Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdrlaN

Radio LinkMania

Recommended Posts

M-am gandit la o sugestie mai exact la un Radio pentru serveru MU unde s-a se poata da dedicatii in direct la un numar de telefon (si mesenger sau skype) bineinteles toate genurile de muzica sa fie ascultate este nevoie doar de un DJ cu ceva timp disponibil daca ar fi nevoie de luna viitoare as fi putea sa ma ofer si eu ca voluntar cu inca o persoana sa tinem un Radio Online pentru jucatori de MU parerea mea ca ar mai relaxa lumea de pe server si asa e numa monotonie :).Astept pareri si de la admini si de la playeri

Link to comment
Share on other sites

da, ar fi o idee sa mai tina playeri on noaptea :) la partea cu dedicatia am o obiectie. nu ar fi mai simplu un id de mess, sau skype pentru dedicatii?

Ba da sa se deie si pe mes s-au pe skype dar sa fie si un numar de telefon sa po-ti intra in direct sa la-si dedicatia eu ti-am zis din decembrie daca este nevoie ma pot oferi voluntar cu mai cineva din stafu Linkmania sa tinem un post de radio online

Daca se poate sa nu da-ti close sa mai auzim pareri chiar mi-as dori sa fie pus in practica si nu numa eu :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

pai chiar daca stafful lm si rcs-rds nu vor vrea sa faca un post de radio online, il putem face noi, nu ne opreste nimic. trebuie doar facut de cineva care se pricepe, dupa care o mica reclama pe global,sau in guild/aly si aia e, vestea se va raspandi repede.

Link to comment
Share on other sites

s-a mai propus.. si nu ai voie sa faci un radio cu acest nume . sau pentru acest server (asa au zis admini )

parerea mea este ca nu ar fi o idee prea grozava..

gandestete ce inseamna sa dai 300 de dedicati.. 300 player = 300 dedicati .. 2 dedicatie pe pers = 600 ... -> deci idee proasta

gandestete la cate certuri sunt si la cati disperati de joc -> cearta la radio = cearta pe forum = acuzati pe certuri de la radio = prea complicat -> clar nu aproba nimeni :P

Link to comment
Share on other sites

Guest UseU'reBrain

:)) s-a propus si acu vreo 5 ani din cate imi aduc aminte.

Ba da sa se deie si pe mes s-au pe skype dar sa fie si un numar de telefon sa po-ti intra in direct sa la-si dedicatia eu

nu e o idee prea buna. Daca inca o sa mai joace SoulMaster o sa fiu client fidel la sunat :violent: :violent:

Link to comment
Share on other sites

Este OK ideea.

Dar ia ganditi`va daca o sa fie Soare si eL*reY ... DJ. Inchideti radio cu manele lor ma =))))

Sau mai rau:sa fie DJ...Eagles. Stiti ce o sa auziti la radio? Va zic eu: HH vin dupa voi ; Hustle vin dupa voi ca m`o postat unu de la voi .Iar la sfarsitu fiecarei dedicatii : Y LOVE KITTY :))

Link to comment
Share on other sites

Este OK ideea.

Dar ia ganditi`va daca o sa fie Soare si eL*reY ... DJ. Inchideti radio cu manele lor ma =))))

Sau mai rau:sa fie DJ...Eagles. Stiti ce o sa auziti la radio? Va zic eu: HH vin dupa voi ; Hustle vin dupa voi ca m`o postat unu de la voi .Iar la sfarsitu fiecarei dedicatii : Y LOVE KITTY :))

cei care vor si care au timp sa faca postul de radio sa faca un program si pentru cei care asculta manele, asta ca sa stiu cand sa nu ascult :))

oricum ma duc dupa huste vreo cateva zile numai pentru botul de liquid

doar gura e de tn vulture :))

Link to comment
Share on other sites

Este OK ideea.

Dar ia ganditi`va daca o sa fie Soare si eL*reY ... DJ. Inchideti radio cu manele lor ma =))))

Sau mai rau:sa fie DJ...Eagles. Stiti ce o sa auziti la radio? Va zic eu: HH vin dupa voi ; Hustle vin dupa voi ca m`o postat unu de la voi .Iar la sfarsitu fiecarei dedicatii : Y LOVE KITTY :))

chiar daca eu nu am avut nick-ul cu litera mare tu l-ai scris cu litera mare.. ti a fost frica sa nu te ard imi sti de frica =))

cat despre faza cu genurile de muzica va da ti seama ca ar fi numai muzica comerciala ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Mr.KENEDY

si ce daca pui numele Linkmania? ce te poate da in judecata??? in un serviciu free... de la rds-rcs

fa serverul, da IP-u si da-i sa mearga muzica de orice fel, ca de dedicati nu ma intereseaza :dontknow: cate o sitre asa la 2-3 ore cu Eagles esuaza preluarile... si SoulMaster nu poate da un pk... pe spot ca nu mai are caractere =)) :beer: :crazy: ... etc... :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

oricum ma duc dupa huste vreo cateva zile numai pentru botul de liquid

eu te tot astept , dar nu mai ajungi ....

de maine liquid ajung dupa tine :)

aropo cs e tot la hh ce pacat :))))) ati dat signul ala degeaba :)))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...