level: 21

Varsta: 15

Biografie: 12 Aprilie,ziua in care s-a nascut Kiddo.A fost o zi speciala pentru linkmania lands deoarece s-a mai nascut o stea. El era un om de echipa si a vrut mereu sa-si ajute colegii.Viata lui kiddo a inceput in grove acolo era adevarata lui casa.Personajul nostru a avut o perioada cand vroia sa intre neaparat in hitman pentru ca simtea ca este un loc minunat acolo ,dar si-a schimbat parerea pe parcurs ...asa ca el intra in PD si spera sa-si gaseasa locul acolo ,insa si-a dat seama ca nu este asa .El a regretat foarte mult perioada cand nu era in Grove deoarece stia ca acolo este adevarata lui casa si ca este factiunea lui de suflet fiind foarte greu sa stea departe de ea nu a stat foarte mult timp de partea legii totusi ramanand prieten cu niste oameni extraordinari de acolo .Chiar daca kiddo nu a petrecut prea mult timp in PD are unele lucruri bune pe care le-a facut acolo erau unii colegi care nu il suportau,insa pe kiddo nu il afecta lucrul asta lui ii placea sa pastreze linistea chiar daca fusese si intr-un gang .Acolo a gasit niste playeri minunati unii care locuiau in acelasi oras cu el in realitate. Acesta era foarte activ se ducea dupa wanted cat si la control de rutina .Intr-un final kiddo isi da seama ca ii lipseste foarte mult Grove si se intoarce acolo ,castigand Supremacy cu colegii lui ,iar apoi urmand pentru el titlul de Membrul lunii.Chiar daca el a petrecut foarte mult timp in grove si altii considera ca el fiind un mafiot inrait acesta are alta opinie despre el , iar prietenii adevarati il cunosc foarte bine....Acesta este foarte saritor pentru cei care l-au ajutat in vremuri grele.Avand foarte multi prieteni da dovada ca este foarte bun si atent cu amicii lui.Deoarece liderul nou in grove nu avea experienta pt ca el fusese doar membru la factiunile lui precedente si primar el nu se descurca foarte bine in a fii liderul unui gang , dar Kiddo avea multa experienta si vechime in grove si unii il considerau ca un co-lider , iar acest lucruu l-a ajutat foarte mult pe Snoop.Chiar daca Kiddo si-a daruit toata tineretea Grove-ului ,Acesta considera ca s-a maturizat atat de mult incat sa ii ajute pe altii mai tineri ca el si cu mai putina experienta pe LinkMania Lands .El a dat dovada ca este si foarte sufletist prin faptul ca s-a atasat asa de mult fata de Grove si pentru el v-a fi foarte greu sa se desparta de aceasta factiune ,dar Kiddo stie ca va reveni in Grove si va fi si mai hotarat si mai matur si mai puternic in ceea ce va face.Astazi 26 Decembrie 2011 dupa un craciun fabulos alaturi de cei din grove street a decis sa isi depuna CV-ul la Primarie si sa isi incerce norocul.Vrand ca el sa devina primar isi schimba comportamentul si gandirea devenind astfel si mai optimist..

Motto: Daca pe kiddo votezi,nu ai ce sa pierzi!

Lista cu promisiuni:

•Promit ca voi tine curatenia si voi mentine organizarea pe server.

•Promit ca o sa le acord playerilor cu level mic multa atentie si o sa am rabdare cu ei

•Promit sa fiu activ pe /n

•Promit ca o sa ma ocup cu organizarea eventurilor

•Promit ca o sa angajez consilieri cinstiti si cu capul pe umeri

•Promit ca o sa mentin in continuarea regula cu salariul playerilor cu lvl intre 1-5

•Promit ca o sa fiu activ si pe joc dar si pe forum in acelas timp

•Promi ca o sa incerc sa ajung la sedintele fiecarei factiuni si o sa le acord si prime

•Promit ca o sa imi respect promisiunile.

