Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Rudy

Gods vs. Titans

Recommended Posts

Astazi a avut loc prima confruntare. Lupta a fost buna dar am fost rapid coplesit. Astept la urmatorul event mai multi participanti, mai ales tinand cont de faptul ca nu o sa mai fiu singur acum. :>

http://imageshack.us/photo/my-images/263/screen112619000007.jpg/

Felicitari lui BlackMan pentru ca a iesit triumfator. :clap: Astept comentarii si pareri despre event, si cum pot sa-l inbunatatesc pe urmatorul.

Link to comment
Share on other sites

Nice event.

Iti recomand ca data viitoare sa se desfasoare in ICARUS 2 sa nu se poata intoarce TITANII care au fost omorati de ZEI.

Initial asta am si vrut, Icarus 50 200 in capat de tot, dar cum majoritatea nu se inteleg unii cu altii, ramaneam fara participanti si eram nevoit sa abandonez eventul. Oricum, ma bucur sa vad ca unora le-a placut ideea. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

imi da si mie cnv niste detalii despre event?(vreo limita de rr este?)

Limita de lvl, rr sau clasa nu exista, chiar si cei non-rr pot participa daca ii tine. Bafta celui ce da decisiva, cum a avut Black la 9rr norocul sa ma doboare.

Sper ca sunteti pregatiti, ca peste 15 minute coboara Zeii iara peste voi. :>

Link to comment
Share on other sites

Eventul mi s-a parut mai reusit de data asta, chiar daca s-au bagat multi jucatori ce nu s-au obosit sa citeasca regulile. Astfel incat a trebuit repetat de trei ori, deoarece pierdem mai mult timp dand /pkclear decat omorand "titani".

Oricum, va asteotam iara maine , tot la ora 21:00 pentru inca o lupta, numai ca de data asta va fi filmat, iar cei ce se baga in event doar de dragul de a-l strica risca zile de suspend.

Multumesc inca odata participantilor, revin mai tarziu cu niste poze. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

eventul in sine e o idee geniala mai ales acu cand lumea e in crestere , partea proasta parerea mea e ca vin oameni deja cu mana shield cu buf sa dus la vale farmecu, foamea pentru bok si pentru afirmare ca vezi doamne eu ti-am dat mare capac si imi vad numele pe global :-j , ca eventul sa fie interesant si placut in acelasi timp pentru toti de o egala masura cred ca ar trebui interzicerea participari la event a celor bufatii. fiecare zeu , titan cu puterea lui ... daca v-ati da si voi buf si mana shield unde ar mai fi farmecu , e doar parerea mea :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Am sa propun sugestia colegilor mei sa vedem ce parere au. Pana acum nu am interzis mana shield sau buff deoarece nu am considerat ca e nevoie, dar in ultima vreme tot vad ca raman singurel. :))

Oricum si interzicand, o sa fie cam greu sa tinem evidenta celor ce isi dau sau nu buff.

p.s. cred ca cel mai repede chemam un elf cu 500 ene sa dea buff peste In zona de spawn si acela sa fie tradatorul sa ii zic asa. :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...