Jump to content
Hammerel

Inscrieri si discutii Mafia 19

Recommended Posts

Bina ba :>

19 pana acum. Daca vreti mai invitati lume, pot extinde si la 22-24 de jucatori ^_^ am un plan elaborat si complex de roluri -_-

Incepem duminica la 12 ziua.

O zi va tine de la 12.00 pana la 0.00 iar o noapte de la 0.00 la 12.00 iar cand vor ramane putini playeri daca sunt activi incat sa voteze aceasta perioada se va restrange -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

ehe,perfect.eu sunt la liceu de dimineata si ies pe la 14-15:00 deci e perfect programul asta :)

ps:nu e cam tarziu pana duminica ? :(

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

eh,stau acasa pana marti deci o sa am tot timpul sa ma joc mafia si sa gandesc ce si cum :D din cauza unei fracturi la genunchi

Link to comment
Share on other sites

ma sincer acum, a fost de cacat editia fara suparare. de cand afla reporteru curat/murdar? sau l-au atacat pe lukl 2 si au murit toti 3 ? :|

de data viitoare si eu imi spun rolul din prima zi si vorbesc pe mess de rup, sa va stric si eu voua/tie jocul sa vedeti cum e

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de unde stia lastkiss ca e hotncold presedinte si wanksta bodyguard.

We shall see! Cat despre mine: acum cand n-am vorbit pe mess am murit a patra noapte :| Fix cand voiam si eu sa contribui cu ceva pe perioada zilei. Urmeaza sa vad daca am nimerit vreo tinta...

ps: Southboy_Lucyo .. nu stiu daca ai vrut sa schimbi putin structura jocului sau nu ai facut-o cu intentie, dar doctorul si asistentul nu se cunosc si mai mult decat atat, pana nu moare doctorul, asistentul nu are activitate pe timp de noapte. Nu stiu inca rolurile, dar din cate-mi pare mie, mafia a fost clar in dezavantaj.

ps: eu nu am inteles ce s-a intamplat prima noapte cu Lukl..

Link to comment
Share on other sites

Politistii au fost overpowered. 2 politisti competenti cu pistol, presedinte, 2 reporteri care zici ca sunt supermani (imuni noaptea, pot detecta roluri / activitate etc), doctor si asistenta care se cunosc, bodyguard.

da, cred ca s-a distrat mafia jocul asta ^_^

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...