Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

D3lfinu

Sugestii pentru noul DB

Recommended Posts

Guest Carotella

am vazut ca l`ai pus. daca nu il puneai nu ziceam nici eu la nimeni sa nu se afle :)

Link to comment
Share on other sites

doar nu era fraier sa puna elite ala care il foloseste tot hh dupa cum se vede si in filmulet

poate reusiti sa nu mai luati decizii aberante la inceput de db ( al doilea 99 al lui Garrone) , sa nu mai favorizati HH (cand era Lancelot team leader facea ce vroia el , i-a scos o gramada de suspenduri lui Gunit ) si cam atat , e greu ?

sa nu va asteptati la un nr extraordinar de playeri daca ramane tot versiunea asta , la urma urmei de ce sa joc doar ca sa o iei de la zero?

trebuie ceva nou care sa atraga lumea nu un rr db fortat de probleme tehnice ,ce garantii sunt ca bugurile si problemele nu vor aparea din nou?

Link to comment
Share on other sites

Off : Boom in sus boom in jos. Pentru voi boom e un zeu :)

On : Frumos ar fi in loc de axe sau mutant sa se bage Bali ;;)

Boom nu e un zeu pentru nimeni doar ca in momentul de fata lumea joaca pe acel server si daca vrei o parere personala, serverul respectiv are destule chestii dragute ce ar putea fi implementate si aici. Nu cred ca e o problema pentru cineva sa "imprumute" ideile bune din alte parti.

exista clicker deja.. ptr toate rasele

Vezi ca nu stii ce vorbesti ... te-ai bagat in seama doar de dragul de a o face.

Fiecare server are avantajele si dezavantajele lui. Parerea mea e ca fata de 97 si aici s-a facut o schimbare, cu introducerea cs-ului care a schimbat multe. Oamenii au plecat de aici pt ca doreau sa joace si nu aveau unde, daca se va veni cu vreo idee de a introduce ceva nou, majoritatea care au jucat vor reveni. Ce am apreciat eu si cei cu care am jucat aici a fost regulamentul. Sunt multe servere pe care mergi si e legea junglei sau se modifica regulamentul de la o zi la alta. Ce e hotarat sa ramana in mare parte aceleasi, cine vrea comportament specific animalelor poate alege in continuare alte servere. Cat despre serverul de care tot faceti reclama aici, am crezut la un moment dat ca e server de pudici din moment ce dak zici un banc se ia ss. Insa la 2 zile distanta am aflat ca adminii isi baga si-si scot pe global si nimeni nu zice nimic. Drept urmare, sper ca linkul sa ramana in privinta regulamentului la fel, dar sa introduceti niste eventuri sau ceva noutati, ca cele vechi au devenit plictisitoare.

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea vrea sa fie ca la boom pe server, toti vor clicker ca la boom. Dar de ce nu ramaneti voi acolo la boom pe server daca tot e raiul pe pamant?

Noi nu vrem clicker sa pick, sa intrii cu 2 acc, sa vorbeasca singur. Noi vrem o caramida sa o punem pe mouse :)

Toata lumea vrea ceva nou. E bine macar ca vreti de la celelalte servere doar ce e bun :D.

Acu daca tot pune lumea filmulete si se fac marturisiri :

http://imageshack.us/photo/my-images/685/screen052419240000.jpg/

si aici singura data cand am intrat low lvl arena :D http://imageshack.us/photo/my-images/827/screen053113560000.jpg/

alte vremuri, alte socoteli :)

Link to comment
Share on other sites

Hopa! Uite ce mestereste domnu` ija..bv bv ;)

Ps: Nu va inteleg de ce va mai intoarceti pe linkmania si nu ramaneti la boom daca serverul lui este mai cool. Nu mai veniti cu idei "stralucite" ca noua nu ne plac. Hai sa bagam elite inapoi sa stam toti afk sa strangem jwl si alte chestii cãcãlãu si sa intam 2-3 ore online pe zi (daca le stam si pe alea).

Aiurea!

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/photo/my-images/827/screen053113560000.jpg/

buna asta :))

L.E: si mai ziceai ca cei din HH au un tratament diferit din partea unor admini :))

daca ija e pisoi , rosy ce e ? pisica ? zat :))

sunt curios ce raspuns are ija pentru poza asta :)) .. eram beat nu stiam ce fac ? m-a fermecat cu zambetul lui sadi ?

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/photo/my-images/827/screen053113560000.jpg/

buna asta :))

L.E: si mai ziceai ca cei din HH au un tratament diferit din partea unor admini :))

daca ija e pisoi , rosy ce e ? pisica ? zat :))

Pisoiu nu era pt el :). Si cu ce am gresit cand am zis ce am zis? De aia am si zis ca ar fi bine sa se modifice ceva. Diferenta e ca dupa rr db cand mi-am ales alte persoane cu care sa joc, s-au stricat relatiile ca nu mi-a placut sa pup in fund pe unu si pe altul pt diferite favoruri. Celor care le-a placut au beneficiat de ele :) (fara suparare)

Hopa! Uite ce mestereste domnu` ija..bv bv ;)

Ps: Nu va inteleg de ce va mai intoarceti pe linkmania si nu ramaneti la boom daca serverul lui este mai cool. Nu mai veniti cu idei "stralucite" ca noua nu ne plac. Hai sa bagam elite inapoi sa stam toti afk sa strangem jwl si alte chestii cãcãlãu si sa intam 2-3 ore online pe zi (daca le stam si pe alea).

Aiurea!

