Jump to content
Adi

Yo Mamma & Jokes

Recommended Posts

Guest Popik

• Nick: Kazonde

• Varsta: 16

• De ce vreau sa intru in club: for fun.

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lista membrilor:

Lider: Adi

Co-lider: EricK

»mr.dexter

»sevraje ~

»filtzer

»juan ~

»monster ~

»westiee ~ ~

»mitzu ~

»tech ~ ~

»poison ~ ~

»andywwe ~ ~

»notram ~ ~

»raknet

»jacksparrow ~ ~

»benny

»semos

»lunatick

»keez

»fluence

»edy

»r0bert

»kazonde

Link to comment
Share on other sites

Voi fi inactiv deoarece am examene. Mai bine ma retrag. Sper sa ma intelegeti.

ce examene ai tu la 15 ani?

N-ai trecut inca nici de generala

Intereseazate inainte sa-ti da-i cu parerea. Poate generatia ta nu a dat admiterea, la noi asa a picat. Dau examen la mate si romana in 20 si 22 si am sa revin dupaia. Sper sa fiu reprimit...

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa ma retrag din club, membrii nu isi arata interesul fata de club si activitatea a scazut.

Me to. Poate pe viitor cand o sa fie lume mai multa si mai interesata de acest club distractiv. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

• Nick: teils1

• Varsta: 14

• De ce vreau sa intru in club: Vreau sa intru in clubul Yo Mamma & Jokes deoarece imi plac glumele de buna calitate si in acest club toti au simtul umorului .

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa ma retrag din club, membrii nu isi arata interesul fata de club si activitatea a scazut.

Vreau sa ma retrag din club, membrii nu isi arata interesul fata de club si activitatea a scazut.

Me to. Poate pe viitor cand o sa fie lume mai multa si mai interesata de acest club distractiv. :tiphat:

OK

• Nick: teils1

• Varsta: 14

• De ce vreau sa intru in club: Vreau sa intru in clubul Yo Mamma & Jokes deoarece imi plac glumele de buna calitate si in acest club toti au simtul umorului .

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

• Nick: Don_Antonio

• Varsta: 18

• De ce vreau sa intru in club: Imi place "tema" clubului si vreau sa imi fac cat mai multi prieteni pe serv

• Sunt deacord cu regulamentul: da

Acceptati amandoi.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maine seara, ora 18:00, sedinta.Cine nu poate veni sa imi dea un PM pe forum. Daca lipsiti si nu anuntati, primiti avertisment ( ~ ).

Link to comment
Share on other sites

Sedinta a luat sfarsit.

Lista membrilor:

Lider: Adi

Co-lider: EricK

Yo Mamma & Jokes Club recruteaza !

PS: inainte sa faceti o aplicatie, uitati-va la cateva emisiuni "Yo Mamma battle" pe youtube.

Link to comment
Share on other sites

• Nick: teils1

• Varsta: 14

• De ce vreau sa intru in club: Am mai fost in acest club si zic eu , am glume destul de bune pentru a face un adversar sa planga.

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Edy

• Varsta: 14

• De ce vreau sa intru in club: am mai fost in club si am fost prezent la o sedinta , dar la cealalta am fost plecat si n-am avut cum sa anunt

• Sunt deacord cu regulamentul: da

Link to comment
Share on other sites

Guest Crematoriul

• Nick: GrEaTBiRD

• Varsta: 17

• De ce vreau sa intru in club: Obisnuiesc sa fac asta si in Reallife pe strada, mijloace de transport, am asta in sange.

• Sunt deacord cu regulamentul: da

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Notram

• Varsta: 15

• De ce vreau sa intru in club: Este un club foarte frumos si imi place foarte mult tema clubului si consider ca sunt destul de glumet :happy1:

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Link to comment
Share on other sites

Edy acceptat, restul respinsi.

Cum adica respins? DUpa ce ca stau 4 zile sa raspunzi si am fost inainte in club tu ma respingi? Am anuntat clar motivul de ce am iesit din club. Am avut examene de admitere la liceu.

Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

• Nick: fLuEnCe

• Varsta: 16

• De ce vreau sa intru in club: Am mai calcat prin acest club , glume si distractie la maxim.

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Notram

• Varsta: 15

• De ce vreau sa intru in club: Este un club foarte frumos si imi place foarte mult tema clubului si consider ca sunt destul de glumet :happy1:

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Respins, nu prea te vad on pe server. Te astept cu alta aplicatie in 3-4 zile, bineinteles daca si activezi.

Edy acceptat, restul respinsi.

Cum adica respins? DUpa ce ca stau 4 zile sa raspunzi si am fost inainte in club tu ma respingi? Am anuntat clar motivul de ce am iesit din club. Am avut examene de admitere la liceu.

Ai stat 4 zile in care nu te-am vazut deloc pe server. Ai fost inainte in club si ai fost degeaba. Daca ai si alte nelamuriri imi dai PM.

• Nick: fLuEnCe

• Varsta: 16

• De ce vreau sa intru in club: Am mai calcat prin acest club , glume si distractie la maxim.

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Acceptat.

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Notram

• Varsta: 15

• De ce vreau sa intru in club: Este un club foarte frumos si imi place foarte mult tema clubului si consider ca sunt destul de glumet

• Sunt deacord cu regulamentul: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...