Date personale:

Nume: Sebi

Varsta: 15

Oras: Ploiesti

  • Upvote 14
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick: An00bY

Level: 18

Varsta: 19

Biografie:

An00bY este un caracter ca toate celelalte. A aparut pe data de 15 ianuarie 2009 la spawn-ul din Los Santos, unde, ca prin minune, el s-a intalnit cu un vechi si foarte bun prieten pe nume RicHArd. RicHArd a vrut sa ii arate lui An00bY ca este un prieten adevarat si l-a invatat totul despre joc. Mai mult de atat, RicHArd l-a si ajutat pe An00bY cu bani. An00bY crescand in level si invatand mai multe despre joc, dar si despre server si care ii este mersul, el s-a despartit de prietenul lui RicHArd si si-a luat un job foarte banos pe vremea aceea, trucker. Dupa o saptamana de livrat produse la afaceri, acesta a depus o aplicatie la factiunea Paramedics pentru a face un bine oamenilor dar si pentru a trai experienta de a face parte dintr-o organizatie. Acesta se ducea sa le dea viata, sa ii ajute pe oameni, dar in schimb ei il omorau. An00bY a stat timp de trei saptamani in factiunea Paramedics ajungand la rank 4 pentru activitatea lui. Cand An00bY a vazut ca nu se poate face treaba cu frumosul, acesta si-a depus demisia. Dupa decizia luata, An00bY s-a intors la job-ul lui de trucker unde continua sa faca din ce in ce mai multi bani. La un moment dat, plictisindu-se, acesta a depus o aplicatie la factiunea Police Department unde liderii erau FsTz0r si kIrt. An00bY isi dorea foarte mult sa intre in Police Department pentru ca vroia sa ii prinda pe acei rau facatori care il omorau pe vremea cand acesta era medic, dar si pentru a face parte dintr-o o organizatie mai mare decat cea a medicilor. A stat pentru doua saptamani in Police Department unde a prins foarte multi infractori, dar tot ce facea, cat facea, nu era de ajuns pentru ca sefii lui sa ii recunoasca munca. Dupa aceste doua saptamani, An00bY si-a depus demisia. Pe timpul cand el si-a depus demisia la Police Department, o criza foarte mare de bani aparu. Ca printr-o clipire, An00bY a pierdut toti banii castigati din job-ul trucker. Job-ul trucker ne mai fiind asa banos, An00bY isi lua alt job si incepu sa stranga bani pentru a putea trai. Acesta trecu de partea ilegalitatilor vanzand arme si droguri. Armele erau foarte cautate dupa acea criza, ca si cum oamenii inebunisera din cauza crizei de bani si toti se omorau intre ei. Dupa o perioada de doua saptamani, An00bY si-a cautat un job nou. El s-a gandit sa incerce job-ul de taximetrist. Imediat ce s-a gandit a si intrat pe forum sa se intereseze unde poate pune o aplicatie pentru job. Acesta nu se gandi la un lucru, criza de bani abea trecu iar oamenii nu mai aveau asa multi bani. Incepand munca de taximetrist, acesta avea foarte putini clienti si nu castiga bani mai deloc, seful lui certandu-l pentru ca iesea mereu in pierdere, benzina se scumpise, reparatiile pentru masina erau din ce in ce mai scumpe. Pana la urma, An00bY si-a depus demisia si la acest job. Ne mai stiind ce sa faca, acesta a inceput sa vinda peste la magazine. Intr-o zi, cand era la locul de pescuit, prietenul lui, RicHArd, l-a vazut acolo pe un scaunel. Acesta a stat de vorba cu An00bY timp de cateva ore si i-a propus sa se alature unei familii, unde va fi respectat si va avea tot ce va dorii. Aceasta familie a fost La Cosa Nostra care era o mafie foarte respectata si puternica. An00bY s-a dus impreuna cu RicHArd si a vorbit cu capul mafiei, acesta fiind billo. Cand billo l-a vazut pe An00bY el si-a dat seama ca a arestat mai multi membrii ai La Cosa Nostra pe timpul cand acesta era in Police Department si i-a spus ca nu il vrea in aceasta familie. An00bY i-a spus lui billo ca inca are relatii in Police