Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

nu,am scris fara drept pentru altcineva,din cate se vede in chat nu l-am omorat,

#Aveai w1 pt civ atac,am venit dupa tine,ai intrat in banca,te-am somat,intre timp ai tras intr-o masine de Mafia,si ti-am dat +1 (adica 2) pentru civ atac.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Stefan

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: heineken

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/696/samp119qg.png/

O scurta descriere: Il omor pe moses,imi da hawx w1 pentru civ atack,apoi ma trezesc peste 2 secunde de la heineken cu w5 motiv copatac?Pai ce-i asta,el nici nu era la cai.. Vreau sa-mi dati 4k mats inapoi..,la w1 aveam timp sa dau mats cuiva sa ma si predau(asa m-au omorat direct ... )

Link to comment
Share on other sites

' date='08 November 2011 - 16:16' timestamp='1320761763' post='6058725']

Nick: Stefan

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: heineken

Dovezi: revin cu ss

O scurta descriere: Il omor pe moses,imi da hawx w1 pentru civ atack,apoi ma trezesc peste 2 secunde de la heineken cu w5 motiv copatac?Pai ce-i asta,el nici nu era la cai.. Vreau sa-mi dati 4k mats inapoi..,la w1 aveam timp sa dau mats cuiva sa ma si predau(asa m-au omorat direct ... )

Nu dau wanted pentru ca nu am ce face. Erai tu si inca 1-2 membri de ai tai la pariuri(atacati grov sau ce faceati). Din greseala cel mai probabil mai nimerit si pe mine pentru ca mi-ai scazut armura pana la jumate.

# asteapta decizia unui leader.

## In acel momemnt la pariuri erau The_Game, dennys si mai un membri din FBI.

Link to comment
Share on other sites

' date='08 November 2011 - 16:30' timestamp='1320762608' post='6058749']

De unde stii tu ca te-am nimerit eu pe tine?(tu dai wanted,chiar daca nu esti 100% sigur? )..

Ti-am dat wanted pentru ca TU ai tras in mine, eram fix in fata usi cand mai nimerit.

Asteapta te rog frumos decizia unui leader.

Link to comment
Share on other sites

Nick: EloMetin

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Mico

Dovezi: aici imi da w6 03516498186462500049.png => pg up http://uploadimage.ro/images/03928719999524140013.png=> pg up 82646251414744534231.png

O scurta descriere: deci eram prin parcare si lam atins oleaca pe mico stand nemiscat si apoi ma trezesc cu w 6 : cop kill si in ss arata oleaca pg up si vedeti ca inainte de w 6 nu arata omor premeditat

Link to comment
Share on other sites

Heineken, daca ai o poza in care te ataca pe tine stefan, ceva care sa iti confirme cele spuse. Pentru ca din duelul dintre 3 Ballasi si 1 grove ar fi putut sa te nimereasca altcineva.

EloMetin, linkul din mijloc nu merge.

Edit: Am testat daca primesti "omor premeditat" daca calci pe cineva. Nu primesti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: EloMetin

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Mico

Dovezi: aici imi da w6 03516498186462500049.png => pg up http://uploadimage.ro/images/03928719999524140013.png=> pg up 82646251414744534231.png

O scurta descriere: deci eram prin parcare si lam atins oleaca pe mico stand nemiscat si apoi ma trezesc cu w 6 : cop kill si in ss arata oleaca pg up si vedeti ca inainte de w 6 nu arata omor premeditat

Tu ce intelegi prin "oleaca",aproape tot hp ? Pentru ca nu de alta,dar eu eram la masa si cand m-am intors spre monitor viata mea clipea de zor si cineva ma facea una cu asfaltul,cine oare...EloMetin calcandu-ma cu masina; vin repede,ma departez doi pasi si mor ...si tot eu sunt vinovata ?! Ma reclami degeaba,sustii ca eram afk dar chiar nu vedeai ca imi scade viata,dubios. :blink:

Las asta la decizia liderului,dar m-am gandit si nu vad unde sa fi gresit.

Link to comment
Share on other sites

Heineken, daca ai o poza in care te ataca pe tine stefan, ceva care sa iti confirme cele spuse. Pentru ca din duelul dintre 3 Ballasi si 1 grove ar fi putut sa te nimereasca altcineva.

EloMetin, linkul din mijloc nu merge.

Edit: Am testat daca primesti "omor premeditat" daca calci pe cineva. Nu primesti.

Nu am avut timp sa fac screenshot pentru ca nu stau cu mana pe F8 dar in schimb e martor the game.

Link to comment
Share on other sites

o singura data team izbit cu masina nuj tine tia scazut atat .......ca daca iti scadeam io tot hp imi aparea omor premeditat

Nu apare "omor premeditat" am testat chestia asta cu Dessire. Dovezi insuficiente.

