Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Al3Xutza17

Hustle

Recommended Posts

Pai oare din cauza cui nu mai e lume la cs? Si atatia care ne-am lasat? Acuma sa vii aici cerand ajutor mi se pare penibil. Erai si tare mandru atunci cand s-a luat cs cu exploit.

si voi ati fost ft ft bucurosi cand ati furat csu cu fantoma ca stiati acc...:)

Link to comment
Share on other sites

 

Pai oare din cauza cui nu mai e lume la cs? Si atatia care ne-am lasat? Acuma sa vii aici cerand ajutor mi se pare penibil. Erai si tare mandru atunci cand s-a luat cs cu exploit.

si voi ati fost ft ft bucurosi cand ati furat csu cu fantoma ca stiati acc... :)

 

Eu nici n-am stiut ce si cum decat tarziu ,soarta ca a aflat cineva parola dar nu poti sa compari cu ce a facut Gunit. Si mai vrei si ajutor. :rofl2: ... La munca nu la intins mana

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pai oare din cauza cui nu mai e lume la cs? Si atatia care ne-am lasat? Acuma sa vii aici cerand ajutor mi se pare penibil. Erai si tare mandru atunci cand s-a luat cs cu exploit.

si voi ati fost ft ft bucurosi cand ati furat csu cu fantoma ca stiati acc... nicesmile.gif

 

Eu nici n-am stiut ce si cum decat tarziu ,soarta ca a aflat cineva parola dar nu poti sa compari cu ce a facut Gunit. Si mai vrei si ajutor. rofl2.gif ... La munca nu la intins mana

 

ok sambata la ora 22 sa fi in joc sa vezii munca...iar exploit??nu scrie nici o regula ca nu ai voie cu dino la cs...puteati folosi si voi....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...