Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

ATENTIE! Am trecut la 0.3d

Recommended Posts

Eu am inceput sa iau crash`uri .. nu mereu dar iau, o rezolvare ? Sa stiu daca e de la mine sau ..

Am vista, am compatibilitatea setata la win. 98 ca se misca mai bine .. -_-

PS: Nu este de la mod-uri , nici nu am multe, doar cateva skin-uri .

Este de la compatibilitate, schimbo, asa mi se intampla si mie cand o aveam setata pe Windows 98, luam foarte multe crashuri, in special cand muream

Link to comment
Share on other sites

Degeaba tot iau, mi`am bagat si windows XP ca sa`mi mearga mai frumos jocul si tot iau .. -_-

N-are nicio treaba avansatu cu SAMP`ul , aceleasi cerinte mereu si nu cred ca are rost sa pun configuratia de la pc`ul meu, pot spune ca este peste cu mult .

Link to comment
Share on other sites

Degeaba tot iau, mi`am bagat si windows XP ca sa`mi mearga mai frumos jocul si tot iau .. -_-

Eu am bagat windows Xp Sp3 , si aveam vista si acuma imi merge bine , doar ca am probleme cu placa video , cateodata nu mi se vad playeri pe mapa , doar nick'urile lor . Se pare ca cu cat avansam trebuie sa avansam si noi cu pc'urile.

Link to comment
Share on other sites

Am facut update la 0.3d R2.

Pentru a juca este recomandat sa downloadati clientul R2 de aici: http://area52.linkma...gta/samp-lm.exe

Noutati R2:

Pentru client:

- rezolvate situatii in care se primea crash din cauza obiectelor

Pentru server:

- dupa ce un jucator parasea jocul, serverul nu elibera slotul astfel incat sa se poata conecta alt jucator pe acel slot - problema rezolvata

- se poate hosta server cu pana la 800 de sloturi pt jucatori

Link to comment
Share on other sites

Am facut update la 0.3d R2.

Pentru a juca este recomandat sa downloadati clientul R2 de aici: http://area52.linkma...gta/samp-lm.exe

Noutati R2:

Pentru client:

- rezolvate situatii in care se primea crash din cauza obiectelor

Pentru server:

- dupa ce un jucator parasea jocul, serverul nu elibera slotul astfel incat sa se poata conecta alt jucator pe acel slot - problema rezolvata

- se poate hosta server cu pana la 800 de sloturi pt jucatori

Din cate vad nimeni nu se poate conecta , imediat dupa ce scrii parola te da afara

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...