Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Nick: Hamsik

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Azazel

Dovezi: Aici imi da wantedul(sunt in spawn)

aici spune ca are ss , te rog pune poza aici

Aici recunoaste PublikD ca l-a omorat Azazel

Aici recunoaste PublikD ca l-a omorat Azazel (2)

O scurta descriere: Eram la burger nord , ma duelam cu PublikD(biker), vine Azazel ne oprim aman2 din tras, PublikD primeste wanted pentru civil atac ,este ucis de Azazel ,eu ajung in spawn iar Azazel imi da wanted pentru civil kill.

PS : In caz ca il omoram eu pe PublikD aparea in chat : "Membrul Grove , Hamsik , la ucis pe membrul bikers PublikD , pentru suma de ..."

PS2 : Nu obisnuiesc sa fac posturi.

http://imageshack.us/photo/my-images/525/samp052tl.png/

aici ai dai /q http://imageshack.us/photo/my-images/163/samp053xo.png/

ai tras amandoi unul in celalalt,iar cand am ajuns eu iam dat lui publikd w1 pt civ atac,ma pregateam sa iti dau si tie si in momentul ala lai omorat,si el a intrat in jail,

pentru ca eram langa el,nu pentru ca eu lam omorat,invata sa minti

1.Si unde se vede la tine in poze ca eu am omorat un biker (PublikD) ?

2.Am dat /q pentru ca aveam imaginea intoarsa , dadusem esc in burger cateva secunde in urma.

nu am apucat sa fac ss atunci cand eram langa tine pentru ca ai dat /q

si daca aveai imaginea intoarsa dinainte,dc mai trageai in el?

Link to comment
Share on other sites

Nick: [blackAnGeeLL]

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi:

O scurta descriere: deci am facut war cu aliantele si pd nau anuntat pe gov sa eliberam zona sau cv au aparut dintr-o data atunci noi toti am fugit neam imprastiat eu am fugit in parcare si tineam tina pe un rival sa trag in el lui al1n isa parut ca tin tina pe el sau nush pe cine si a crezut ca trag a stat langa mn am plecat dupa 2 min ma trezesc cu w4 cop atack va jur ca nu am fkt cop atac, si acum el poate va primi advertisment poate nu habarnam dar eu am ramas fara 6k mats + cu jail mult timp din cauza lui vreau sa vad dovada lui ca eu am tras in cineva in plus vreau sa vad dovezile unde ia scazut lui hp ca am tras in el sau ceva pentru ca tineam tinta pe un rival si lui poate i sa parut ca trag in el sa vad si eu dovada ca ia scazut hp la cnv la un cop si ca am tras in vrun cop. Va rog frumos,multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick: [blackAnGeeLL]

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi:

O scurta descriere: deci am facut war cu aliantele si pd nau anuntat pe gov sa eliberam zona sau cv au aparut dintr-o data atunci noi toti am fugit neam imprastiat eu am fugit in parcare si tineam tina pe un rival sa trag in el lui al1n isa parut ca tin tina pe el sau nush pe cine si a crezut ca trag a stat langa mn am plecat dupa 2 min ma trezesc cu w4 cop atack va jur ca nu am fkt cop atac, si acum el poate va primi advertisment poate nu habarnam dar eu am ramas fara 6k mats + cu jail mult timp din cauza lui vreau sa vad dovada lui ca eu am tras in cineva in plus vreau sa vad dovezile unde ia scazut lui hp ca am tras in el sau ceva pentru ca tineam tinta pe un rival si lui poate i sa parut ca trag in el sa vad si eu dovada ca ia scazut hp la cnv la un cop si ca am tras in vrun cop. Va rog frumos,multumesc

1.cand e un war nu cred ca exista vreon membru al politiei sa stea cu degetu pe f8

2.scrie corect sa se inteleaga

3.esti un simplu vanator ca multi altii,daca zici ca nu ai tras in mine de ce ai fugit de mine cand te-am alergat?si ai dat g in masina colegilor?

4.lasa dumele de genu ca mi s-a parut ca trageai dupa mine,styler a anuntat war-ul,a fost si eric cu noi deci nu ne permiteam noi de capul nostru sa intervenim asa+ca oricum luai wanted pt war,nu ai ce cauta sa mai tragi in momentul in care se anunta war-ul si intervin cops.

Atat am avut de spus

O zi faina :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

auzi dak nai dovezi imi vreau mats inapoi da ai dreptate luam wanted pt war da 3 nu 4 in primu rand si in al 2 apucam sa dau mats la un coleg nu le pierdeam sa fim seriosi nai dovada soarta.. si in plus am fugit de tn ca sa nu imi iau wanted pt war pt ca toti fugeau dak nai obesrvat nu pt ca am tras in cnv in cop sa fac w sau cv asa ca stai lin ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

auzi dak nai dovezi imi vreau mats inapoi da ai dreptate luam wanted pt war da 3 nu 4 in primu rand si in al 2 apucam sa dau mats la un coleg nu le pierdeam sa fim seriosi nai dovada soarta.. si in plus am fugit de tn ca sa nu imi iau wanted pt war pt ca toti fugeau dak nai obesrvat nu pt ca am tras in cnv in cop sa fac w sau cv asa ca stai lin ;)

Asteapta decizia unui lider fara a mai posta.

