Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

ATENTIE! Am trecut la 0.3d

Recommended Posts

Guest CristiaNNNN

Chiar crezi Juan ? Probabil vezi ca peste 2 saptamani intra unu cu s0beit :))

Apropo : Care este comanda pentru a asculta radio ? Nu /ascultaradio , mai e una din 0.3d

Link to comment
Share on other sites

Una din multele beneficii ale acestei versiuni este ca poti juca cu Frame Limiter OFF avand mai multe FPS-uri in game...si te poti misca stanga dreapta atunci cand tragi cu arma, cu Frame Limiter OFF ( pe celelalte versiuni nu se putea).

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce se intampla, dar odata cu implementarea noii versiuni am un lag, ceva de speriat. Se intampla la mai multi sau doar eu am problema asta?

Si eu am lag si de fiecare data cand mor, primesc crash.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce se intampla, dar odata cu implementarea noii versiuni am un lag, ceva de speriat. Se intampla la mai multi sau doar eu am problema asta?

Si eu am lag si de fiecare data cand mor, primesc crash.

Eu am postat si mai sus , cred ca nu e de la mine , deci .. sa intamplat ceva , poate se va rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Guest Amarok ?! oo yeaH :X

Mama ce frumos e cu 0.3d .. se misca superb si nici vorba de lag.

Multumim ice :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Daca sunt inca playeri care nu sunt confortabili cu noul update puteti folosii /fpslimit [valoare] (intre20-90) Sau setati ESC- OPTIONS- DISPLAY SETUP- ADVANCED- FRAME LIMITER : OFF .

Mie personal imi plac noile update-uri, necesita putina adaptabilitate dar merita.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Este foarte bun Update`ul, mai ales ca nu trebuie sa mai ai Frame Limiter setat pe " ON " ca sa te poti misca cu arma, nu imi mai face Lag in anumite zone, se misca perfect si nu mai iau Crash.

Link to comment
Share on other sites

Ce nu imi place e treaba cu frame limiter off/on. Cand ai frame limiter off, te misti foarte repede cu orice arma si devine total aiurea cand faci duel; asta nu ti se pare tie cand tragi, dar celui care trage in tine da.Cu frame limiter on mai merge cum mai merge..

Am vrut sa pun cateva filmulete prin care sa demonstrez asta dar vad ca Xfire nu ma lasa sa uploadez..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...