Jump to content
luk

Inscrieri Mafia 17

Recommended Posts

+1

Cat despre zi/noapte.. lasa totusi ceva gen 24h/24h. click* - 4B / scoate pedagogia / nu am sa fiu prea activ in zilele cu laboratoare

salut, nu te cunosc , ai mai jucat? cat despre 24/24 nu prea merge , nu cred ca s-a jucat vreun joc cu ziua de 24h si noaptea de 24, in orice caz , mai asteptam sa se mai inscrie , cred ca in jur de luni- marti poate incepe si vorbim dinainte despre orarul jocului

De SilenR ai auzit ma ? :banghead: :banghead:

Link to comment
Share on other sites

+1

Cat despre zi/noapte.. lasa totusi ceva gen 24h/24h. click* - 4B / scoate pedagogia / nu am sa fiu prea activ in zilele cu laboratoare

salut, nu te cunosc , ai mai jucat? cat despre 24/24 nu prea merge , nu cred ca s-a jucat vreun joc cu ziua de 24h si noaptea de 24, in orice caz , mai asteptam sa se mai inscrie , cred ca in jur de luni- marti poate incepe si vorbim dinainte despre orarul jocului

nu ma cunosti / nu am mai jucat, dar o sa ma descurc :D Cat despre zi / noapte - e destul de clar ca in perioada asta lumea e oarecum ocupata. La fel si tu domnule inginer - invata de pe acuma si ia partialele ca ramai cu restante pe toamna - iti zice un om cu experienta :))

Link to comment
Share on other sites

+1

Cat despre zi/noapte.. lasa totusi ceva gen 24h/24h. click* - 4B / scoate pedagogia / nu am sa fiu prea activ in zilele cu laboratoare

salut, nu te cunosc , ai mai jucat? cat despre 24/24 nu prea merge , nu cred ca s-a jucat vreun joc cu ziua de 24h si noaptea de 24, in orice caz , mai asteptam sa se mai inscrie , cred ca in jur de luni- marti poate incepe si vorbim dinainte despre orarul jocului

nu ma cunosti / nu am mai jucat, dar o sa ma descurc :D Cat despre zi / noapte - e destul de clar ca in perioada asta lumea e oarecum ocupata. La fel si tu domnule inginer - invata de pe acuma si ia partialele ca ramai cu restante pe toamna - iti zice un om cu experienta :))

ok ,viitor inginer care o sa fiu , daca toata lumea este de acord atunci vom face asa : 24h noaptea si 24h ziua si asa nu o sa aiba nimeni nicio scuza legat de votarea pe zi si de trimiterea tintelor pe noapte cum zicea cineva mai sus , astept sa inscrie mai multi :D

Link to comment
Share on other sites

Ok , pana acum suntem 17

1.Memmorex

2.Komisaru

3.Dark_

4.Kennyyy.

5.PCH11

6.punk34

7.Irnk

8.blk

9.DOC

10.fail_

11._alexa_

12.dievdash

13.Andix

14.Kanghu

15.Ursuletz

16.sunt eu , un haiduc

17.Wanksta

asteptam pana maine seara sa vedem cine se mai inscrie si ii dam si drumu

Link to comment
Share on other sites

Ok , avem asa :

1.Memmorex

2.Komisaru

3.Dark_

4.Kennyyy.

5.PCH11

6.punk34

7.Irnk

8.blk

9.DOC

10.fail_

11._alexa_

12.dievdash

13.Andix

14.Kanghu

15.Ursuletz

16.sunt eu , un haiduc

17.Wanksta

18.liquidlove

19.crazy_kid

20.smiley

incepem cu ziua si noaptea de 24h , probabil o sa se mai decaleze sau nush , in functie de cum trimiteti tintele :D , lucrez la topicul jocului acum .

Link to comment
Share on other sites

Ok , tabelul mai jos :

http://fisierulmeu.ro/58K3WGD3XAGO/Mafia-txt.html

Ca un scurt rezumat ,

kennyy - in primele 2 nopti l-ai scapat pe doc(ShowTek) de moarte <_<

liquid - nu mi-a placut mai deloc , destul de inactiv , nu te stiam asa , in fine , poate ai avut alte treburi .

silenr - ca presedinte , imun noaptea , nu ai jucat cine stie ce , dar macar ai ajuns la final , gg

rapture - ca sa zic asa , a investigat numai persoane curate( si pe andix , care era nas )

kanghu - ma abtin

smiley - pentru primul joc eu zic ca ai jucat ok

memmorex - l-ai scapat pe doc(showtek ) de moarte intr-o seara , dar si pe liquid in alta .

si nu in ultimul rand , DOC aka ShowTek care a jucat foarte bine :P , da , a avut parte si de noroc , a fost aparat in toate cele 3 nopti in care a fost atacat , dar pe timp de ziua ai jucat aproximativ perfect .

Per total , comunitatea a jucat execrabil :lol: .

Sper ca v-a placut editia .

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca nu am supravietuit mai mult, probabil as fi facut ceva pagube ca politist paranoic :D

Cand m-am vazut cu morfina am zis ca 100% sunt competent.

Ai mai scapat de treburi?Ai timp sa ne organizezi?

Sau daca e altcineva care vrea :D .

Link to comment
Share on other sites

silenr - ca presedinte , imun noaptea , nu ai jucat cine stie ce , dar macar ai ajuns la final , gg.

Vrei sa ma flatezi si nu stii cum? Am jucat incredibil de prost: l-am sacrificat pe Dani (politist), l-am aparat pe Andix(mafiot), era sa o omor pe Irina(comisar). Ce m-au derutat au fost kanghu si keny - dar nu mai are rost sa revin. Probabil cel mai mult am gresit ca am gandit cum as actiona eu daca as fi fost in locul lor (mafiotilor). Aaa, si inca o chestie: daca un idiot (cum am fost eu jocul asta), care e in ceata totala, vine si spune ca el crede ceva, incercati si voi sa veniti cu pareri, scenarii etc... Nu mai votati orbeste doar dupa nickname.....

Si evident, treaba ar fi stat altfel daca ne-ar fi ajutat vanzatorul, kanghu si ... da, nu mai are rost.

ps: a da, si Edy, care mi-a tras o teapa colosala -_-

Link to comment
Share on other sites

ba nu stiu ce credeti voi, dar mie imi place de mine cum am jucat, v-am deschis ochii cu ursuletz cand voi nu voiati sa votati si i-am zis lui doc sa-l voteze pe andix ca-i mafiot, si de pch/kanghu, dar el s-a grabit sa voteze kanghu, in loc sa va lase sa alegeti

ps: sunt punk34

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...