Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fabian

Detailed Radar Mod

Recommended Posts

Eu am o problema, am respectat pasii , tot ce trebuie ,etc dar pana acum cand intram in game nu imi dadea chestia aia de la civili cand apesi pe f4 sa ti alegi skinu , acum la fiecare logare imi apare + sunt momente in care mi se face lag si mi se blocheaza , iar pana sa instalez acest mod nu apareau . Imi poate spune cineva cum pot rezolva problema ? Pe langa modul asta mai am un skin de ballas si un font , atat . Tin sa precizez ca nu este de la net ( fibra optica rds ) sau de la calculator ( este bun )

Link to comment
Share on other sites

Cred ca merge mai bine .. adica nu mi-a mai aparut faza aia cu alegerea skinului la logare.

* Toate setarile jocului au ajuns pe default , de la asta e nu ?

Dinnou incepe sa se intrerupa , si de obicei ( nu intodeauna ) iar imi apare prostia aia la logare , mai exista si alte modalitati de indreptare a lag'ului in acest caz?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca merge mai bine .. adica nu mi-a mai aparut faza aia cu alegerea skinului la logare.

* Toate setarile jocului au ajuns pe default , de la asta e nu ?

Dinnou incepe sa se intrerupa , si de obicei ( nu intodeauna ) iar imi apare prostia aia la logare , mai exista si alte modalitati de indreptare a lag'ului in acest caz?

Reinstaleaza GTA San Andreas,cel mai bine,si dupaia iti bagi iar fontu si ce mai aveai.

Link to comment
Share on other sites

Detailed Radar Mod

Programe: GTA SA Crazy IMG Editor

GTA San Andreas Detailed Radar Mod

Instructiuni de instalare:

1. Deschideti GTA SA Crazy IMG EDITOR

2. File > Open > models > gta3.img

3. Edit > Add with repmplacement

4. Intram in folderul Detailed Radar Mod > Radar

5. Selectam toate fisierele din folderul radar

6. File > Rebuild Archive

Daca aveti nelamuriri/probleme postati aici.

#Rog un moderator sa updateze primul post .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...