Sa posteze si game ca sa pot lua o decizie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Colinzink

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Zozo

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/339/samp025tcy.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/443/samp024z.png/

O scurta descriere: Eram cu Alyyn la kill,il fugarim pe Star_kidd,asta fuge la Zozo apoi se plimba amandoi cu masina,iar eu Alyyn si Scarface il urmaream sa il omoram,Zozo o face ape Rambo..si se plimba cu asta si tot ne ameninta pe noi..el era un singur cop si noi 3 + de cand se plimba cop cu gangsterul.Il atacam toti pe Star,primim wanted apoi Zozo tot Rambo vine singur dupa noi sa ne aresteze.Am spus ma predau..el ma omorat aveam drept de predare la wanted 1 (civil atac).. apoi vine si imi confisca si Permisul de port arma..e din calea fara acest RAMBO.

Pot posta ca martori Alyyn7 si Scarface

Link to comment
Share on other sites

Sa incepem cu inceputu' : Eram la lspd si a venit Star_kidd sa ne plimbam bun, ne plimbam cat ne plimbam si vad o masina cu 3 mafioti ( Colinzink , Alyyn7 , Scarface ) in spate si un mafiot a tras . Ma opresc si le spun sa nu mai traga ca le dau wanted apoi s'a dat colin jos din masina si a zis " de cand ai voie sa stai cu mafioti in masina ? " eu i'am zis ca e un prieten si e plictiseala dimineata si n-aveam ce face. Ajungem la primarie noua ne bubuie masina si v-a dati toti jos din masian si incepeti sa trageti in star, eu v'am acordat wanted 1 pt civ atack si voi tot continuati sa trageti .. Alyyn7 te'a luat cu masina vroiati sa scapati de mine .. dupa ce v-a bubuie masina imi zici " ma predau " , eu te'am omorat pentru ca ai tras in star dupa ce ti'am zis sa te predai + ai fugit cu alyyn. Mi'ai zis pe /w ca nu tu conduceai da' puteai sa'i zici lu alyn sa opreasca sa te predai.

Motivul pe care ti'am luat licenta click

Link to comment
Share on other sites

Sa incepem cu inceputu' : Eram la lspd si a venit Star_kidd sa ne plimbam bun, ne plimbam cat ne plimbam si vad o masina cu 3 mafioti ( Colinzink , Alyyn7 , Scarface ) in spate si un mafiot a tras . Ma opresc si le spun sa nu mai traga ca le dau wanted apoi s'a dat colin jos din masina si a zis " de cand ai voie sa stai cu mafioti in masina ? " eu i'am zis ca e un prieten si e plictiseala dimineata si n-aveam ce face. Ajungem la primarie noua ne bubuie masina si v-a dati toti jos din masian si incepeti sa trageti in star, eu v'am acordat wanted 1 pt civ atack si voi tot continuati sa trageti .. Alyyn7 te'a luat cu masina vroiati sa scapati de mine .. dupa ce v-a bubuie masina imi zici " ma predau " , eu te'am omorat pentru ca ai tras in star dupa ce ti'am zis sa te predai + ai fugit cu alyyn. Mi'ai zis pe /w ca nu tu conduceai da' puteai sa'i zici lu alyn sa opreasca sa te predai.

Motivul pe care ti'am luat licenta click

Dar nu ti se pare cam Rambo sa te pui cu 3 Mafioti?Si sa vi tu singur dupa noi la wanted.

Link to comment
Share on other sites

Sa incepem cu inceputu' : Eram la lspd si a venit Star_kidd sa ne plimbam bun, ne plimbam cat ne plimbam si vad o masina cu 3 mafioti ( Colinzink , Alyyn7 , Scarface ) in spate si un mafiot a tras . Ma opresc si le spun sa nu mai traga ca le dau wanted apoi s'a dat colin jos din masina si a zis " de cand ai voie sa stai cu mafioti in masina ? " eu i'am zis ca e un prieten si e plictiseala dimineata si n-aveam ce face. Ajungem la primarie noua ne bubuie masina si v-a dati toti jos din masian si incepeti sa trageti in star, eu v'am acordat wanted 1 pt civ atack si voi tot continuati sa trageti .. Alyyn7 te'a luat cu masina vroiati sa scapati de mine .. dupa ce v-a bubuie masina imi zici " ma predau " , eu te'am omorat pentru ca ai tras in star dupa ce ti'am zis sa te predai + ai fugit cu alyyn. Mi'ai zis pe /w ca nu tu conduceai da' puteai sa'i zici lu alyn sa opreasca sa te predai.

Motivul pe care ti'am luat licenta click

Dar nu ti se pare cam Rambo sa te pui cu 3 Mafioti?Si sa vi tu singur dupa noi la wanted.

