Jump to content
Adi

Yo Mamma & Jokes

Recommended Posts

Guest .PaulxX.

• Nick: JackSparrow

• Varsta: 18

• De ce vreau sa intru in club: Pentru ca am simtul umorului si imi plac eventurile Yo Mama.

• Sunt deacord cu regulamentul: Da.

Link to comment
Share on other sites

JackSparrow, BeNNy - acceptati.

Maine seara, 6 iunie, ora 21:30, sedinta ! Cine nu poate veni sa imi dea un PM pe forum. Daca lipsiti si nu anuntati, primiti avertisment ( ~ ).

PS: sper sa fim mai multi prezenti decat la sedinta anterioara.

Link to comment
Share on other sites

In 5 minute incepe sedinta, suntem doar 3 prezenti. Sper sa nu va bateti joc ca si la sedinta anterioara.

PS: sedinta va avea loc oricum, se vor da si premii mari.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sedinta a luat sfarsit. Au fost prezenti doar 2 membrii din pacate. Nu imi pot da seama de ce nu veniti. Nu va place ceva ? Daca aveti vreo idee, astept PM din partea voastra, legat de club.

Cei ce si-au motivat absenta nu vor primi avertisment.

Lista membrilor:

Lider: Adi

Co-lider: EricK

»mr.dexter

»mr.dennis ~ ~

»axxo ~ ~

»sevraje ~

»filtzer

»juan ~

»monster ~

»westiee ~ ~

»mitzu ~

»tech ~

»smiley ~ ~

»Paul ~ ~

»MrIlusion ~ ~

»Theflow ~ ~

»poison ~

»andywwe ~

»notram ~

»raknet

»jacksparrow ~

»benny

Asteptam aplicatiile voastre in continuare !

Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

• Nick: fLuEnCe

• Varsta: 15

• De ce vreau sa intru in club: Imi place sa ma distrez , de asemenea ,organizare si mod de desfasurare al clubului !

• Sunt deacord cu regulamentul: Da.

Edited by MoNdEo007
Link to comment
Share on other sites

• Nick: Edy

• Varsta: 14

• De ce vreau sa intru in club: sa ma distrez , sa-mi fac prieteni noi si sa mai fac si altceva

• Sunt deacord cu regulamentul: da

Acceptat.

Ok, nu am primit niciun PM de la voi, in legatura cu sedinta, asa ca va ramane ca de obicei.

Luni seara, ora 21:30, sedinta ! Cine nu poate veni sa imi dea un PM pe forum. Daca lipsiti si nu anuntati, primiti avertisment ( ~ ).

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Edy

• Varsta: 14

• De ce vreau sa intru in club: sa ma distrez , sa-mi fac prieteni noi si sa mai fac si altceva

• Sunt deacord cu regulamentul: da

Acceptat.

Ok, nu am primit niciun PM de la voi, in legatura cu sedinta, asa ca va ramane ca de obicei.

Luni seara, ora 21:30, sedinta ! Cine nu poate veni sa imi dea un PM pe forum. Daca lipsiti si nu anuntati, primiti avertisment ( ~ ).

Ursuletz, Care parte din "imi dati un PM" nu ai inteles ? chiar vrei neaprat sa postezi aici doar ca sa te afli in treaba ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...