Department si il poate ajuta cu multe lucruri. Auzind ce a spus, billo s-a gandit de doua ori si i-a dat o sansa acestuia. Atunci An00bY a promis sa fie loial si sa ajute familia cu tot ce poate si in orice situatie. Printr-o serie de teste, el a fost acceptat. El in acea mafie lucra 24/7, aducand informatii, respectand regulile, membrii si liderul. Facand toate acestea, munca i-a fost recunoscuta si acesta a primit cel mai mare rank in La Cosa Nostra unde a fost pus si lider la una dintre micile familii care apartineau La Cosa Nostrei. Dupa un timp de cateva luni, La Costa Nostra s-a desfiintat pentru a face loc mai multor ganguri. Membrii s-au despartit, fiecare ducanduse in cate un gang. An00bY nestiind ce sa faca, si-a continuat urmatoarele 2 saptamani ca dealer de arme. El vindea arme la mafioti si gangsteri pentru a isi castiga respectul din nou. Cand a vazut ca nu se poate trai doar din a vinde arme, el s-a gandit sa isi continuie viata ca mafiot. El a ales sa intre in gangul San Fierro Rifa unde il avea ca lider pe Extaz. Extaz fiind si el in La Cosa Nostra, purtand functia de lider secundar. Acesta il cunostea pe An00bY foarte bine, stia de ce e in stare. El a ales ca An00bY sa fie primul membru care sa primeasca rank mai mare ca ceilalti membrii pentru ca stia ca avea sa faca treaba ca in La Costa nostra. Dupa o perioada de timp, liderul Extaz a disparut fara urma. Nimeni nu a fost interesat de soarta lui, doar An00bY incepu sa il caute pentru bunatatea de care a dat dovada cu acesta. Gangul San Fierro Rifa neavand lider, An00bY si-a incercat norocul aplicand pentru postul de lider. Dupa o lunga asteptare, raspunsul mult asteptat de catre An00bY veni. El a fost desemnat lider, si cum nu mai putu de bucurie, acesta s-a si apucat sa ridice gangul pentru a ajunge acolo unde trebuia sa fie. Intr-un final, An00bY reusi sa faca in asa fel incat gang-ul sa fie respectat si sa aiba multi membrii activi care aratau cine detine puterea in oras. Toate acestea au fost realizate prin foarte mult stres, nopti nedormite, aparand gang-ul cand cineva ataca membrii cu arme, vorbe, etc. Pana la urma, toti ceilalti dusmani care An00bY ii capatase s-au unit si l-au facut pe acesta sa isi iasa din minti. A avut cateva minute de nervozitate care l-au facut sa isi dea demisia si sa lase pe altcineva sa conduca gang-ul. An00bY avand tot ce isi dorea, casa, bani, masini, a vrut ca in continuare sa duca o viata linistita, fara dusmani, doar cu multi prieteni, si plina de bucurie. Acesta facu o aplicatie la License Faction unde vroia sa inceapa o viata noua, departe de criminalitate, sa invete lumea sa piloteze avioane, sa conduca masini si barci. In License Faction, An00bY era cel mai activ dintre membrii avand si un rank respectabil. Cu toate acestea, nici aici An00bY nu scapa de probleme. Un membru nou aparu cu care An00bY a avut multe probleme in trecut, asa ca s-a hotarat sa isi dea demisia si de aici si sa incerce alt job. Timp de o saptamana, acesta a incercat mai multe job-uri secundare dar nu ii placu niciunul. Intr-o seara, cand acesta statea pe o banca in parc. Un domn in costum negru, cu un cutit in mana ii lua gatul unei femei chiar in fata lui. Acest domn a vrut imediat sa il omoare si pe An00bY dar acesta a luat-o la fuga, acel domn fiind pe urmele lui. Pana la urma nu a mai putut sa fuga si s-a luat la bataie cu acel domn. An00bY l-a pus la pamant pe acesta si l-a intrebat de ce vrea sa il omoare. Acesta a spus ca este un asasin platit si ca vrea sa il omoare pentru ca a fost martor la una din crime. An00bY i-a pus mai multe intrebari acestui domn ajungand la o intelegere ca An00bY sa nu fie omorat. Dupa cateva zile, An00bY a cautat disperat agentia de