Jump to content
Cr1stY

Moderator MU nou.

Recommended Posts

Avem placerea sa va anuntam ca unul dintre cei mai vechi Moderatori MU LinkMania, revine de astazi printre noi. In urma cu cateva ore si-a reintrat in functie si ne va fi alaturi ca si coleg(a)/Moderator de acum incolo.

Probabil unii o cunoasteti, altii nu, insa noua ( veche ) moderatoare MU este Kitte.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showuser=775055

Welcome back ! :D

Link to comment
Share on other sites

cu d/c aiurea?

o confunzi pe kitte cu alexey.

stie toata lumea de pe linkmania salutul clasic: /disconnect Cristal

;))

ca sa zic ceva si on-topic

la cat mai putine decizii de genul asta pe viitor! in caz ca s-a uitat, just click the links around there si se va vedea toata situatia cum statea si ce discriminari se faceau si pe-atunci ;;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe ..cata valva se facea si cate discutii au existat pe vremea cand era moderatoare....sa vedem ce iese de data asta.

Poate chiar era nevoie de cineva mai heartless sa imparta dreptate la ce debandada este momentan pe linkmania >:)

Link to comment
Share on other sites

hmm, Kitte cea care tine cu steaua bucuresti ? si cea cu care am jucat l2 in '06 ?

oricum nu conteaza, conteaza ca e bine sa te avem printre noi si sa-ti petreci timpul cu placere alaturi de cei cu sau fara cont de joc =)

bine ai revenit si nervi de otel, o sa ai nevoie =P

Link to comment
Share on other sites

hmm, Kitte cea care tine cu steaua bucuresti ? si cea cu care am jucat l2 in '06 ?

oricum nu conteaza, conteaza ca e bine sa te avem printre noi si sa-ti petreci timpul cu placere alaturi de cei cu sau fara cont de joc =)

bine ai revenit si nervi de otel, o sa ai nevoie =P

Am jucat din 2005 in 2007 (un strop si 2008), dar cu Steaua nu am tinut nici o data.

Bine v-am (re)gasit. Sper sa fie o colaborare placuta si pentru noi si pentru voi.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...