Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zupemen

reevaluare plangere

Recommended Posts

dupa ce ca veniti direct cu pk pe spotul nostru, mai si aveti tupeul sa postati pentru pk, dar sunteti prea noobi sa faceti o plangere calumea, ziceti merci ca nu ati luat nefondata.

3. Screen shot in safe zone in care se va scrie pe normal chat numele caracterului care v-a omorat. Screen shot-ul va fi facut la o distanta de maxim 1 minut fata de screen shot-ul din momentul decesului

Modificarile vor intra in vigoare incepand cu data de 01 octombrie 2011, ora 00.01.

Orice plangere postata dupa acest moment si care nu respecta cerintele de mai sus va fi considerata nefondata.

deci, o nefondata pt voi .

no warn, eram in party cu Kardamoon

Link to comment
Share on other sites

Dreaq stie pe unde e regulamentul asta ! am dat o data de el, l-am citit si am tinut minte ca printul din baza trebuie sa contina numele aluia, nu ca trebuie scris cu alb. Eu cand intru pe www.linkmania.ro/s2/news/ si dau click pe regulament, vad un alt regulament... Nu imi pierd timpul pe aici ca majoritatea :)) In fine, djinn era on, a si scris numele aluia intr-o propozitie : "kardamoon mi-a dat pk". E ca si cum intrebi A.F.K. sau a f k in loc de afk.

Partea nasoala e ca aveti dreptate, nu e conform regulamentului X(, asta e un sut in cur, un pas inainte :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

dupa ce ne dati pk tot voi cu gura mare papi ai caracter de pk mai nou ???? ai plangere pentru limbaj pk nu mai fii sfant pe forum

Link to comment
Share on other sites

@magnuum ce conteaza cum au luat spotul? era al lor, daca a dat pk si ai dovezi poti sa il postezi, nu sa ii dai pk.

Recunosc ca atunci cand am facut reevaluarea nu m-am asigurat ca am cunostiintele necesare. Am vazut dupa ca in regulement este specificat clar ca trebuie scris cu alb, dar totusi va rog sa stam putin si sa ne gandim la aceasta regula. Ea este facuta pentru a impiedica folosirea unui anumit program de auto print. Prin scrierea numelui celui care a dat pk arati ca esti on si ca nu ai folosit auto print. El are printul care dovedeste ca e on, este cat se poate de aproape de aceasta regula. Va rog sa nu pierdeti esentialul si sa acordati un suspend meritat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

eu zic ca e mai bine sa lasam asa voi ati dat pk noi am dat pk si uni si alti sunt vinovatii cu ce va bucura ss lui moon ?

Link to comment
Share on other sites

unde am scris mah ca nu conteaza regula? Regula e prea bine facuta, eu am zis altceva. Am rugat adminii sa ia in calcul esenta regulii, aceea de a dovedi ca tu esti cel care face pozele. El nu are poze cu el vorbind despre fotbal, ma intelegi? Are pozele din regulament doar ca in loc sa scrie pe normal chat, a scris pe party, nu e o abatere prea mare. Eu consider ca se poate da ss cu pozele acelea, am vazut ca doamna kitte nu are aceasi viziune asupra acestui subiect ca mine, tot ce imi ramane de facut este sa sper ca este alt admin.

Link to comment
Share on other sites

Guest HHustler

Voi chiar aberati?

Omule, treaca si cu parca nu merge aici, cand gresesti platesti.

Ca asa ca dincolo ca sus ca jos, ca eram on, domle' ai respectat ce se zice in regulament sau nu? NU. Pai atunci ce ne mai racim gura aici.

Tu te pui la cearta cu politistu cand te opreste? Ca stiti domle, n-am vazut indicatoru ala numai pe jumate si dincolo? Probabil ca da, politistul nu aplica intocmai litera legii, uneori apare subiectivismul si stimularea financiara.

Link to comment
Share on other sites

mai copilasi, eu am adus argumente,zic eu, logice. Daca altceva mai bun si mai inteligent de spus decat "asa scrie acolo" nu aveti de spus, va rog nu mai postati, am inteles din postul lui soul master ca asa scrie acolo. Este o regula noua mi se pare normal sa pot sa o contest. Un motiv bun pentru care trebuie neaparat scris numele pe chat normal si nu pe alt chat nu exista. Poate doar pentru a fii usor adminilor cand se uita la posturi. La restul regulilor inteleg respectarea adliteram a lor, primul exemplu care imi vine in minte este schimbarea coordonatelor in timpul preluarii, care are un scop. Daca scrii pe chat normal sau pe party chat sau pe global, nu vad cu ce schimba plangerea. Acest lucru l-a sesizat si adminul cand a acordat avertisment, dar probabil din dorinta de a nu-si bate prea mult capul nu a facut ce fac eu acum... adica sa va explice voua scopul regulii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...