asasini de la care acel domn era pentru ca era foarte interesat in a incerca viata de asasin. Cand a gasit-o, acolo l-a intalnit pe fostul lui lider si prieten, Extaz, care disparuse fara urma in urma cu mult timp. Cand An00bY l-a vazut pe Extaz, aproape ca incepu sa planga de fericire. Extaz isi dadu seama imediat cine e An00bY, si fiind liderul agentiei, ii facu o invitatie lui An00bY sa se alature agentiei de asasini. Acesta a acceptat invitatia fara sa se gandeasca si isi incepu serviciul de a omora oameni. An00bY a stat in Hitman aproximativ doua saptamani in care si-a dat seama ca, colegii lui nu prea il placeau, liderul nu isi mai facea treaba cum o facea inainte, asa ca acesta a fugit fara urma. Avand tot ce vroia, satul de atatea crime, An00bY s-a gandit sa depuna o aplicatie la factiunea in care el s-a simtit cel mai bine, dandusi demisia doar din cauza liderilor. Acum cand liderii au fost schimbati, An00bY depuse o aplicatie la Police Department unde spera sa fie acceptat. Dupa o asteptare de cateva zile, raspunsul veni si An00bY fiind acceptat, acesta a trecut printr-o serie de teste. Acesta a trecut testele fara probleme, fiind in PD si inainte si stiind tot ce trebuie. Dupa o perioada de aproape o luna, cand totul era prea frumos in PD, se schimba liderul. An00bY vazand ca noul lider nu era competent pentru functia primita, acesta a demisionat. Ne mai stiind ce sa faca, pe ce drum sa o ia, dar fiind obisnuit si cu binele si cu raul, An00bY isi depuse aplicatia la cea mai puternica mafie din orasul in care acesta locuia. Acesta mafie era numita The Triads. Mafia The Triads era o noua mafie care s-a stabilit in orasul in care pe vremuri, gang-ul San Fierro Rifa, la care An00bY era lider, facea legea. A stat ce a stat in aceasta mafie unde se intelegea bine cu toata lumea, crescand si in rank, facand parte dintr-o familie a mafiei fiind si lider secundar, An00bY a primit o propunere de la o persoana necunoscuta. Propunerea era ca acesta sa devina liderul National Guard. Propunerea fiind un vis pentru An00bY, acesta a acceptat-o imediat. In factiunea National Guard erau foarte putini membrii pe vremea cand An00bY a fost pus in functia de lider, asa ca, ca in orice factiune, acesta a dovedit inca o data ca este capabil de a face o treaba buna si a si ridicat factiunea intr-un timp foarte scurt. Traind viata zi de zi, fara crima, membrii factiunii facandu-si treaba si intelegandu-se foarte bine, un nou capitol in viata caracterului An00bY incepu. Intr-o zi pe cand Generalul An00bY era la masa cu familia savurand un kebab, persoana necunoscuta care il puse pe acesta in functia de General facu o magie si il puse pe An00bY in functia de admin. Chiar daca toata lumea stia ca el avea multe cunostinte cum sa isi faca treaba mai bine, avea inca o data sa dovedeasca de ce e capabil trecand printr-o experienta nemaiintalnita inainte. Cu toate acestea, acesta se puse pe treaba crescand in level ca admin. Dupa o perioada lunga de adminat, distrat jucatorii si facandu-si multi prieteni, acesta a fost dat afara. Acesta si-a continuat activitatea pe server ca un jucator normal pentru inca cateva saptamani. In aceste saptamani a fost jignit, batut, omorat, alergat, dupa care a decis sa plece intr-o vacanta de cateva luni pentru a se recreea si a revenii cu forte noi. Acum el si-a reinceput activitatea pe server dar pentru ca a incercat toate job-urile si factiunile in trecut, numai functia de Primar nu, acesta a revenit ca medic, in factiunea in care a intrat la inceputul vietii lui pe server. Acum spera la un viitor mai bun pe server, cu jucatori mai buni si lucruri noi de facut.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa nu fac spam pe /o;

