Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Te rog nu veni cu arfe dinastea la mine , cat timp am fost martor , am voie sa imi apar colegul, care nu a facut nimic gresit , tot a fost acordat corect . Si daca tu spui ca nu am procedat corect , de ce cand te`am somat nu ai sarit de pe motor si ai urmat sa fugi ?

Link to comment
Share on other sites

Te rog nu veni cu arfe dinastea la mine , cat timp am fost martor , am voie sa imi apar colegul, care nu a facut nimic gresit , tot a fost acordat corect . Si daca tu spui ca nu am procedat corect , de ce cand te`am somat nu ai sarit de pe motor si ai urmat sa fugi ?

Am sarit ca murise Smart, ce vroiair sa stau ? O data ce am vazut ca am wanted si nu am facut nimic si observ ca domnul Luxor nu are chef sa posteze vreo dovada deci nu are .

Si asteapta decizia lui Erick ok ? nu mai lasat tu reply

tu chiar nu ai vazut ce a zis erick mai sus(chiar de 2ori) ?

warn up

Edited by DRG
Link to comment
Share on other sites

Scuzati am fost plecat putin cu niste probleme personale.De ce postezi pentru +1 am fost omorat de catre sensei i-am dat w 6 pentu cop kill dupa ce am revenit m-ai atacat tu nu am dat aiurea wanted.

Scuzati am postat de pe contul varului meu nu am fost atent...

LuX.A. aici

Link to comment
Share on other sites

Scuzati am fost plecat putin cu niste probleme personale.De ce postezi pentru +1 am fost omorat de catre sensei i-am dat w 6 pentu cop kill dupa ce am revenit m-ai atacat tu nu am dat aiurea wanted.

Scuzati am postat de pe contul varului meu nu am fost atent...

LuX.A. aici

Tu susti asta ok ?, dar de ce nu vi cu o dovada ! ?

Link to comment
Share on other sites

Nu crezi ca esti cam penibil G3an ? Ai tras in el si te-ai bazat pe faptul ca nu ti-a facut poza ca sa castigi 500k. Apropo, nu inteleg de unde e moda asta noua si politia are nevoie de dovezi cand da wanted.

LuX.A. nu primeste nimic. Caz inchis.

Edited by Eric
Link to comment
Share on other sites

Nu crezi ca esti cam penibil G3an ? Ai tras in el si te-ai bazat pe faptul ca nu ti-a facut poza ca sa castigi 500k. Apropo, nu inteleg de unde e moda asta noua si politia are nevoie de dovezi cand da wanted.

LuX.A. nu primeste nimic. Caz inchis.

EDIT : Mi-am dat seama de ce este in stare Erick.

Link to comment
Share on other sites

Nick:N.o.Mercy

Level:4

Numele membrului pe care il reclam:slm

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Ma plimbam cu ambulanta, si deodata vine bl@ck si slm si ma opresc...eu imi continui drumul,iar apoi incep a trage in mine.ma opresc din nou sa ii intreb ce vor,dupa aia ma scoate din masina slm si trage in mine,fara a avea vreun motiv....nu aveam wanted ,nu nimic.... si ma omoara pur si simplu! chiar trebuie sa se intample asa?tot mai multi se lasa de serverul asta din cauza unora cu functii mai importante....

Link to comment
Share on other sites

Nick: Salvatore

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Madal1n

Dovezi:

O scurta descriere: Eram la banca, madal1n cu skybrax faceau controale. M-au somat sa ma opresc, m-am oprit, am ezitat putin sa cobor din masina si au venit 4 rivali, unul dintre ei incepand sa traga in mine, respectiv in masina. Am coborat, am alergat dupa el, am primit wanted pentru somatie si m-a omorat unul dintre rivali. Deoarece eram la departare de cei 2, nu am primit jail. Dupa 30 de minute, timp in care am scapat de wanted, madal1n vine la get, imi da amenda pentru 5 materiale si imi ia licenta de zbor +cea de navigat. L-am intrebat de 2 ori daca imi da dovezile pe pm sau fac plangere ca sa rezolvam aici, dar nu mi-a raspuns asa ca iata-ma. Plus de asta, amenda pentru 5 materiale? Prea multa bataie de joc.

Salut, de 3 zile astept si eu o dovada ca am fugit cu barca, l-am rugat pe erick in joc, apoi pe skybrax, pe perpripiu prin pm pe forum, dar nici un raspuns. Chiar in halul asta va bateti joc?

Chestia este ca tu faci bataie de joc. Dupa ce fugit de noi cu barca, masina si avionul tot tu ai tupeu sa vii aici cu gura mare? Chiar eu te-am omorat cand erai cu barca, dar fiind distanta mare nu te-a bagat la jail. Madal1n n-a gresit cu nimic, trebuia sa-ti ia si permisul de conducere.

Cu astfel de atitudine si comportament n-o sa ajungi nicaieri.

Link to comment
Share on other sites

NickDakar

Level11

membrului pe care il reclam:Mike.

