Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

exact pentru asta trageai in mine sa recuperezi cei 10k $ =)) si trageai in mine continuu pana lua foc masina eu atunci dadeam repair si cand vedeai ca inca nu a bubuit incepeai si trageai din nou.il rog pe sayid sa se uite si la Raporteaza un membru la UST si sa isi dea si el cu parerea daca e abuz de arme sau nu :) pana atunci te rog nu mai da reply si asteapta decizia lor.bafta

Cum vroiai sa recuperez ce-i 10k? Sa fim seriosi..daca tu faci abuz de repair ceea ce mie nu mi se pare normal, eu am vrut sa-ti fac doar cateva poze si atat...n-am facut nimic rau in asta....Daca de exemplu cineva la cai este alt tab, iar eu trag in el pentru a vedea daca este alt tab sau nu, inseamna ca fac abuz de armele din dotare? Crede-ma ca de nebun nu as trage ca asa mi se pune mie pata cateodata, nu am nimic cu tine sau cu altcnv.

Link to comment
Share on other sites

exact pentru asta trageai in mine sa recuperezi cei 10k $ =)) si trageai in mine continuu pana lua foc masina eu atunci dadeam repair si cand vedeai ca inca nu a bubuit incepeai si trageai din nou.il rog pe sayid sa se uite si la Raporteaza un membru la UST si sa isi dea si el cu parerea daca e abuz de arme sau nu :) pana atunci te rog nu mai da reply si asteapta decizia lor.bafta

Cum vroiai sa recuperez ce-i 10k? Sa fim seriosi..daca tu faci abuz de repair ceea ce mie nu mi se pare normal, eu am vrut sa-ti fac doar cateva poze si atat...n-am facut nimic rau in asta....Daca de exemplu cineva la cai este alt tab, iar eu trag in el pentru a vedea daca este alt tab sau nu, inseamna ca fac abuz de armele din dotare? Crede-ma ca de nebun nu as trage ca asa mi se pune mie pata cateodata, nu am nimic cu tine sau cu altcnv.

si de ce trageai si tot repetai "Da-mi banii, da-mi banii!" ? hai sa fim seriosi.nu am facut niciodata abuz de /repair.iar cand iti dau /repair pe o anumita suma tu esti obligat sa te uiti sa citesti si daca iti convine accepti daca nu nu.pana sa iti dau /repair pe 10k de ce nu trageai in mine?sau de fiecare data cand ne`am intalnit pe server de ce nu ai facut asta?hai sa fim seriosi lasa reply si asteapta decizia lui Sayid/Panther?PreMiuM ms, sal.

Link to comment
Share on other sites

Imi place de tine, imi pui intrebari, dupaia imi zici sa las reply'ul =)) ma rog... a fost greseala mea ca am dat /accept repair fara sa ma uit...credeam ca-mi dai si tu cu o suma mai mica (hai sa zic 5.000$ ca doar era infernus..) dar tu dai 10k si te mai si mandresti punand :> , ti-am zis sa-mi dai banii inapoi,tu nu...ca esti mare smardoi si faci ce vrei..ok,ti-am spart rotile, iar tu dadeai repair ,repair si iar repair...si vazand ca faci abuz de repair...am vrut sa vad cat mai tii sa faci abuz de repair,si cum spuneam, te-am testat doar(sa zic asa),tot ce vreau este sa se faca dreptate pe server, fara abuzuri...ma amuza de voi cand gasiti fel si fel de motive, daca aveai wanted si veneam peste tine ce-mi ziceai? Ca erai la event si n-aveam voie..sau ca actionam singur, gratz...si daca trageam in tine tu faceai abuz de repair ca sa nu-ti bubui masina..si tot eu eram de vina -_-

Link to comment
Share on other sites

Nick: JUV3NTUSSS

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Denim

Dovezi: http://postimage.org/image/mbna3o5f3/

O scurta descriere: Dupa parerea mea s-a cam exagerat... vreau dovezi prin care eu as fi fugit pe masura pedepsei, adica EXAGERAT... la acel wanted e normal sa fug, nu aveam drept... sau trebe sa ma opresc, sa ma dau jos si sa astept sa fiu omorat? Repet, nu am exagerat cu fuga cum s-a exagerat cu suspendarea...