- Promit sa nu dau mute inainte de a asculta ce au jucatorii de spus;

- Promit sa nu dau slap jucatorilor cand merg cu motorul, masina, avionul, barca, sau trenul;

- Promit sa fac cat de multe event-uri pot, cat mai speciale;

- Promit sa ajut jucatorii noi; (asta fac oricum..)

- Promit sa dau salarii;

- Promit sa fac evenimente pentru a ajuta jucatorii nevoiasi.

RL

Ma numesc Lucian. Am 19 ani si sunt din Bucuresti, dar nu locuiesc in Romania. Nu-mi place sa stau pe skype ca imi aduce aminte de cand ma suna taica-miu, si nu-mi placea. Imi place sa respect lumea, deobicei pe cei care ma respecta. Nu imi plac nesimtitii, doar nesimtitele. Cand vine vorba de seriozitate, sunt serios, pot fi si in general dar n-am motiv, altfel, glumet de fel. Imi place sa ma joc sa-mp pt ca e diferit de celelalte jocuri, in special ca ai libertatea sa te plimbi pe unde vrei si sa bati pe cine vrei, cu ce vrei, cand vrei.

Mersi, v-am pupat :-* .

  • Upvote 34
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Kearse
  • Level: 12
  • Varsta: 17 ani
  • Biografie:
    Nascut intr-un oras indepartat, Kearse nu s-a bucurat de o copilarie tocmai frumoasa. Datorita neintelegerilor cu parintii sai, s-a luat lumea-n cap de la o varsta frageda. Cu doar 6000$ s-a hotarat sa-si faca un trai decent. Ajuns in periculosul oras Los Santos, vestit pentru crime si rapiri, nu a fost deloc intimidat de reputatia acestuia. S-a angajat pe post de camionagiu, dar nu-i asigura un venit acceptabil. In cele din urma s-a orientat spre droguri, arme, prostituate si alte ilegalitati care 'l-au integrat' in viata cartierelor rau famate din Los Santos. Ocupandu-se de aceste treburi s-a imprietenit iute cu gangsterii de pe strada Grove, care i-au intins bratele, acceptandu-l printre ei. Aici a fost locul unde s-a format el ca om: a invatat sa respecte oamenii indiferent de vechime, experienta, statut in factiune, reputatie, etc. Aici i-a placut foarte mult deoarece ii avea alaturi pe prietenii sai: Tham, DelPiero16 si Flap_Jack. Acestia au parasit gangul din diferite motive, alaturi de alti membri, iar Kearse se simtea marginalizat. A luat o hotarare neinspirata, pe care mai tarziu o regretase: a demisionat si s-a alaturat Triadelor. Aici a stat mult timp, cam 3 luni, in care numarul crimelor sale a depasit borna 1000. La orice crima politia era pe urmele sale, iar el pierdea extrem de mult timp in inchisoare. Din aceasta cauza s-a alaturat celor din Los Santos Vagos, care aveau o baza departe de controalele de rutina si de activitatea acestora. La putin timp de la intrarea sa in gang, acesta urma sa fie desfiintat. Unii gangsteri au luat-o pe calea cea buna, iar altii au continuat cu ilegalitatile. Kearse a hotarat sa lase de o parte crimele, furturile si inselaciunile si sa-si schimbe radical stilul de viata. Neavand o situatie financiara prea buna, el s-a orientat spre factiunile guvernamentale. A intrat in Garda Nationala unde a invatat totul despre lucrul in echipa. A ajuns la rangul de Maior, apoi s-a angajat in Departamentul de Politie unde a petrecut aproape 4 luni, in care a ajuns locotenent si si-a facut o avere foarte mare. El a reusit sa-si cumpere o vila in valoare de 300 de milioane de dolari si era patronul unei afaceri petroliere, ajungand la apogeul carierei sale, indeplinindu-si visul de mic copil. Intr-o zi cand se intorcea de la lucru, in spatele sau a aparut un om imbracat in costum negru care l-a impuscat de 3 ori. Cazut la pamant, el nu-si mai amintea decat zgomotul armei. Nimeni nu-i mai dadea nicio sansa de supravietuire, asa ca l-au transferat la un spital de specialitate intr-un oras din apropiere. Dupa o perioada indelungata de aproape un an, Kearse s-a intors in orasul Los Santos cu o identitate noua (DMX => Kearse) pentru a-si relua afacerile lasate balta. La intoarcerea sa observa multe lucruri schimbate in San Andreas. Familia, prietenii, casa si actele lui au disparut intr-un mod misterios, iar el nu mai avea absolut nimic, fiind nevoit sa doarma pe strazi. Chiar daca in urma cu 1 an era un politist bun si corect, saracia il obliga sa fure pentru a-si procura hrana si cele trebuincioase. In cele din urma, Kearse devine un camionagiu cu care isi strange banuti pentru licente si pasaport. Incet incet si-a regasit cativa prieteni, si-a strans destui bani pentru a se descurca, apoi a dorit sa revina la vechea sa ocupatie care i-a lansat cariera in San Andreas: Grove Gangsta. Dupa 2 luni pline de peripetii s-a decis sa-si incerce norocul la candidatura.
  • Lista cu promisiuni:
    - promit ca o sa fac eventuri frumoase
    - o sa discut cu jucatorii despre problemele intalnite
    - o sa ajut jucatorii cu sfaturi, le voi gasi o solutie in rezolvarea problemelor
    - o sa le dau salarii celor de level 1-5
    - o sa incerc cresc calitatea consilierilor, spre binele serverului
  • Date personale:
    Nume: Nicusor
    Varsta 17 ani
    Oras: Sibiu

