Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdrlaN

Radio LinkMania

Recommended Posts

Guest Magnnum

si ce daca pui numele Linkmania? ce te poate da in judecata??? in un serviciu free... de la rds-rcs

fa serverul, da IP-u si da-i sa mearga muzica de orice fel, ca de dedicati nu ma intereseaza :dontknow: cate o sitre asa la 2-3 ore cu Eagles esuaza preluarile... si SoulMaster nu poate da un pk... pe spot ca nu mai are caractere =)) :beer: :crazy: ... etc... :bananadance2:

daca adi e dj imi spune cand tu andrei esti afk :))) si reusesc preluarea aia :))))

Link to comment
Share on other sites

1. Daca se face radio sa se faca separat de joc.

2. Daca se integreaza radio in joc (gen ca la CS) sa se faca si un buton switch on/off ca poate se plictiseste lumea de genul respectiv de muzica care v-a fi difuzat.

a. Desi la varianta 1 fiecare poate asculta ce radio vrea de pe net.

b. Daca se face radio nu cred ca sta dj-ul on (mod, admin, gm) ca sa faca dedicatie X si Y care nu au somn :)

Deci si cu radio si fara radio = 0

Link to comment
Share on other sites

1. Daca se face radio sa se faca separat de joc.

2. Daca se integreaza radio in joc (gen ca la CS) sa se faca si un buton switch on/off ca poate se plictiseste lumea de genul respectiv de muzica care v-a fi difuzat.

a. Desi la varianta 1 fiecare poate asculta ce radio vrea de pe net.

b. Daca se face radio nu cred ca sta dj-ul on (mod, admin, gm) ca sa faca dedicatie X si Y care nu au somn :)

Deci si cu radio si fara radio = 0

+1

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit la o sugestie mai exact la un Radio pentru serveru MU unde s-a se poata da dedicatii in direct la un numar de telefon (si mesenger sau skype) bineinteles toate genurile de muzica sa fie ascultate este nevoie doar de un DJ cu ceva timp disponibil daca ar fi nevoie de luna viitoare as fi putea sa ma ofer si eu ca voluntar cu inca o persoana sa tinem un Radio Online pentru jucatori de MU parerea mea ca ar mai relaxa lumea de pe server si asa e numa monotonie :).Astept pareri si de la admini si de la playeri

uraaa , o idee buna .. primul topic in care nu vad scadal din partea ta .. :))

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit la o sugestie mai exact la un Radio pentru serveru MU unde s-a se poata da dedicatii in direct la un numar de telefon (si mesenger sau skype) bineinteles toate genurile de muzica sa fie ascultate este nevoie doar de un DJ cu ceva timp disponibil daca ar fi nevoie de luna viitoare as fi putea sa ma ofer si eu ca voluntar cu inca o persoana sa tinem un Radio Online pentru jucatori de MU parerea mea ca ar mai relaxa lumea de pe server si asa e numa monotonie :).Astept pareri si de la admini si de la playeri

la cat de inapt esti tu incepi sa iti bagi si sa iti scoti la radio dak iei pk in mu :rofl2: :rofl1:

@@@@ ideea asta a fost abordata de 500.000 ori

Link to comment
Share on other sites

Guest Christina Aguilera

la cat de inapt esti tu incepi sa iti bagi si sa iti scoti la radio dak iei pk in mu :rofl2: :rofl1:

@@@@ ideea asta a fost abordata de 500.000 ori

In primu rand obezule care stai toata ziua si manci shaorma si esti o roaba cu shit , eu aci am propus un topic pentru radio nu loc de spam pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

la cat de inapt esti tu incepi sa iti bagi si sa iti scoti la radio dak iei pk in mu :rofl2: :rofl1:

@@@@ ideea asta a fost abordata de 500.000 ori

In primu rand obezule care stai toata ziua si manci shaorma si esti o roaba cu shit , eu aci am propus un topic pentru radio nu loc de spam pentru tine.

:crazy: iar esti pe etnobotanice?!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...