Jump to content
luk

Inscrieri Mafia 17

Recommended Posts

Înc? nu îmi vine s? cred ce baft? a avut showtek laugh.gif Oricum, a jucat foarte bine ?i eram destul de sigur c? are un rol pozitiv

Eu am jucat destul de prost, dupa moartea lui SidoX votând ca oaia . . . laugh.gif

Rapture: Ai avut ceva ghinion. Ai investigat aproape numai persoane curate iar când ne-ai spus rezultatele majoritatea erau mor?i. + Din moment ce eu am fost curat ?i tu m-ai votat, eram destul de sigur c? nu e?ti poli?ist. (sam1 for liquid)

Kanghu (poligrafist): Nu prea am în?eles de ce l-ai propus pe rapture pentru vot din moment ce era poli?ist.

Link to comment
Share on other sites

Rapture: Ai avut ceva ghinion. Ai investigat aproape numai persoane curate iar când ne-ai spus rezultatele majoritatea erau mor?i. + Din moment ce eu am fost curat ?i tu m-ai votat, eram destul de sigur c? nu e?ti poli?ist. (sam1 for liquid)

Kanghu (poligrafist): Nu prea am în?eles de ce l-ai propus pe rapture pentru vot din moment ce era poli?ist.

Dar am spus ca esti curat si te votez datorita comporatamentului tau - m-ai votat fara nici un motiv si in + pt ca modul tau de vota mi s-a parut foarte lejer, in sensul ca nu prea te interesa pe cine votezi si nu te preocupa prea mult persoana vizata.

Alte concluzii:

Kenny- foarte, foarte aiurea ... nici o noima logica nu aveau actiunile lui.

Khungu - cel mai prost (jucator) pe care l-am vazut vreodata. Probabil are 7 ani si gandirea se afla intr-un stadiu incipient de dezvoltare

SilenR - :( ... pacat

Liquid - la fel, rol super- dar lipsa de interes. Sa nu mai zic de votul impotriva mea, care a fost total aiurea

Showtek - GG - ai jucat frumos.

Eu am avut ghinionul sa nimeresc doar persoane "curate", dar de la votul impotriva lui andix si in general atitudinea zeflemitoare fata de cei care ma votau + faptul ca imi lua nimeni apararea + ... multe altele daca statea cineva sa-mi analizeze evolutia - nu ma recomandau sub nici o forma ca mafiot. Defapt, n-o sa inteleg niciodata motivul pt care am fost votat ...

Chiar sunt dezamagit e aceasta editie ...

Nu cred ca o sa mai particip la o ulterioara mafie ..

Link to comment
Share on other sites

Kanghu (poligrafist): Nu prea am în?eles de ce l-ai propus pe rapture pentru vot din moment ce era poli?ist.

Am facut cercetari pe tine, am vazut ca nu ai abilitate de noapte, dupa am facut cercetari pe kenny am aflat ca are rol pozitiv .. iar rapture spunea in continuare ca toti 3 suntem mafioti ..

Link to comment
Share on other sites

Kanghu (poligrafist): Nu prea am în?eles de ce l-ai propus pe rapture pentru vot din moment ce era poli?ist.

Am facut cercetari pe tine, am vazut ca nu ai abilitate de noapte, dupa am facut cercetari pe kenny am aflat ca are rol pozitiv .. iar rapture spunea in continuare ca toti 3 suntem mafioti ..

si el de unde era sa stie ce cercetari ai facut tu? la cum ai jucat cum ai fi vrut ca cineva sa aiba incredere in ce zici tu? :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...