De acord :)

Link to comment
Share on other sites

Pisoiu nu era pt el :). Si cu ce am gresit cand am zis ce am zis? De aia am si zis ca ar fi bine sa se modifice ceva. Diferenta e ca dupa rr db cand mi-am ales alte persoane cu care sa joc, s-au stricat relatiile ca nu mi-a placut sa pup in fund pe unu si pe altul pt diferite favoruri. Celor care le-a placut au beneficiat de ele :) (fara suparare)

tu ai gresit ca ai acceptat, sau ma rog ca l-ai cautat ca nu cred ca a venit el la tine hai sa te mut hai sa te mut :)

nu e corect fata de ceilalti playeri

Link to comment
Share on other sites

Pisoiu nu era pt el :). Si cu ce am gresit cand am zis ce am zis? De aia am si zis ca ar fi bine sa se modifice ceva. Diferenta e ca dupa rr db cand mi-am ales alte persoane cu care sa joc, s-au stricat relatiile ca nu mi-a placut sa pup in fund pe unu si pe altul pt diferite favoruri. Celor care le-a placut au beneficiat de ele :) (fara suparare)

tu ai gresit ca ai acceptat, sau ma rog ca l-ai cautat ca nu cred ca a venit el la tine hai sa te mut hai sa te mut :)

nu e corect fata de ceilalti playeri

Conteaza ce si cum? Ideea e ca s-a practicat si se va mai practica :) Normal ca nu e corect si macar de s-ar limita faptele doar in a muta pe cineva. Sincer stiu persoana care a jucat alaturi de hh si a practicat aceasta pana a fost sanctionat si totusi nu m-a deranjat niciodata. Nu mi s-a parut mare crima, asta am pus-o asa...ca oricum m-am lasat. Ideea e ca influenta care ajunsese pe la plangeri era de-a dreptul enervanta. Te trezeai cu ss aiurea, numai pt ca era cineva care avea pica pe tine. Pe 97 n-am avut nici un ss si asta pt ca nu mi-au placut certurile, aici daca am inceput sa iau pk si alte cele, am inceput sa postez si s-a vazut diferenta. Am "deranjat" atata lume pe aici ca nu odata am fost amenintata ca voi lua 99...si uite ca totusi nu s-a ajuns pana acolo. Oricum pe 97 am jucat din placere, in mare parte si aici si chiar m-as bucura ca, desi nu mai joc, sa revina acea voie buna de odinioara.

Link to comment
Share on other sites

pana nu se ia masuri si se sanctioneaza grav ptr fapte din astea tot asa o sa fie.. daca zici ceva de vreun moderator iti da suspend ca aduci acuzatii nefondate.. daca ai o baza fondata ptr ce zici iti zic ca se va cerceta se va intreba si toate cele :) odata cu rr la baza de date ar trebuii rr si la baza de date de admini :))

Link to comment
Share on other sites

Urat din partea ta ca "l-ai dat in gat" daca tot te-ai lasat :))

Ia sa vedem, si-o ia ? :))

nu si-o ia .. e prea mare coruptia :) .. o sa zica ceva de genu ca i-au dat avertisment si la a doua abatere il dau afara :) uaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu ce i-au dat-o :))

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea vrea sa fie ca la boom pe server, toti vor clicker ca la boom. Dar de ce nu ramaneti voi acolo la boom pe server daca tot e raiul pe pamant?

Noi nu vrem clicker sa pick, sa intrii cu 2 acc, sa vorbeasca singur. Noi vrem o caramida sa o punem pe mouse :)

Toata lumea vrea ceva nou. E bine macar ca vreti de la celelalte servere doar ce e bun :D.

Acu daca tot pune lumea filmulete si se fac marturisiri :

http://imageshack.us/photo/my-images/685/screen052419240000.jpg/

si aici singura data cand am intrat low lvl arena :D http://imageshack.us/photo/my-images/827/screen053113560000.jpg/

alte vremuri, alte socoteli :)

oricum adevaru e departe :)

numa la sectiunea Plangeri daca te uiti...caz identic inchis cu ss de "X" caz identic fara ss inchis de "Y" si muuuuuulte altele....

cum sunt si paragrafele astea doua in regulament

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=341472

2. Injuraturile , semnele obscene si limbajul vulgar/obscen se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 10 de zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 20 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 40 de zile

- Al patrulea avertisment: suspend minim 99 de zile

Limbajul indecent , semnele obscene si injuraturile exprimate cu normal chat pot fi reclamate si de alte persoane decat cea careia ii sunt adresate.

Injuraturile se pedepsesc indiferent daca sunt explicite sau prescurtate.

Injuraturile, limbajul vulgar si semnele obscene NU pot fi provocate. Pentru astfel de plangeri NU este obligatorie postarea pozelor cu F4 pe tot ecranul.

3. Injuraturile la adresa serverului sau adminilor (neadresate unui admin anume) se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 40 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 60 de zile;

- Al treilea avertisment: suspend minim 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Pana la urma un admin cine e?IIsus Hristos?Tata lu Dumnezo?cine-i?adica,daca unu se injura cu altu ia 10zile ca e player(da ce ma playerii astia-s chiar pielea?) si daca te iei de "Sfinti" iei 40 zile....nu sta ma OMENIA si RESPECTUL intr-un ADMIN nu sta in 10milioane de euro si nu sta in 10 facultati!

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma un admin cine e?IIsus Hristos?Tata lu Dumnezo?cine-i?adica,daca unu se injura cu altu ia 10zile ca e player(da ce ma playerii astia-s chiar pielea?) si daca te iei de "Sfinti" iei 40 zile....nu sta ma OMENIA si RESPECTUL intr-un ADMIN nu sta in 10milioane de euro si nu sta in 10 facultati!

=))))

TOUCHE !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...