Jump to content
Hammerel

Inscrieri si discutii Mafia 19

Recommended Posts

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Mai intreb de multe ori?

Ba da , am fost nas .:)

Si ce s-a intamplat cu daddyyankee? Care a fost schema de l-ai dat in gat asa devreme?

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

Mai intreb de multe ori?

Ba da , am fost nas .:)

Si ce s-a intamplat cu daddyyankee? Care a fost schema de l-ai dat in gat asa devreme?

Multe . -_-

Link to comment
Share on other sites

La cum a fost structurat jocul era foarte echilibrat, de aceea m-am gandit sa ajut baietii buni si sa-i dau indicii reporterului , gen x are o vesta de protectie , y are costum de conducator , z are stetoscop ( aici nu s-a prins pentru ca m-a intrebat ce e ala). Cand a fost atacat ori a fost aparat de doctor/bodyguard ori s-a ascuns in casa presei.

Deci la cum era structurat, cu 2 clanuri de mafie era ok daca se incepeau linsrile mai devreme , insa unul din clanurile mafiote a inceput sa ucida abia din a patra noapte ( inactivi).

O sa pun foaia de joc mai tarziua cand ajung la munca si o sa va lamuriti.

PS : Edy tu editia trecuta i-ai zis doctorului cine e asistenta, am crezut ca asa e regula.

Link to comment
Share on other sites

V-AM ZIS Cas 2 MAFII .. V-AM ZIS.. DA VOI BATMAN BATMAN !

blk, te urasc :\ chiar am crezut ca ursuletz e reporter si el, pana la un momentdat, eu v-am zis atunci, iar tu blk ai sarit cu gura pe mine, cand a pomenit de daddyankee, am zis SA SARA cu investigatii cine ce e, daca s-a dat drept bun, iar la final a fost eu vs tine.. sa nu mai zic de activitate :| si puteam sa jur ca esti nasul, pana a aparut pistolu ala, care s-a dovedit adevarat ... nu stiam ca nasul poate muri noaptea, de fel. aiurea, naspa.

Link to comment
Share on other sites

Si cum trebuia noi sa ne dam seama cine e nasul & psihopatul fara un agent special?

A fost mai mult un bloodbath decat un joc de tactica :P Cam putin 20 oameni pentru 2 mafii + psihopat.

Pai ideea e ca hinturile reporterului trebuiau sa ajute ....

Sa termin treaba pe aici si completez foaia si cu ce a fost in weekend si o postez .

Intre timp , propun un warn pentru alexa. Fara suparare insa i-am dat si pm i-am scris si pe mess si nici macar nu mi-a raspuns ....putea sa zica "nu pot juca am o problema etc" :) era si politist ....

Link to comment
Share on other sites

V-AM ZIS Cas 2 MAFII .. V-AM ZIS.. DA VOI BATMAN BATMAN !

blk, te urasc :\ chiar am crezut ca ursuletz e reporter si el, pana la un momentdat, eu v-am zis atunci, iar tu blk ai sarit cu gura pe mine, cand a pomenit de daddyankee, am zis SA SARA cu investigatii cine ce e, daca s-a dat drept bun, iar la final a fost eu vs tine.. sa nu mai zic de activitate :| si puteam sa jur ca esti nasul, pana a aparut pistolu ala, care s-a dovedit adevarat ... nu stiam ca nasul poate muri noaptea, de fel. aiurea, naspa.

Daca ma atacai inainte sa afli ca am pistol era ceva. Dar la cum m-ai atacat dup-aia, ai parut prea mafiot.

Ai fi facut la fel ca mine daca erai in locul meu.

N-a fost niciun hint ca sunt 2 mafii si nu citesc in stele sau cafea. M-am luat dupa indicii nu dupa presupuneri. Tu ai parut exact ca un nas care a ramas singur si incepe sa arunce vina pe altii.

Link to comment
Share on other sites

da eram nas nu eram asa disperat, ramaneam calm .. te credeam pe tine, deaia vroiam sa te scot

is curios, daca eram viu, oricum tinta mea era lastkiss, murea nasu ? sau continua ..

btw, au fost vreo 5 persoane din 20 playeri care au jucat.. ii iertam pe cei care nu au apucat ca s-au trezit morti, iar eu nu am putut juca la inceput, l-as fii salvat pe smiley ala..

Link to comment
Share on other sites

Eu nu înteleg cum eu ( psihopat cu experient? ), l-am atacat pe lukl ?i totu?i, tot eu am murit. ( eu ?i înc? un mafiot ) Tot timpul indivizii care atac? au avantaj. crybaby2.gif

ai uitat ca eu sunt pistolar? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

mie unu mi se pare ca nu a stralucit chiar asa mult editia asta,poate din cauza inactivitatii,i don't know :-?? oricum a fost frumos cat de cat,omg ursuletz? de 4 ori ai incercat sa ma omori si nu ai putut?:))

Link to comment
Share on other sites

Eu nu înteleg cum eu ( psihopat cu experient? ), l-am atacat pe lukl ?i totu?i, tot eu am murit. ( eu ?i înc? un mafiot ) Tot timpul indivizii care atac? au avantaj. crybaby2.gif

Oricum mureai :D TE alesese kenny la o ruleta ruseasca si mi-a picat 6 la zar :) Am zis ca e mai spectaculos totusi sa mori asa, si sa se simta si lukl mai bine (avand in vedere ca era eliminat atat de rapid)

^_^

Link to comment
Share on other sites

m-a deranjat doar faptul ca reporterul a aflat curat murdar, cand el trebuia sa afla daca are cineva activitate in noaptea respectiva ...

poate daca eram ajutati de mafia 1 si lastkiss nu-si dezvaluia rolul din prima zi, aveam o sansa

Link to comment
Share on other sites

m-a deranjat doar faptul ca reporterul a aflat curat murdar, cand el trebuia sa afla daca are cineva activitate in noaptea respectiva ...

poate daca eram ajutati de mafia 1 si lastkiss nu-si dezvaluia rolul din prima zi, aveam o sansa

Asta a fost ideea, celalalt clan mafiot a incepu activitatea f tarziu ( abia ziua 4 parca au trimis tinte si tot atunci au inceput sa posteze ziua) plus ca unul din membrii lor m-a anuntat vineri (abia) ca nu mai poate juca......

Daca erau si ei activi de la inceput (atat zi cat si noapte) era mult mai echilibrat .

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

m-a deranjat doar faptul ca reporterul a aflat curat murdar, cand el trebuia sa afla daca are cineva activitate in noaptea respectiva ...

poate daca eram ajutati de mafia 1 si lastkiss nu-si dezvaluia rolul din prima zi, aveam o sansa

arata-mi tu unde mi-am dezvaluit eu rolul,voi pana in ultimele 2 "zile" ati crezut ca sunt politist competent :)

Link to comment
Share on other sites

lastkiss tu esti prost de puti, ma refeream la faptul ca tu mereu veneai si ziceai ca ai investigat nu stiu ce, ala ca si el la fel, ala ca apara pe x, explica-mi si mie cum poate sa aiba mafia sanse asa, nu se joaca asa ... si in plus reporteru nu afla curat/murdar

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...