Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Al3Xutza17

Hustle

Recommended Posts

au iesit bburi mah:)) ce sti tu :>

si cel mai naspa item sa iasa dar nu furi!ei au facut itme si n-au zis nimic...dar ne batem cu pumnun-n piept ce oameni cumsecade ...asa s-a facut si la inceput de db...de multe ori faptele arata de com esti.

Link to comment
Share on other sites

si cel mai naspa item sa iasa dar nu furi!ei au facut itme si n-au zis nimic...dar ne batem cu pumnun-n piept ce oameni cumsecade ...asa s-a facut si la inceput de db...de multe ori faptele arata de com esti.

Stii bine ca a fost problema cu intratul asa ca las-o mai moale cu teoria conspiratiei. Or sa apara si toate pozele . Ati dat vreun jog sau jwl ceva..?

 

P.S. Kenvelo ce-ti mai place shaorma. Ai treaba aici? La caterinca ieftina esti primul.

Link to comment
Share on other sites

eu v-am furat vreodata? :)) sunt kenvelo

asta doar tu stii,pot spune ca itmele le-am primit...daca au fost chiar alea nush.

 

oricum eu nu prea am mai jucat si o sa intru tot mai rar...am de gand sa renunt la jocul asta...

si cel mai naspa item sa iasa dar nu furi!ei au facut itme si n-au zis nimic...dar ne batem cu pumnun-n piept ce oameni cumsecade ...asa s-a facut si la inceput de db...de multe ori faptele arata de com esti.

Stii bine ca a fost problema cu intratul asa ca las-o mai moale cu teoria conspiratiei. Or sa apara si toate pozele . Ati dat vreun jog sau jwl ceva..?

 

P.S. Kenvelo ce-ti mai place shaorma. Ai treaba aici? La caterinca ieftina esti primul.

ce n-a putat intra?cine?pe sirspinte aveau mai multi acces de la voi din guild!nu fa pe grozavu cu mine ma fraierica,chiar nu ma impresionezi!acuma vi ca n-ati dat jwl?ang3lik a dat mereu...cum alte guilde n-au dat sir a pus de la el...cum ang3lik n-a dat o data ne-ati fentat de item...tot te-nvarti in jurul cozii.

Link to comment
Share on other sites

visati mult si prost... nu am putut intra 3 saptamani din cauza serverului, si cei care au avut contul si puteau intra au intrat cand au putut, in plus nimeni nu a dat de item niciodata in saptamanile astea asa ca mai taceti odata ca m-ati disperat, nu mi-am tinut nimic pentru mine, m-ati vazut cumva cu bburi si seturi dk +13 sau plin de seturi? NU

Link to comment
Share on other sites

Stai pe burta kenvelo,nu a iesit nici un bb de cand avem cs`ul...nu suntem noi foame de iteme.Stiti si voi care a fost problema,a putut intra doar alexey si el a facut itemele,acum mi le`a trimis mie si le`am pus pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...