Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamovist4Ever

Reevaluare Lord*Alex

Recommended Posts

De unde si pana unde am luat 5 zile nefondata?

1 . prima abatere 3 zile !!

2. dc am luat nefondata? pt ca am facut o preluare de 10 minute ? Da eram beat dar preluarea consta in a dovedi ca cei preluati sunt afk nu ? Eu am dovedit ca au fost afk 10 minute . Au fost cazuri in care s-au facut preluari de mai mult de 5 min si raspunsul era cel de mai sus .

Si as dori sa verifice cineva cu capul pe umeri ija lancelot sau Oddyzeus . Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

nu neaparat se stie ca la fire este bugul care daca esti in tarc esti vazut ca in afara lui si eu am patito db trecut de vreo 2 3 ori.

Link to comment
Share on other sites

20. Plangeri nefondate.

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.

Orice plangere care nu respecta regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectandu-le, se va dovedi ca fiind nefondata, va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- prima abatere - suspend de minim 5 zile

- a doua abatere - suspend de minim 10 zile

- a treia abatere - suspend de minim 30 de zile

- a patra abatere - suspend de minim 60 de zile

- a cincea abatere - suspend de minim 98 de zile

Link to comment
Share on other sites

<b>13. Plangeri nefondate.</b>

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.

Orice plangere care nu respecta regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectandu-le, se va dovedi ca fiind nefondata, va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- prima abatere: - suspend de minim 3 zile;

- a doua abatere - suspend de minim 5 zile;

- a treia abatere - suspend de minim 10 zile;

- a patra abatere - suspend de minim 30 de zile;

- a cincea abatere - suspend de minim 98 de zile.

deci cum imi zici tu ca prima abatere e 5 zile cand e 3?

Link to comment
Share on other sites

Daca te duci la informatii scrie 5 zile. Dar si daca ar fii cum zici tu mi-se pare mie sau scrie MINIM 3 zile?

Informatoru-le sau cine, ce este tu, mai stai si in banca ta. Esti omni prezent la orice plangere si/sau discutie chiar daca nu te priveste. Vresi sa faci posturi sau chiar te doare sufletu de linkmania. Depune o cerere.

Succes

Link to comment
Share on other sites

Redemption spunea Posted Yesterday, 10:23

Revocat datorita ambiguitatii situatiei.

Cum posibil? Ce explicatie este asta? Sunt si eu foarte curios, daca imi poti explica! Sunt deacord, poate n-am facut cea mai corecta preluare, dar datorita ambiguitatii situatiei(am demonstrat ca erau afk)......

Te rog da-mi un raspuns mai pe larg, nu Thread Closed.

Succes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...