Astept o reevaluare a suspendarii permisului.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Eu i-am spus lui Denim sa iti ia permisul.

Ti se pare exagerat ? De ce ? Te-am alergat atata timp, iar tu ai avut si tupeul sa iti bubui masina in fata noastra ca sa te dea in spawn. Daca erai fairplay, poate nu se ajungea aici. Imi mai spui si "eu zic sa-ti dai 2 palme pt. inceput". Acum vii aici si faci pe victima, sa fi sanatos.

Link to comment
Share on other sites

Din poza reiese ca eu am fugit asa exagerat incat trebuie sa-mi fie suspendata licenta? ...

Bai Erick, decat sa vii cu texte de genu mai bine lipsa... de ce nu zici pentru ce ti-am zis faza cu 2 palme? Ai inceput cu vrajeli ieftine pe /w de genu "ne suparam COPILAS" ... copilas? Uita'te cati ani ai tu, si cati am eu wtf...

Astept o reevaluare.

Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Katalyn

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Just.Me

Dovezi: uk0Gx.pngF0o83.png

O scurta descriere: Am particip la un event facut de Ionut cursa cu masini full tuning pana pe chiliad,unde era just.me.Dupa ce am ajuns eu,ionut a dat banii castigatorilor si dupa ce au sarit toti de pe munte am ramas doar eu cu just si cand am vrut sa sar ma oprit.A inceput sa se uite la masina si dupa 1 min imi ia permisul.Eu nu stiu unde a vazut el ca am nos, eu nici nu am avut .Dar din cate stiu se da amenda 10k.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Katalyn

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Just.Me

Dovezi: uk0Gx.pngF0o83.png

O scurta descriere: Am particip la un event facut de Ionut cursa cu masini full tuning pana pe chiliad,unde era just.me.Dupa ce am ajuns eu,ionut a dat banii castigatorilor si dupa ce au sarit toti de pe munte am ramas doar eu cu just si cand am vrut sa sar ma oprit.A inceput sa se uite la masina si dupa 1 min imi ia permisul.Eu nu stiu unde a vazut el ca am nos, eu nici nu am avut .Dar din cate stiu se da amenda 10k.

Just.Me a procedat corect, nu primeste nimic. Odata ce Ionut a spus ca noss sa aveti pe propria raspundere, trebuia sa sti ca dupa event ti se putea suspenda permisul .

Ps. La urmatoarea abatere de vanatoare ai black list.

Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Just.Me

Dovezi: Click

O scurta descriere: Ma indreptam spre lspd sa ma predau ca aveam w2, vine just.me singur dupa mine cica sa te predai, am zis ca ma predau numa sa mearga in fata, ca vin dupa el da sa am cu ce pleca de la lspd, el nu a vrut si mi-a dat wanted +2 necooperare si ma omoara. Cand spun ca ma predau dc sa mai fug dar cu ce plecam dupa de la lspd, data trecuta mam razgandit sa postez , am ramas uimit cand mi-a zis ca daca are rank 2 + are voie sa mearga singur dupa wanted, dar acu intrece masura. Si sa fi nesimtit e ceva in cazul lui , este un joc si se pare ca el cam intrece masura. Si nu am postat asta ca vanatoare, dar el chiar nu mai are simtul realitatii.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa stiti si voi , la wanted pentru necooperare se da si drept de predare , asa ca just.me trebuia sa il somezi nu sa il omori . El3mEnT tu daca ai zis ca te predai trebuia sa te urci frumos in masina pentru ca asa se face .

JusT.Me primeste un avertisment . Mai multa atentie pe viitor

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: eMc.

Numele angajatului pe care îl reclami: TRK

Martori: ScaraMouche / Petrov18

O scurta descriere a situatiei: Am mers la pariuri, unu din DNB o inceput sa traga petrov era mort, scaramouche murea si el imediat '' ZEii '' TRK,MrrN n-au ce lucara la ora 03:00 doar sa vina si sa acorde wanted, o inceput ala din DNB sa traga in mine si primesc wanted. pe langa toate asta ma arunca in masina direct mi se pare un abuz, nu trebuia sa ma intrebi ? iar la sectiune ma omoara l-am intrebat frumos: unde mai intrebat?

MrrN o zis sa mergem am mers spre intrare asta numara saracu, ba nene nu is cainele tau sa-ti latru la fie care intrebare merg frumos spre intrare ma predau, o inceput sa traga ca '' smecheru '' altfel n-am cum sa ii zic.

