Jump to content
SidoX

Inscreri Mafia 16

Recommended Posts

14 pana acum , cand sunt 20-25 dau drumul :)

Daca vrei, aduc eu de la Gta o mana de oameni :)))). R_Superstar nu-mi raspunde, 2pacwestlife nu stiu cum nu prea mai activeaza, daddyyankee la fel, thor la fel, ii caut pe mess daca as avea id-ul :(.

Link to comment
Share on other sites

Baieti ( si fete ) , nu am id`urile voastre :) ....un pm sau un add la andix3x@yahoo.com

Goleste casuta postala ca sa mai poti primi ... :whistle:

am abia 5% ocupata , e chiar asa mult :P

Here!!

Ma bag si eu .

Am id`urile voastre?

Aman lansarea pe luni seara - cel multi marti .

Si mai gasiti 3 oameni daca se poate :D

Apropo , in primul post am intrebat cum preferati sa fie noaptea si ziua ...daca nu primesc pareri aleg eu care-mi convinge mie mai mult :P

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur Luciane ? Noaptea nu trebuie neaparat sa dureze 12 ore , poate fi si mai putin . Suntem doar 20.

Nu stiu ,

Pe la 6 nu se trezeste mai nimeni sa intre pe aici , pana pe la 14 e lumea la scoala ....deci cel mai bine ar fi sa fie ziua dupa 16 , asa cred eu

Mai astept pareri

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur Luciane ? Noaptea nu trebuie neaparat sa dureze 12 ore , poate fi si mai putin . Suntem doar 20.

Nu stiu ,

Pe la 6 nu se trezeste mai nimeni sa intre pe aici , pana pe la 14 e lumea la scoala ....deci cel mai bine ar fi sa fie ziua dupa 16 , asa cred eu

Mai astept pareri

pai daca nu dureaza 12 ore o sa apara niste probleme in anumite zile, cand o sa pice noaptea sau ziua prea tarziu pentru a se putea face ceva. asa cred eu

merge si de la 10 la 22, desi pentru unii dupa ora 22 e cam tarziu, poate trebuie sa se culce ca au servici, scoala etc

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur Luciane ? Noaptea nu trebuie neaparat sa dureze 12 ore , poate fi si mai putin . Suntem doar 20.

Nu stiu ,

Pe la 6 nu se trezeste mai nimeni sa intre pe aici , pana pe la 14 e lumea la scoala ....deci cel mai bine ar fi sa fie ziua dupa 16 , asa cred eu

Mai astept pareri

pai daca nu dureaza 12 ore o sa apara niste probleme in anumite zile, cand o sa pice noaptea sau ziua prea tarziu pentru a se putea face ceva. asa cred eu

merge si de la 10 la 22, desi pentru unii dupa ora 22 e cam tarziu, poate trebuie sa se culce ca au servici, scoala etc

O sa incerc sa nu apara probleme de genul :P .

Link to comment
Share on other sites

+1

Si eu :P

iti multumesc ca m-ai asteptat, acum dai go.

22 , avem un invitat surpriza ;;) ...

Dau go-ul pe la 21 ,cred .Ziua va tine pana pe la 23 cand incepe noaptea . Noatea o sa dureze de la 23 la 17 maine :P .

LE : cei care inca nu mi-ati dat add la andix3x@yahoo.com , v-as ruga sa o faceti ...pentru trimiterea mai eficienta a tintelor .thanks :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Dau go-ul pe la 21 ,cred .Ziua va tine pana pe la 23 cand incepe noaptea . Noatea o sa dureze de la 23 la 17 maine :P .

Ce inseamna 2 ore? Serios?

Propun ca orarul sa se schimbe (am postat si in topicul celalalt):

- noapte: 22-14

- zi : 14-22

Trimiterea tintelor e o chestiune de 2 min (in cazul politistilor,medicilor si celorlalte personaje) si, sa zicem, 15-20 in cazul mafiei daca fac planuri diabolice. Adevarata provocare si farmecul jocului o constituie disputele din timpul zilei ... iar in 2 ore, probabilitatea ca toti cei 20 de insi inscrisi sa fie on, tinde undeva spre 0...

Pareri?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...