  • Upvote 4
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites



  • Nick: Sh0ky
  • Level:7
  • Varsta:17
  • Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Sh0ky s.a nascut 14 Noiembrie 2009, in spawn-ul civililor... acolo s.a intalnit cu un bun prieten Netsky. Ei au copilarit impreuna pe strazile periculoase din LS, printre mafioti si ganguri. Acestia au decis sa creasca si sa incerce sa se integreze intr.un gang... usor , usor acestia si.au facut tot felul de anturaje, care au ajutat foarte mult in cariera lor de gangsteri. Au stat si au analizat bine gangurile si mafiile, si au ales, Grove. Datorita talentelor lor , acestia au intrat foarte repede in Grove... unde au ajuns sa fie respectati, insa Sh0ky nu se multumea cu putin, dorea sa castige mult, sa o duca bine, vroia un cazier curat, se saturase de amenzi si inchisoare... asa ca a decis sa se faca un asasin platit. De aici cei 2 prieteni o iau pe drumuri diferite... Sh0ky se face un asasin platit si uita de toti si toate... isi castiga banii , ajunge sa fie in TOP 10 Capital fara ca cineva sa stie cu ce se ocupa acesta ... deja bogat , Sh0ky incepe sa imparta bani la saraci ... sa faca gesturi caritabile, sa fie un fel de Radu Mazare al SA:MP-ului. Insa acesta ia o pauza si dispare dupa marea criza mondiala (wipe) unde preturile terenurilor au scazut , casele au fost loate de banca, afacerile au cazut peste noapte... si toti au luat.o de la 0 , imediat dupa criza Sh0ky a lasat.o moale, nu mai vroia nimic, stia ca a luptat toti anii astia degeaba. Dar la varsta de 4 levele Sh0ky a decis sa ajute ceilalti playeri, dand doctoratul in medicina si devenint un medic renumit... sub comanda lui Dessire, unde a scris istorie in Medicina. Salvand destule vietii, si vazand ca nu este apreciat asa cum trebuie, Sh0ky se intoarce la vechiurile obiceiuri, acelea de gangster. Se duce la noul lider al gangului Grove, Snoop si isi recapata statutul de gangster... La un moment dat , Sh0ky primeste un telefon cu numar ascuns care ii zice : "Frate... hai la o bere, faci tu cinste" , Sh0ky l.a recunoscut imediat pe prietenul lui din copilarie, era NetSky.. imediat Sh0ky a iesit la o bere cu el. Acolo, Sh0ky era cat pe ce sa intre in shoc... cand a vazut ca prietenul lui a devenit un lider al gangsterilor, din tabara adversa... Acesta nu a mai stat pe ganduri, a baut berea ! si a acceptat imediat invitatia acestuia in SFR. Acum Sh0ky doreste sa ajute playerii noi, avand destula experienta cumulata si de aceea el si.a depus candidatura la functia de primar !
  • Lista cu promisiuni:
    - promit ca am sa fac tot ce.mi sta in putinta sa ajut pe fiecare in parte
    - promit sa fac eventuri interesante
    - promit sa dau salariile
    - promit ca nu o sa dezamagesc pe nimeni
  • Date personale:
    Nume: Madalin
    Varsta 17 ani
    Oras: Bucuresti

