Jump to content
Radu-retired

LinkMania Productions

Recommended Posts

Nick:MiXtap

Level:26

Specialitate ( cameraman, actor, photoshop, etc): photoshop/actor.Ma pricep in amandoua ;).Pe langa asta am si multe idei de scenariu, locuri, evenimente si personaje

Acceptat

Maine la ora 18:00 incepem filmarile, alegem personajele, rezolvam toate problememe si ne apucam de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Salut,Paul14 nu poate ajunge pt ca este in spital,si va iesii maine .Postez eu pt el,sunt un amic de al lui....

P.S. Multumesc mult

Am vb cu Paul si iese la 4 va ajunge cu siguranta.MULTUMESC DE INTELEGERE !

Link to comment
Share on other sites

Nick:MiXtap

Level:26

Specialitate ( cameraman, actor, photoshop, etc): photoshop/actor.Ma pricep in amandoua ;).Pe langa asta am si multe idei de scenariu, locuri, evenimente si personaje

Acceptat

Maine la ora 18:00 incepem filmarile, alegem personajele, rezolvam toate problememe si ne apucam de treaba.

ma scuzati daca nu am putut veni la filmari pentru ca am avut probleme cu placa video si nam putut intra :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Cand o sa incepem sa filmam va anuntam , momentan eu 2 saptamani de Miercuri voi fi ocupat. Peste 2 saptamani sper sa incepem, am sa va rog atunci sa imi spuneti care sunteti chiar interesati de acest proiect. Facem o lista noua si ne apucam de treaba. Momentan pauza 2 saptamani.

Link to comment
Share on other sites

Guest VaLi12

Model de aplicatie:

Nick:Valentin.

Level:3

Specialitate ( cameraman, actor, photoshop, etc): actor

Link to comment
Share on other sites

Nick: Doc

Level: 3

Specialitate ( cameraman, actor, photoshop, etc): Actor/Cameraman/Fotograf/Audio

P.S.: Vreau sa precizez ca sunt la inceput, dar o sa invat foarte repede.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...