P.S:din moment ce tu ma acuzi ar trebui sa aduci tu dovezi.In fine liderii stiu mai bine.Nu mai posta

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hamsik

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Azazel

Dovezi: Aici imi da wantedul(sunt in spawn)

aici spune ca are ss , te rog pune poza aici

Aici recunoaste PublikD ca l-a omorat Azazel

Aici recunoaste PublikD ca l-a omorat Azazel (2)

O scurta descriere: Eram la burger nord , ma duelam cu PublikD(biker), vine Azazel ne oprim aman2 din tras, PublikD primeste wanted pentru civil atac ,este ucis de Azazel ,eu ajung in spawn iar Azazel imi da wanted pentru civil kill.

PS : In caz ca il omoram eu pe PublikD aparea in chat : "Membrul Grove , Hamsik , la ucis pe membrul bikers PublikD , pentru suma de ..."

PS2 : Nu obisnuiesc sa fac posturi.

Azazel primeste un avertisment, urmand ca pe viitor sa fie mai atent. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RydeR

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi: 30j360j.jpg

O scurta descriere: Pai se plimba prin baza hitman (aiurea cred) si eu eram afk ,cand revin din afk era langa mine imi da /getincar si dupa accea /tie si dupa un timp scurt /eject numai ca sa se amuze el :huh: (eu neavand wanted)

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick: RydeR

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi: 30j360j.jpg

O scurta descriere: Pai se plimba prin baza hitman (aiurea cred) si eu eram afk ,cand revin din afk era langa mine imi da /getincar si dupa accea /tie si dupa un timp scurt /eject numai ca sa se amuze el :huh: (eu neavand wanted)

si cu ce te-am deranjat?:)) avand in vedere ca esti un player destul de vechi nu ineleg ce e cu vanatoarea asta:|

si in + era ora 2 noaptea,eram in abza hitman ma distram cu kidzeen,stefan si loveless,faceam duele si mai glumeam nu inteleg de ce sari tu de cur in sus ca cine stie cu ce te-am defavorizat.

P.S:nu ti-am dat nici un tie,nu exista in fortele de ordine tie,cand dai /getincar iti da cuff automat

Link to comment
Share on other sites

Nick: RydeR

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi: 30j360j.jpg

O scurta descriere: Pai se plimba prin baza hitman (aiurea cred) si eu eram afk ,cand revin din afk era langa mine imi da /getincar si dupa accea /tie si dupa un timp scurt /eject numai ca sa se amuze el :huh: (eu neavand wanted)

Din acest moment aceasta plangere este anulata. O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick: FocuStar

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: Cristiano17

Dovezi: ypklw.jpg

O scurta descriere: Pai eram la un event de al lu styler avand w 1 si am ndreptat tinta aiurea ca ma plictiseam si cristiano a venit la mine si a inceput sa traga chit ca ia zis styler sa termine el tot a continuat .Cica am tras si eu in el da nu am tras macar de ar fi sa aduka niste dovezi

Link to comment
Share on other sites

Nick: MiXtap

Level: 25

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi: Aici imi acorda wanted 1 pentru necooperare desi putea sa sara gardul. , Aici se simte jignit desi nu l-am jignit. , Iar aici imi da wanted 5 si ma omoara.

O scurta descriere: Eram in baza si Paul , Outlook , Al1n.. au venit dupa j0k3r care avea wanted 6 dupa ce il omoara imi cere sa ii deschid poarta , dar iam spus ca poate sa sara gardul dar nu intelege si imi acorda wanted 1 pt necooperare , dupa aceea ezita sa ma intrebe daca ma predau si altele dupa ii spun ca Paul e singurul cu cap si daca el se simte imi acorda wanted pt jignire cop dupa ce mai stam 5 minute se gandeste si ii zice sa ii deschid poarta si sa ies ii deschid poarta ies si intru iar si imi da wanted 5 pentru somatie , SOMATIE ?? eu nici nu am fugit eram fata in fata cu el. Paul poate confirma cele spuse de mine uitati ss`ul Click

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick: MiXtap

Level: 25

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi: Aici imi acorda wanted 1 pentru necooperare desi putea sa sara gardul. , Aici se simte jignit desi nu l-am jignit. , Iar aici imi da wanted 5 si ma omoara.