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: Judge

Level: 23

Varsta: 17

Biografie: Judge s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. Judge avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Venind o vreme grea in intregul oras, averea acestei famili a ajuns la un sfert. Parintii lui Judge erau disperati deoarece banii nu le mai ajungeau, nu isi mai puteau sa-si plateasca ratele, sa-si achite creditele. Asta pana intr-o zi, cand parintii lui, au decis sa joace toti banii care ii aveau la cateva jocuri de noroc. Dupa cateva ore, parintii au iesit plangand de acolo deoarece au pierdut tot ce aveau, numai detineau absolut niciun ban. Nestiind ce sa faca, si-au pus capat zilelelor, lasand pe drumuri un copil de 9 ani (Judge). In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost bunica, care l-a luat in grija ei si a incercat sa-i faca o viata cat mai buna. Ajuns la varsta de 15 ani, Judge a trebuit sa intre la liceu, era un copil foarte cuminte, asculta de bunica lui, nu i-a facut niciodata probleme, insa avea un viciu de a juca si el la jocuri de noroc. Paria doar sume mici, uneori castiga, alteori pierdea. Intr-o zi, venind de la scoala, s-a abatut de la drum cu cativa prieteni si a decis sa bage la pariuri o suma mare de bani. Norocul lui a fost uimitor, a castigat de 10 ori suma pariata. Acum, Judge traia cu foarte multi bani, incepuse sa-si traisca viata. Numai statea cu tocilarii, acum statea cu adevaratii baieti de cartier. S-a apucat de fumat, a inceput sa faca trafic de arme si droguri. A dorit sa incerce si mai mult, asa ca a intrat intr-un gang foarte puternic, Grove Street. A lasat scoala la o parte, nu il mai interesa deloc. Timp de 3 ani, a trait foarte bine aici, avea tot ce isi dorea. Grove Street a devenit pentru el o a doua familie. Pana cand, intr-o seara, la un bar din centrul orasului s-au strans toti prietenii lui. S-au distrat timp de cateva ore, toti aveau droguri, arme si foarte multi bani la ei. Dar la ora 02:00, fortele de ordine in frunte cu echia DIAS au intrat peste ei si au inceput sa ii aresteze pe toti prietenii lui. Acestia nu voiau sa se predea, asa ca au inceput focul, Judge era foarte disperat, asa ca a pus si el mana pe o arma si a omorat un ofiter fara sa vrea. Vazand ce a facut cu mana lui, a cazut in genunchi si a cerut sa fie arestat. Pedeapsa lui Judge era una foarte mare, trebuia sa stea 8 ani la puscarie. Dupa 2 ani, de stat in puscarie, a meditat si a vazut unde a gresit, a decis sa vorbeasca cu seful politiei. Acesta la primit si au discutat impreuna timp de 2 ore, au ajuns la o decizie amandoi: aceea de a-si plati o cautine pentru eliberare. Aceasta cautine a costat toti banii pe care Judge i-a facut. Dupa ce a iesit din puscarie, a ajuns acasa la bunica lui. Aici a avut parte de o alta surpriza, bunica lui murise in urma cu 3 luni. Maturizandu-se, a trecut si peste aceasta povara si a dorit sa faca un ban cinstit. S-a dus din nou la scoala, a terminat liceul, si o facultate foarte buna. Avand cateva pile in politie, acesta a dorit sa isi incerce norocul acolo. A fost acceptat si a trecut testele cu brio. Avand aici o vechime de peste 3 ani, Judge a devenit un ofiter foarte respectat in orasul sau. Toti gangsterii si mafiotii ii stiau de frica. Inca o provocare pentru el a fost acea cand si-a deschis un club, LinkMania Olympic Club. In acest club, in mai putin de 2 saptamani a strans un numar de 40 de membrii. Se organizau maratoane, curse de inot, erau premiati primii 3. A inceput sa faca bani si din acest club, imprietenindu-se cu foarte multa lume. Peste cateva luni de zile, Judge s-a gandit sa faca ceva mai multi bani si sa intre in cea mai respectata factiunea, Agentia Hitman. Pentru a intra in aceasta factiune, a trebuit sa dea teste foarte grele, unde s-a descurcat foarte bine. Aici a stat ceva timp, a devenit un asasin foarte serios, facundu-si foarte bine treaba. Nu lasa niciodata urme dupa terminarea unui contract. Dupa cateva restructurari, Judge a fost nevoit sa place din Agentia Hitman si sa-si continue drumul intr-o alta factiune. Cu lacrimi in ochi si-a luat ramas bun de la prieteni si si-au promis ca se vor revedea candva. Peste cateva saptamani, Judge a decis sa aplice pentru factiunea Scoala. A fost acceptat si a trecut testele ciu brio. Aici si-a facut noi prieteni, a capatat foarte multe calitati si impresii bune pe server. Fiind un instructor descurcaret, a trecut foarte repede de perioada testelor. In mai putina de o luna a

Motto: Daca pe Judge votezi,nu ai ce sa pierzi!

