Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

D3lfinu

Sugestii pentru noul DB

Recommended Posts

Toata lumea vrea sa fie ca la boom pe server, toti vor clicker ca la boom. Dar de ce nu ramaneti voi acolo la boom pe server daca tot e raiul pe pamant?

Noi nu vrem clicker sa pick, sa intrii cu 2 acc, sa vorbeasca singur. Noi vrem o caramida sa o punem pe mouse :)

Toata lumea vrea ceva nou. E bine macar ca vreti de la celelalte servere doar ce e bun :D.

Acu daca tot pune lumea filmulete si se fac marturisiri :

http://imageshack.us/photo/my-images/685/screen052419240000.jpg/

si aici singura data cand am intrat low lvl arena :D http://imageshack.us/photo/my-images/827/screen053113560000.jpg/

alte vremuri, alte socoteli :)

oricum adevaru e departe :)

numa la sectiunea Plangeri daca te uiti...caz identic inchis cu ss de "X" caz identic fara ss inchis de "Y" si muuuuuulte altele....

cum sunt si paragrafele astea doua in regulament

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=341472

2. Injuraturile , semnele obscene si limbajul vulgar/obscen se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 10 de zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 20 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 40 de zile

- Al patrulea avertisment: suspend minim 99 de zile

Limbajul indecent , semnele obscene si injuraturile exprimate cu normal chat pot fi reclamate si de alte persoane decat cea careia ii sunt adresate.

Injuraturile se pedepsesc indiferent daca sunt explicite sau prescurtate.

Injuraturile, limbajul vulgar si semnele obscene NU pot fi provocate. Pentru astfel de plangeri NU este obligatorie postarea pozelor cu F4 pe tot ecranul.

3. Injuraturile la adresa serverului sau adminilor (neadresate unui admin anume) se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 40 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 60 de zile;

- Al treilea avertisment: suspend minim 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Pana la urma un admin cine e?IIsus Hristos?Tata lu Dumnezo?cine-i?adica,daca unu se injura cu altu ia 10zile ca e player(da ce ma playerii astia-s chiar pielea?) si daca te iei de "Sfinti" iei 40 zile....nu sta ma OMENIA si RESPECTUL intr-un ADMIN nu sta in 10milioane de euro si nu sta in 10 facultati!

Nu te agita GhemotoK, eu am primit ss 40 de zile dela ,,domnul" Lancelot,pt primul meu pk pe spot(daca eram din HH ma lasa sa m-a inteleg cu paratul)

Degeaba am facut plangerea importiva lui,dupa vreo 3-4 topicuri deschise si vreo 5 pm-uri, a intrat Odyzzeus si la redus la 15(10 zile cica nesimtire ca am vrut sa ma inteleg cu paratul)Deci ei sunt Dumnezeul pe linkmania.

In legatura cu clicker sunt si eu de acord, sa se bage unu pt toate rasele si nu am inteles nici o data dece nu te lasa sa intri pe 2 conturi?

Link to comment
Share on other sites

Off topic: recunosc...imi sunteti martorii toti :boohoo: Inima imi este virgina, nu cred ca am apucat sa o daruiesc nimanui cu adevarat... am vrut candva...dar nu sa putut.

On topic: cred ca 2mu mergeau oricum cu putin ajutor de la d-ul pc, treaba cu 2 mu e din anticheat..daca e setat bine merg si 100. si tot on topic sunt de acord cu clikerul pentru toate rasele atata timp cat e doar cliker...

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea vrea sa fie ca la boom pe server, toti vor clicker ca la boom. Dar de ce nu ramaneti voi acolo la boom pe server daca tot e raiul pe pamant?

Noi nu vrem clicker sa pick, sa intrii cu 2 acc, sa vorbeasca singur. Noi vrem o caramida sa o punem pe mouse :)

Toata lumea vrea ceva nou. E bine macar ca vreti de la celelalte servere doar ce e bun :D.

Acu daca tot pune lumea filmulete si se fac marturisiri :

http://imageshack.us/photo/my-images/685/screen052419240000.jpg/

si aici singura data cand am intrat low lvl arena :D http://imageshack.us/photo/my-images/827/screen053113560000.jpg/

alte vremuri, alte socoteli :)

oricum adevaru e departe :)

numa la sectiunea Plangeri daca te uiti...caz identic inchis cu ss de "X" caz identic fara ss inchis de "Y" si muuuuuulte altele....

cum sunt si paragrafele astea doua in regulament

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=341472

2. Injuraturile , semnele obscene si limbajul vulgar/obscen se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 10 de zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 20 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 40 de zile

- Al patrulea avertisment: suspend minim 99 de zile

Limbajul indecent , semnele obscene si injuraturile exprimate cu normal chat pot fi reclamate si de alte persoane decat cea careia ii sunt adresate.

Injuraturile se pedepsesc indiferent daca sunt explicite sau prescurtate.

Injuraturile, limbajul vulgar si semnele obscene NU pot fi provocate. Pentru astfel de plangeri NU este obligatorie postarea pozelor cu F4 pe tot ecranul.

3. Injuraturile la adresa serverului sau adminilor (neadresate unui admin anume) se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 40 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 60 de zile;

- Al treilea avertisment: suspend minim 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Pana la urma un admin cine e?IIsus Hristos?Tata lu Dumnezo?cine-i?adica,daca unu se injura cu altu ia 10zile ca e player(da ce ma playerii astia-s chiar pielea?) si daca te iei de "Sfinti" iei 40 zile....nu sta ma OMENIA si RESPECTUL intr-un ADMIN nu sta in 10milioane de euro si nu sta in 10 facultati!