Printuri am facut de la inceput, parca am presimtit ca ceva nu o sa iasa calumea, pe langa ca ala trage in mine tot eu primesc wanted ?

Totusi n-am inteles de ce ma aruncat in masina, mi se pare un abuz ca era loc sa intru si tot n-am inteles de ce nu ma intrebat daca ma predau ?

Se vede clar in printuri mergeam spre intrare, el trage, tipic FBI.

Dovezi (screenshot-uri):

ve6hlj.png

2iiy24g.png

vwvr6u.png

14j4tu8.png

35l5i7k.png

169ndcj.png

2i0w4lv.png

Link to comment
Share on other sites

Se intelege din film tot ( http://www.xfire.com/video/5472be/ ) , dupa ce ti-am dat civil atac tu ma luai cu "CIVIL ALA ? ? !? !? ! !? " ca ce civil atac si nush ce..si ti-am zis frumos ca de acum inainte tie o sa-ti scriu "gang atac"(asta numa daca vreau) , apoi a inceput sa traga dnbu si a omorat pe cnv si am alergat dupa el,am vazut ca si tu ai alergat dupa mine cu "CIVIL ATACU' " tau, l-am intrebt daca se preda, apoi v-am itnrebat pe-aman2(dc n-ai facut si poza cand v-am intrebat pe aman2 daca va predati?,ahh,stai asa..tu faci poze doar la ce-ti convine,inteleg), Somehalder mi-a raspuns, tu stateai pe loc si nu faceai nimic...si te-am bagat in masina, nu te-a dat in masina in care eram cu mrrn apoi am venit dupa tine si m-ai intrebat daca eu te-am intrebat daca te predai si ti-am zis ca da, tu unde? (te-ai facut ca ploua) apoi ma iei cu " si ti-am raspuns?" da' crezi ca eu stau dupa tine 7 ani pana imi raspunzi?Te-am intrebat de 3 ori daca te predai tu nu-mi raspundeai..te-am mai intrebat inca odata, nu ai zis nimic, te-am omorat , ciao .

Cateva poze dupa ce-am oprit filmarea.

Pot sa-l aduc si pe MrrN aici ca martor :)

@ Si in legatura cu ce-ai zis tu ca n-avem ce lucra la ora 3 decat sa acordam wanted,ce vroiai sa facem? sa trecem frumos pe langa voi cum trageati unu in altu? :) Sure...

Link to comment
Share on other sites

Printuri am facut de la inceput, parca am presimtit ca ceva nu o sa iasa calumea, pe langa ca ala trage in mine tot eu primesc wanted ?

Da, parca ai presimtit ca esti un vanator. :(

In ACEASTA poza se vede clar cand te intreaba daca te predai.

Chestia cu wanted s-a discutat de n ori. Daca un mafiot/gangster omoara/ataca un alt mafiot/gangster se da wanted pentru CIVIL ATTACK, nu mafiot attack oO.

Poti astepta decizia liderului de la PD (plangerea este impotriva lui TRK, eu postez ca si martor si .. ca eram cu TRK in momentu ala). Eu unu consider ca tu esti cel vinovat, iar pe langa asta faci si vanatoare, ai merita blacklist. Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca ataci un medic / mafiot / gangster / instructor tot wanted 1 se da pentru civ.atack . Cand te-a somat , de ce nu i-ai raspuns cu da sau nu ? TRK primeste un avertisment verbal pentru getincar aiurea.

eMc. primeste blacklist pentru vanatoare

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Hydravision

Numele angajatului pe care îl reclami: JustinPa

Martori: ghiondes/thu2n

O scurta descriere a situatiei: aveam aceasta masina comet cu nos...am terminat nosul la ora 22:58 si m-am dus la eventul lui juan( linute pe aero sf) unde dau de acest JustinPa care imi ia carnetul deoarece am nos...eu nu mai aveam nici un nos, nici nu puteam sa-l activez.

Dovezi (screenshot-uri):

218v1j.png

345zg44.png

dbjbpl.png

10pyd95.png

j7ynts.png

j8dtag.png

# am facut poze din toate unghiurile posibile, daca voi vedeti vreun nos as vrea ban permanent pe acest server!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...