O scurta descriere: Eram in baza si Paul , Outlook , Al1n.. au venit dupa j0k3r care avea wanted 6 dupa ce il omoara imi cere sa ii deschid poarta , dar iam spus ca poate sa sara gardul dar nu intelege si imi acorda wanted 1 pt necooperare , dupa aceea ezita sa ma intrebe daca ma predau si altele dupa ii spun ca Paul e singurul cu cap si daca el se simte imi acorda wanted pt jignire cop dupa ce mai stam 5 minute se gandeste si ii zice sa ii deschid poarta si sa ies ii deschid poarta ies si intru iar si imi da wanted 5 pentru somatie , SOMATIE ?? eu nici nu am fugit eram fata in fata cu el. Paul poate confirma cele spuse de mine uitati ss`ul Click

Incepem cu inceputul:

Wanted-ul acordat pt necooperare: http://img692.imageshack.us/img692/4503/samp031va.png -aici iti zic sa deschizi poarta si tu imi raspunzi cu ,,nu vreau,, dupa mine este necooperare

Wanted-ul acordat pt jignire: http://img339.imageshack.us/img339/1198/samp032zp.png -jignirea,dupa cum zici tu ca daca m-am simtit,ai zis ca paul e singurul cu cap dintre noi,mi se pare ca este o jignire clara la adresa unui cop.

Wanted-ul acordat pt somatie: http://img577.imageshack.us/img577/5528/samp037ug.png - aici imi spui ca nu te predai deoarece wanted-ul nu este acordat corect,poate ca aici am gresit,trebuia sa te omor direct fara sa iti mai dau wanted dar asa am crezut in acel moment.Daca am gresit,imi asum greseala dar liderii vor decide daca e asa sau nu

Ai zis acolo ca nu te-am intrebat daca te predai da?Ok: http://img838.imageshack.us/img838/1329/samp036zt.png http://img17.imageshack.us/img17/3759/samp033gc.png http://img862.imageshack.us/img862/126/samp035li.png

Link to comment
Share on other sites

Boon ai inceput de la necooperare pe care nu trebuia sa acorzi , dc ? pentru ca puteai sa sari gardul frumos s-au puteai aduce o masina langa gard si sa sari nu neaparat trebuie sa fac ce imi spui tu pentru ca nu imi comanzi intelegi ??

La jignire cop am spus ca Paul e singurul cu cap deoarece va spus sa va urgati in spate la Hunter si va ducea el peste gard era atat de greu ? eu nu prea cred , el era singurul care a fost de treaba si a inteles situatia.

Tu ai acordat somatia fara a te gandi de 2 ori inainte sa dai wanted , deci te-ai grabit si grabitul asta te va costa.

* Last Post.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Boon ai inceput de la necooperare pe care nu trebuia sa acorzi , dc ? pentru ca puteai sa sari gardul frumos s-au puteai aduce o masina langa gard si sa sari nu neaparat trebuie sa fac ce imi spui tu pentru ca nu imi comanzi intelegi ??

La jignire cop am spus ca Paul e singurul cu cap deoarece va spus sa va urgati in spate la Hunter si va ducea el peste gard era atat de greu ? eu nu prea cred , el era singurul care a fost de treaba si a inteles situatia.

Tu ai acordat somatia fara a te gandi de 2 ori inainte sa dai wanted , deci te-ai grabit si grabitul asta te va costa.

* Last Post.

1.daca te urci pe hunter mori

2.masina de lspd era acolo si vroiam sa continui sa merg la wanted

3.nu esti in masura sa decizi pentru liderii de la PD,mai ales avand in vedere trecutul tau.Deci te rog numai posta si lasa liderii sa decida.La fel voi face si eu

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Tu mergi singur la wanted ? La rank 1.

Ti-am deschis poarta de 4 ori,daca e nevoie o sa posteze Paul pozele.

banuiesc ca paul ti-a zis chestia asta fara logica,tocmai ai pus si tu,eram eu,paul,si outlook.

Ti se pare ca am fost singur?

Si daca ai deschis poarta ce?din moment ce nu te-ai predat,ai ajuns in jail.Incearca sa nu mai postezi.Nu o sa iti mai raspund

Link to comment
Share on other sites

1.daca te urci pe hunter mori

2.masina de lspd era acolo si vroiam sa continui sa merg la wanted

3.nu esti in masura sa decizi pentru liderii de la PD,mai ales avand in vedere trecutul tau.Deci te rog numai posta si lasa liderii sa decida.La fel voi face si eu

- In reply-ul asta ai zis ca vroiai sa continui sa mergi la wanted.Cand mi-ai acordat wanted-ul pentru necooperare,erai tot singur.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Chuck

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: Husker

Dovezi:

O scurta descriere: Eram in heli cu liderul meu si ne indreptam spre get.Husker m-a somat,am vazut asta,iar la fix 10 sec imi da w6(se vede in poze) pt ca nu m-am predat la somatie.Fiind in heli nu cred ca era posibil sa cobor direct in masina la el,mai ales in 10 sec.Asa ca va sfatuiesc sa actionati cu mai multa rabdare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Chuck

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: Husker

Dovezi:

O scurta descriere: Eram in heli cu liderul meu si ne indreptam spre get.Husker m-a somat,am vazut asta,iar la fix 10 sec imi da w6(se vede in poze) pt ca nu m-am predat la somatie.Fiind in heli nu cred ca era posibil sa cobor direct in masina la el,mai ales in 10 sec.Asa ca va sfatuiesc sa actionati cu mai multa rabdare.

Te-a somat NotYet nu eu,si in primul rand puteai sa scri pe /s ca te predai.Puteai sa te arunci din el cand ai vazut ca te-am somat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...