Nu , nu mi se pare rambo intre 3 :) , am armura hp 150 si arme xD

Edit se vede ca ai fugit , poza in care ti-am luat licenta si unde ai fost omorat

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scarface

Level: 6

Numele membrului pe care il reclam: SmartAss

Dovezi: SS 1

SS 2

SS 3

O scurta descriere: Eram cu Colinzink si cu Alyyn7, mergeam spre deliver pe banda opusa, vine ei doi in loc sa ne ocoleasca intra in noi, sa dau jos si zice unu din ei care este "SmartAss" amenda, noi intrebam, cu ce motiv? mergi pe banda mea, cum puteti vedea in SS, in lista de amenzii nu scrie asa ceva, amenda ca nu mergi pe banda ta.

Nu e prima data care Smart face greselii si nici odata nu l-am postat, dar de data asta nu l-am iertat.

Pot posta ca martori Alyy7 si Colinzink.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Colinzink

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Zozo

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/339/samp025tcy.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/443/samp024z.png/

O scurta descriere: Eram cu Alyyn la kill,il fugarim pe Star_kidd,asta fuge la Zozo apoi se plimba amandoi cu masina,iar eu Alyyn si Scarface il urmaream sa il omoram,Zozo o face ape Rambo..si se plimba cu asta si tot ne ameninta pe noi..el era un singur cop si noi 3 + de cand se plimba cop cu gangsterul.Il atacam toti pe Star,primim wanted apoi Zozo tot Rambo vine singur dupa noi sa ne aresteze.Am spus ma predau..el ma omorat aveam drept de predare la wanted 1 (civil atac).. apoi vine si imi confisca si Permisul de port arma..e din calea fara acest RAMBO.

Pot posta ca martori Alyyn7 si Scarface

Licenta de arme ti-a fost luata corect, cat despre rambo tu aveai viata undeva la 60%, nu se pune problema daca ti-ar fi facut fata. Daca "ai avut" intentia de a te preda, cum ai ajuns tu tocmai aproape de vama de la primarie asta nu pricep eu. Realizezi ca nu le pot interzice sa nu se plimbe in masina cu prietenii din viata reala, nu? Pe tine te omorea dintr-un glont de deagle iar cat despre ceilalti doi mafioti mai trebuie sa iti raspund ? Zozo nu primeste nimic.

Nick: Scarface

Level: 6

Numele membrului pe care il reclam: SmartAss

Dovezi: SS 1

SS 2

SS 3

O scurta descriere: Eram cu Colinzink si cu Alyyn7, mergeam spre deliver pe banda opusa, vine ei doi in loc sa ne ocoleasca intra in noi, sa dau jos si zice unu din ei care este "SmartAss" amenda, noi intrebam, cu ce motiv? mergi pe banda mea, cum puteti vedea in SS, in lista de amenzii nu scrie asa ceva, amenda ca nu mergi pe banda ta.

Nu e prima data care Smart face greselii si nici odata nu l-am postat, dar de data asta nu l-am iertat.

Pot posta ca martori Alyy7 si Colinzink.

Ofiterul iti poate da amenda si pentru alte motive atata timp cat motivul si pretul nu sunt eronate respectiv exagerate.

Colinzin vezi ca te indrepti spre un blacklist la PD. De ce? Pentru ca-mi vanezi membrii. A doua plangere sper ca te lamureste.

SmartAss nu primeste nimic.

Heineken nu primeste nimic.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sa posteze si game ca sa pot lua o decizie.

Am fost de fata.Stefan si ai lui au intrat in fuga dupa un grove,am intrat si eu dupa ei,inauntru era si heineken,s-au duelat,le-am zis sa inceteze,heineken din bataia lor s-a ales aproape fara armura,noi zicandu-le deja sa inceteze, si normal ca i-a dat wanted.

Poze

http://img204.imageshack.us/img204/1408/gtasa2011110816112054.jpg

http://img835.imageshack.us/img835/98/gtasa2011110816112131.jpg

Link to comment
Share on other sites

' date='09 November 2011 - 17:40' timestamp='1320849613' post='6060259']

Nu vad nicio poza in care zici sa incetam. Nu vad nicio poza in care erai tu in cai.Nu vad nicio poza in care i-as fi luat EU lui heineken armura.

Stefan, am luat o decizie, daca nu esti de acord putem discuta si cu coordonatorul, dar hai sa nu ne "sapalam rufele" in public.

Link to comment
Share on other sites

Nick: faNNNtaSy

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: mieztw

Dovezi: click.

O scurta descriere: Am fost rugat de catre un coleg pe skype ( Alex911 ) sa vin sa il iau din spawn,cand m-am urcat in masina m-am trezit miez care ca inceput sa traga dupa mine fara nici un motiv ( atac nemotivat ) . Se vede si in poza ca nu am avut nici o treaba cu el si nici wanted nu aveam !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...