Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Rudy

Gods vs. Titans

Recommended Posts

Am sa propun sugestia colegilor mei sa vedem ce parere au. Pana acum nu am interzis mana shield sau buff deoarece nu am considerat ca e nevoie, dar in ultima vreme tot vad ca raman singurel. :))

Oricum si interzicand, o sa fie cam greu sa tinem evidenta celor ce isi dau sau nu buff.

p.s. cred ca cel mai repede chemam un elf cu 500 ene sa dea buff peste In zona de spawn si acela sa fie tradatorul sa ii zic asa. :)

si daca la event vine un elf full ene si le da buff peste bufful elfului ce faci?:)

Link to comment
Share on other sites

si daca la event vine un elf full ene si le da buff peste bufful elfului ce faci?:)

Deja vin elfi full ene si dau buff, dar elful care il voi trage de partea noastra va fi pus undeva pe drum si phono, astfel incat o sa fie nevoiti sa treaca pe langa el si sa primeasca buff.

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

si daca la event vine un elf full ene si le da buff peste bufful elfului ce faci?:)

Deja vin elfi full ene si dau buff, dar elful care il voi trage de partea noastra va fi pus undeva pe drum si phono, astfel incat o sa fie nevoiti sa treaca pe langa el si sa primeasca buff.

eu zic ca un print de la cel care te omoara e suficient , asa o sa se vada cand pune printul daca a avut buff sau mana shield

de exemplu te omoara Vasile

pac automat dupa ce te-a omorat Vasile face print si asa se vede cand il pune daca are sau nu buf respectiv mana shield

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca un print de la cel care te omoara e suficient , asa o sa se vada cand pune printul daca a avut buff sau mana shield

de exemplu te omoara Vasile

pac automat dupa ce te-a omorat Vasile face print si asa se vede cand il pune daca are sau nu buf respectiv mana shield

E o problema aici, ca in print poate sa apara buff dar nu trebuie neaparat sa fie la jucator, ci de la npc(cum de alfel iau si eu pe admin) sau bugul clasic cand apari cu aura de buff sau mana shield.

Si as prefera pe cat posibil sa evit a da suspend, vreau sa fie un event creat pentru distractie, nu sa te gandesti de 2 ori daca sa participi sau nu.

Oricum, poate vin si colegii mei cu cateva sugestii.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...