Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fabian

Detailed Radar Mod

Recommended Posts

Guest MonKzor

Am intampinat o problema :| Am instalat totul ok cand intru in joc juma de mapa e schimbata juma nu este :| dc oare ?

SS: http://imageshack.us/photo/my-images/155/samp037te.png/

Link to comment
Share on other sites

Guest bL4cK_f@Lc0n

Daca v-am fost de ajutor ,dati-mi si mie niste "+" ,pe Fabyan4 nu pe asta ... as cam avea nevoie

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce ai facut tu acolo, dar nu e bine

Incearca sa iei spark de aici, apoi derahiveaza fisierele din el in folderu cu gta.Dupa ce dezarhivezi intri in Spark, dai click sus pe 'File',apoi dai Open si te duci in gta-models-gta3.img.Dupa ce intri in el cu spark, apesi butonul acela de langa casuta aceea de salvare(Import se numeste daca pui mouse pe el), alegi toate fisierele ce tin de radar din folderu' ala, le lasi sa se incarce(ramane blocat pana se incarca),si apoi apesi butonul delete( http://img805.imageshack.us/img805/2425/deleterc.png ) si dai pe casuta aceea de salvare,si iesi.Dupa aceea intri iar in spark, adaugi iar toate fisierele de la radar si dai save, ai niste poze mai jos.

1.

2.

3.

Atentie! La spark, nu pui tot folderu in gta, adica ala 'spark', pui doar fisierele din el,atat.

Incearca asta, si eu am avut aceiasi problema, si tot pe forum am gasit rezolvarea

#Trebuie sa fie 144 fisiere

Link to comment
Share on other sites

Guest constanta

Daca instalati cu Spark o sa vi se mute Los Santosul in Las Venturas...etc..

Daca vreti sa remediati aceasta problema..

Descarcati IMG Tool

Intrati in IMG Tool

Dati open -> Intrati in folderul cu GTA -> Models si selectati gta3.img

Dupa cautati pe undeva Rebuild Archive

Asteptati,si dupa iesiti

# Have Fun !

Link to comment
Share on other sites

Guest jupiteR

mersi frumos constanta .. era sa imi dau foc cum arata :)) ... inca odata ms mult ...

in legatura cu modul .. superb

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...