Jump to content
Hammerel

Inscrieri si discutii Mafia 19

Recommended Posts

Guest LastKiss

si voiai sa astept pana in ultima zii? preferai sa ma ascund in casa presei? sau preferai sa vorbesc pe mess,pm,skype?

Link to comment
Share on other sites

nu e vina mea ca hammerel nu a stiut ( sau nu a vrut ) sa faca jocul conform regulilor

si nu e vina ta nici ca vii si zici : " eu am investigat asa, voi ? "

lolque

fiecare joaca cum vrea. daca el se anunta ca politist e problema lui (si problema mafiotilor).

Link to comment
Share on other sites

fiecare joaca cum vrea? atunci daca vreau e normal sa pun poza cu rolul meu? oricum de la urmatorul joc tot ce voi face e sa stric jocul/jocul altora

ps; si cum ar putea sa castige mafia daca x zice ca e nu stiu ce, ala ca e nu stiu ce, si cei ce raman e clar ca sunt mafioti

Link to comment
Share on other sites

fiecare joaca cum vrea? atunci daca vreau e normal sa pun poza cu rolul meu? oricum de la urmatorul joc tot ce voi face e sa stric jocul/jocul altora

ps; si cum ar putea sa castige mafia daca x zice ca e nu stiu ce, ala ca e nu stiu ce, si cei ce raman e clar ca sunt mafioti

eu am dat 2 mafioti in gat si aproape am fost linsat ca nas. crezi ca ii pasa cuiva ce zici tu ca esti? :lol:

p.s. vezi si ursulet acum 2 mafii cand a zis in prima zi ca e politist ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Foaia de joc aici :

Mafia doc

Se vede cat de inactivi au fost unii.

Au jucat bine in opinia mea: SilenR, Wanksta, Edy si blk.

Restul se putea mai bine :) - mai putin cei care au murit prea repede .

Pacat ca nu a fost activitate

Tot nu inteleg de ce nu a murit LastKiss .

nu am murit pentru ca atunci cand m-ai atacat,ori m-am ascuns in casa presei ori wanksta m-a aparat :D iar in ultima seara eu te-am omorat pe tine si tu pe mine:)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...