Lista cu promisiuni:

•Promit ca voi tine curatenia si voi mentine organizarea pe server.

•Promit ca o sa le acord playerilor cu level mic multa atentie si o sa am rabdare cu ei

•Promit sa fiu activ pe /n

•Promit ca o sa ma ocup cu organizarea eventurilor

•Promit ca o sa angajez consilieri cinstiti si cu capul pe umeri

•Promit ca o sa mentin in continuarea regula cu salariul playerilor cu lvl intre 1-5

•Promit ca o sa fiu activ si pe joc dar si pe forum in acelas timp

•Promi ca o sa incerc sa ajung la sedintele fiecarei factiuni si o sa le acord si prime

•Promit ca o sa imi respect promisiunile.

Date personale:

Nume: Marius

Varsta: 17

Oras: Rm.Valcea

  • Upvote 4
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Nick: :ShaKaLoo

Level: 18

Varsta: 20 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Inainte de toate si de a-mi prezenta viata pe server, tin sa ma prezint. Numele meu este ShaKaLoo, si m-am nascut in arhicunoscutul oras, Los Santos. Cum de am pornit pe drumul de a-mi face un nume si de a castiga respect, am inceput de jos, numeroase drumuri Get Los Santos-Deliver Las Venturas consolidandu-mi o situatie financiara stabila. Ajuns la nivelul optim de face pasul intr-o factiune, m-am hotarat sa aleg atat cu sufletul, cat si cu mintea, cea mai puternica mafie la vremea aceea, The Triads. Acolo am supravietuit multa vreme, mi-am facut foarte multi prieteni, iar rank-ul 4 pe care il castigasem pe merit, m-a facut mai impunator si mai responsabil. O simpla cearta cu un prieten si totodata coleg, m-a determinat sa demisionez din factiune. Am ales o solutie de avarie, si m-am infiltrat printre gangsterii din DNB, unde si aici am petrecut o perioada de timp. Foarte repede, cum am iesit de aici, am ramas cu sufletul in alianta, si totoadata am intrat in gang-ul Grove Street, unde m-am simtit extraordinar. Am constientizat ca este mai bine pentru cariera mea sa ma dau de partea legii. Am incercat sa ma acomodez in F.B.I. , am ajuns la rank 3, am incercat sa vad viata si in NG sau PD, insa instinctul de mafiot m-au determinat sa ma intorc acolo unde mi-e locul. Initial , gang-ul Ballas mi-a intins o mana, dar teama de a pierde bani oarecum obtinuti cu greu, m-a determinat sa aleg mafia care facea senzatie la acea ora, The Mafia. Viata printre mafioti mi-a fost de folos, instinctul de a ataca rivali fiind din ce in ce mai puternic. O decizie importanta a fost sa parasesc mafia, si sa-mi incerc norocul in cea mai ravnita organizatie, Hitman Agency. Fiind prins nepregatit, am clacat, iar visul meu a fost spulberat de acest insucces. M-am hotarat sa merg in UST, unde activez si acum si unde incerc sa-mi fac treaba nemaigandindu-ma la alta factiune. Acum insa, mi s-a ivit ocazia de a-mi incerca sansa la Primarie si de a-mi asuma o asa mare responsabilitate.

Lista cu promisiuni:

-Promit ca voi asculta de orice cetatean al orasului,si il voi lamurii

-Promit ca voi face eventuri zilnice

-Promit ca voi avea un comportament decent functiei

-Promit ca voi ajuta playerii noi pe /n.

-Promit ca voi angaja numai consilieri capabili

-Promit ca voi fi activ

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el. Motto: Votati ShaKaLoo pentru un oras mai bun!

Si cateva date personale

Nume: Raul

Localitate: Cluj-Napoca

Varsta: 17

Ocupatie : Elev

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...