Jump to content
Radu-retired

LinkMania Productions

Recommended Posts

Maine in jurul orei 13:00 sa fiti online pe server deoarece va avea loc o sedinta, cine nu vine este demis ( dintre actori ) deoarece imediat dupa sedinta vom incepe filmarile !

Cred ca o sa vin dar daca intervine ceva eu am postat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Nu am postat pentru +1 dar maine (25.03.2012) la ora 14:00 am sedinta in factiune(armata) voi fi prezent doar la o parte din sedita, imi pare rau... :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Nu am postat pentru +1 dar maine (25.03.2012) la ora 14:00 am sedinta in factiune(armata) voi fi prezent doar la o parte din sedita, imi pare rau... :dontknow:

Iertatil, doarme pe el, sedinta la Armata e duminica...va fi prezent la sedinta LM Productions. :))

Link to comment
Share on other sites

Maine de la ora 12:30 am ore de Matematica si chiar nu pot sa nu merg. Din pacate ajung acasa doar la ora 3:00 asa ca nu pot sa particip la sedinta de maine. Imi cer scuze! Daca nu voi fi demis, ma voi revansa la sedinta urmatoare.

Imi cer scuze ca nu am putut ajunge la sedinta si ca nu am postat sa anunt asta :banghead: ,dar am fost plecat din oras

Link to comment
Share on other sites

Cautam cameraman.Cerinte: sa aibe un PC bun, minim 60 fps in joc, rezolutie 1280x720x32 si cu toate setarile la maxim !

Astept PM !!

Minim 60 fps pe rezolutia 1280x720x32 cu draw distance la maxim, anti aliasing 3, Visual fx quality very high, frame limiter OFF...sa se miste fluid. Experienta in filmarea cu SACamHack e obligatorie. Cautam cameraman pentru ca eu momentan nu pot sa filmez din motive personale.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...