Nu te agita GhemotoK, eu am primit ss 40 de zile dela ,,domnul" Lancelot,pt primul meu pk pe spot(daca eram din HH ma lasa sa m-a inteleg cu paratul)

Degeaba am facut plangerea importiva lui,dupa vreo 3-4 topicuri deschise si vreo 5 pm-uri, a intrat Odyzzeus si la redus la 15(10 zile cica nesimtire ca am vrut sa ma inteleg cu paratul)Deci ei sunt Dumnezeul pe linkmania.

In legatura cu clicker sunt si eu de acord, sa se bage unu pt toate rasele si nu am inteles nici o data dece nu te lasa sa intri pe 2 conturi?

nu ma mai agit...doar ca-mi aduc aminte de unele faze....

referitor la ce zici tu iti dau si eu un exemplu:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=390068&st=0&p=5486611&hl=ang3lik&fromsearch=1&#entry5486611

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=390893&st=0&p=5498261&hl=freaky_dl&fromsearch=1&#entry5498261

uita-te peste ele,cel mai mult as vrea,ca toti playerii sa inteleaga ca nu e totu asa de "roz" sunt oameni care joaca acest joc...n-au treaba cu forumul ...(cum am fost si eu la inceput) ei nu prea au de unde sti ce si cum...care ce a facut...cand vezi prea multe....sau esti patit...ti-e scarba.

au fost si sunt foarte multi oameni pe srv asta care s-au zbatut si au vrut sa faca cva pt aceasta comunitate si acest srv....iar aia nu-s admini(sau prea putini) pana la urma la o munca free,ne putem astepta la altcva? "ce-am avut si ce-am pierdut" tot mai multi oameni uita pe zi ce trece ca adevaratul Respect se Castiga!nu-l cumperi cu bani sau cu o functie.

Link to comment
Share on other sites

ROSY,ia spune si cum se verificau log-urile tuturor celor din HONEY sa se vada daca sunt spioni? :))

eu iti spun cum se verificau logurile pentru honey si tu imi spui cum se verificau logurile pentru HH, ce zici? :D

Link to comment
Share on other sites

ROSY,ia spune si cum se verificau log-urile tuturor celor din HONEY sa se vada daca sunt spioni? :))

eu iti spun cum se verificau logurile pentru honey si tu imi spui cum se verificau logurile pentru HH, ce zici? :D

incet incet se dezgroapa toate cacaturile facute pe link cu ajutorul adminilor

daca se da rrdb parerea mea e ca nici un admin sa nu mai activeze in joc daca activeaza sa ii se ia adminu asta e parerea mea!

Link to comment
Share on other sites

ROSY,ia spune si cum se verificau log-urile tuturor celor din HONEY sa se vada daca sunt spioni? :))

eu iti spun cum se verificau logurile pentru honey si tu imi spui cum se verificau logurile pentru HH, ce zici? :D

in hh n-am prins sa se verifice log-uri,dar in honey da,ca pe mine m-ati verificat :)) si pe maddog si pe fantasy si pe altii

Link to comment
Share on other sites

Prutus eu am fo spoion Honey in HH daca vrei sa sti :D

tu esti unu care nu stie sa vorbeasca si sa scrie,degeaba ai terminat tu facultatea aia,ca tot facut gramada esti

PS:SPION nu "spoion" si daca vrei sa STII nu "sti"

Link to comment
Share on other sites

Prutus eu am fo spoion Honey in HH daca vrei sa sti :D

tu esti unu care nu stie sa vorbeasca si sa scrie,degeaba ai terminat tu facultatea aia,ca tot facut gramada esti

Macar eu am o diploma ceva u ce ai zile nici alea nu mai ai prea multe ....

Decat prost ca tine cu 8 clase mai bine asa cum ma consideri tu cu o facultate :D

Link to comment
Share on other sites

ROSY,ia spune si cum se verificau log-urile tuturor celor din HONEY sa se vada daca sunt spioni? :))

eu iti spun cum se verificau logurile pentru honey si tu imi spui cum se verificau logurile pentru HH, ce zici? :D

incet incet se dezgroapa toate cacaturile facute pe link cu ajutorul adminilor

daca se da rrdb parerea mea e ca nici un admin sa nu mai activeze in joc daca activeaza sa ii se ia adminu asta e parerea mea!

:D:D:d ar fi supre...cel mai bine..sa nu joace admini. asa nu ar mai fi asa multa influenta asupra unor guilde..

Link to comment
Share on other sites

ROSY,ia spune si cum se verificau log-urile tuturor celor din HONEY sa se vada daca sunt spioni? :))

eu iti spun cum se verificau logurile pentru honey si tu imi spui cum se verificau logurile pentru HH, ce zici? :D

incet incet se dezgroapa toate cacaturile facute pe link cu ajutorul adminilor

daca se da rrdb parerea mea e ca nici un admin sa nu mai activeze in joc daca activeaza sa ii se ia adminu asta e parerea mea!

:D:D:d ar fi supre...cel mai bine..sa nu joace admini. asa nu ar mai fi asa multa influenta asupra unor guilde..

Tu gandesti putin inainte sa postezi ? Daca n-ar juca adminii nu ar fi constienti de problemele serverului si nu ar avea cum sa le raporteze/rezolve.

Offtopic: Tu pui '...' pe post de virgula ?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...