Dovezi:http/img834.****.usimg8343471samp063om.png+ martori Salvatore Tudose Vicenzo +alti balas

O scurta descriereMergeam cu mafia si balas cu o masina si un balas explodeaza o masian de politie in care era si Mike. si priemsc w 4 pentru cop atac si nu am facut nimic decat sa stau IN masina +nesimtire nici nu a zis scz doar fa plangere pe forum.Nu e prima data imi mai face lucruri de genul.Daca nu pateste nimic cer sa se Dovedeasca ca am tras in masina. Cer sa fie sanctionat corespunzator.Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest RiscX

Nick: RiscX

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: nanoK

Dovezi: 1 2 3 4

O scurta descriere: Intru pe sv si merg spre rent car si il vad pe nanoK cu masina de LSPD langa Calypso si am inceput sa vb cu el si dintr-o data vin 2 civili care incep sa dea in mine cu bata si pumnii,iar nanoK nu face nimic in privinta asta + se vede si in poze

Link to comment
Share on other sites

NickDakar

Level11

membrului pe care il reclam:Mike.

Dovezi:http/img834.****.usimg8343471samp063om.png+ martori Salvatore Tudose Vicenzo +alti balas

O scurta descriereMergeam cu mafia si balas cu o masina si un balas explodeaza o masian de politie in care era si Mike. si priemsc w 4 pentru cop atac si nu am facut nimic decat sa stau IN masina +nesimtire nici nu a zis scz doar fa plangere pe forum.Nu e prima data imi mai face lucruri de genul.Daca nu pateste nimic cer sa se Dovedeasca ca am tras in masina. Cer sa fie sanctionat corespunzator.Multumesc

In primul rand nu iti merge poza, oricum nu rezolvi nimic cu o poza.

In al doilea rand , de cand eu trebuie sa iti dovedesc ce fac?Erati 6-7 care ati tras in noi, ati primit toti wanted.De ce numai tu te-ai trezit sa faci post?Inteleg ca ai ceva cu mine , poate ca imi fac treaba asa cum trebuie,iar pe tine te deranjeaza, dar te rog fa o plangere corecta si cu sens.

# aa, si legat de "nesimtirea" mea, mai nou vad ca toti asteptati scuze si chestii de genu, din pacate nu ti-ai gasit persoana potrivita, eu daca e sa imi cer scuze, fie am gresit grav, fie e vorba de o persoana demna de a primi niste scuze, ceea ce tu nu esti si nu vei fi vreodata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Boomslide

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Colinzink

Dovezi: 0mHFC.jpg

View post on imgur.com

O scurta descriere: Mergeam cu masina si dintr-o data imi spune Colinzink sa ma opresc si imi retine permisu de port arma pe motiv ca as avea ak-47 si nu aveam+ ca era singur si as dori si eu dovezi cum ca as fi avut ak 47.

Link to comment
Share on other sites

Eram dupa wanted,cand te vad pe tine ca tragi cu ak47 in plina strada in masina unui player .

http://imageshack.us/photo/my-images/444/samp027xi.png/ - Se pare ca in SS`ul meu nu a iesit prea bine,astfel in momentul in care ai urcat in masina si ai fugit de mine ak47 nu mai aparea .

Dar sunt 100% convins ca ai tras cu ak47 .

Plus ca am voie sa vin singur dupa tine cand retin o licenta .

Link to comment
Share on other sites

Eu as dori sa postezi poza in care aveam arma ilegala nu ce ai crezut tu.Si de cand se ia licenta de port arma la hitman?

Motivul este de prisos in cazul in care nu ai dovezi.

Cu cea poza nu dovedesti nimic.

+ as dori si sanctionarea ta pentru faptele savarsite.

Link to comment
Share on other sites

Eu as dori sa postezi poza in care aveam arma ilegala nu ce ai crezut tu.Si de cand se ia licenta de port arma la hitman?

Motivul este de prisos in cazul in care nu ai dovezi.

Cu cea poza nu dovedesti nimic.

+ as dori si sanctionarea ta pentru faptele savarsite.

In primu rand nu cred ca Hitman e o factiunea ,,aparte ,, fata de celelalte ,astfel incat noi nu putem suspenda licentele voastre .

Dar insa am gresit in legatura cu poza,astfel doresc sa imi cer scuze si daca e nevoie primesti 30.000$ pentru a procura o noua licenta astfel incat totul sa fie ok .

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza bani tai.

Eu nu vreau sa astept 3 zile doar pentru ca ai avut tu chef sa imi iei licenta ca ai fi vazut tu ca am ak47.

Si daca e sa mergem pe faptul ca sunt 100% convins,asa as putea spune despre tine te-am vazut la ora 12:00 folosind noss si ca sunt 100% convins asta inseamna ca ar trebui sa ti se retina permisu imediat nu ?

Link to comment
Share on other sites

Auzi Salvatore cand am venit noi erai tu si cu endlessfcsb la banca atat ! nu era bytza nu era nici hawx sau cine mai zici tu ! Nu sunt obsedat dar ce trebuia sa fac sa il lasa sa ma omoare si sa scape asa usor !

Link to comment
Share on other sites

Ce 4 oameni ? si si daca erau 4 oameni nu era problema ( noi eram 2 )!

Un politist poate actiona singur impotriva a 2 mafioti din 2 motive: are armura, are arme automate, are comenzi ce-l avantajeaza ( /tazer )
Link to comment
Share on other sites

Guest Myster

Nick: sPx

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: Laidback

Dovezi: :photo:

O scurta descriere: Mergeam la cai cu un motor si se opreste langa mn Convict si incepe sa traga,din spate vine Laidback ( se vede si in poza ) si se uita la Convict cum trage in mn,dar el nu actioneaza de loc,chiar peste 3 sec Laidback ii spune lui Convict sa dea G la el !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...