Jump to content
SidoX

Inscreri Mafia 16

Recommended Posts

Done la toti 3 (doar 1 avea warn, nu dau spoilers :P)

Daca vrea cineva sa organizeze nu ma bag peste. Eventual particip si ajut cu moderarea topicului. Let me know.

Voiam sa organizez eu, dar avand in vedere ca nu prea fac nimic la facultate acum ma gandeam ca poate mai joc o runda cat mai am timp de palavragit si poate organizez eu runda 18 :P , deci eu zic sa organizezi tu .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

La mine va mai dura ceva, inca sunt relativ ocupat la serviciu (prea ocupat sa organizez).

E mai time consuming sa organizezi decat sa joci deci daca ai prea mult timp liber, organizeaza acum :P

Link to comment
Share on other sites

La mine va mai dura ceva, inca sunt relativ ocupat la serviciu (prea ocupat sa organizez).

E mai time consuming sa organizezi decat sa joci deci daca ai prea mult timp liber, organizeaza acum :P

Ok atunci , incepem Mafia 17 :P

Link to comment
Share on other sites

Pai normal ca te-am omorat pentru ca incepusei sa joci un rol de sef pe acolo; " Nu avem ce face decat sa-l spargem pe ala" " Pierdem aiurea noaptea, Hai sa votam" etc. Tu erai primul pe lista, dar n-a mers forumul , cei care au organizat s-au incurcat in tinte, asa ca am schimbat pe edy.APoi ai urmat tu. Aveam de mult timp un glont in sertar cu numele tau pe el. Pe lucian l-am scos pentru ca e un baiat inteligent si mi-ar fi pus probleme mai tarziu indiferent de rolul sau. Ma rog, au urmat si ceilalti cu roluri smechere si pozitive mai tarziu. Am jucat excelent cu lexa alaturi si am fi castigat jocul fara probleme, chiar si fara lexa jocul era al mafiei daca nu se intampla ce s-a intamplat.

Link to comment
Share on other sites

Pai normal ca te-am omorat pentru ca incepusei sa joci un rol de sef pe acolo; " Nu avem ce face decat sa-l spargem pe ala" " Pierdem aiurea noaptea, Hai sa votam" etc. Tu erai primul pe lista, dar n-a mers forumul , cei care au organizat s-au incurcat in tinte, asa ca am schimbat pe edy.APoi ai urmat tu. Aveam de mult timp un glont in sertar cu numele tau pe el. Pe lucian l-am scos pentru ca e un baiat inteligent si mi-ar fi pus probleme mai tarziu indiferent de rolul sau. Ma rog, au urmat si ceilalti cu roluri smechere si pozitive mai tarziu. Am jucat excelent cu lexa alaturi si am fi castigat jocul fara probleme, chiar si fara lexa jocul era al mafiei daca nu se intampla ce s-a intamplat.

si cu mine ce-ai avut? :(

Link to comment
Share on other sites

Pai normal ca te-am omorat pentru ca incepusei sa joci un rol de sef pe acolo; " Nu avem ce face decat sa-l spargem pe ala" " Pierdem aiurea noaptea, Hai sa votam" etc. Tu erai primul pe lista, dar n-a mers forumul , cei care au organizat s-au incurcat in tinte, asa ca am schimbat pe edy.APoi ai urmat tu. Aveam de mult timp un glont in sertar cu numele tau pe el. Pe lucian l-am scos pentru ca e un baiat inteligent si mi-ar fi pus probleme mai tarziu indiferent de rolul sau. Ma rog, au urmat si ceilalti cu roluri smechere si pozitive mai tarziu. Am jucat excelent cu lexa alaturi si am fi castigat jocul fara probleme, chiar si fara lexa jocul era al mafiei daca nu se intampla ce s-a intamplat.

si cu mine ce-ai avut? :(

Frate, frate da' branza e pe bani :D

Oricum , Lexa a facut treaba murdara.Are mult sange rece! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

FaiL - nu mai retin daca fost primul sau joc sau nu , dar fara el nu stiu daca wanksta ar fi murit asa direct .

nu e la primul joc, si e "ea" nu el ;;)

n-am ce zice, esti genial

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...