Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Ce s-a intamplat bah? cei cu atatea certuri? am vazut ca multi si-au dat demisia. nu inteleg ce s-a intamplat. sunt si eu obsedat de samp si pun suflet , dar nici chiar asa. va rog astia care am ramas sa ascultati de cei cu rank mai mare si sa fiti activi. toti pentru unul si unul pentru toti. aveti grija. revin si eu pe data de 26 adik peste 45 min. have fun!

Link to comment
Share on other sites

multumesc mult pentru rank 5. de acum inainte aveti grija :D. luati totul in serios. sfr sa ramana o familie fericita si unita !!!

tu ce rank aveai si de cand il aveai, de ai primit rank 5 ?

(exista si log, dar n-am chef sa caut)

aveam 4 de prin decembrie. si in sfarsit dupa vreo 2 luni am luat si eu rank 5

Link to comment
Share on other sites

Probabil ati observat ca nu mai avem lider,va rog sa stati cuminti si sa asteptati,daca se intampla ceva ma cautati pe mess.Dar sper ca Iceman sa ne dea cat mai repede un lider!

Voi incerca sa stau cat mai mult on sa ma ocup de factiune pana vine liderul cel nou.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor promit sa nu va dezamagesc.

Ii rog pe toti cei care sunt in sfr sa puna un reply aici dupa modelul urmator pentru a face lista membrilor sfr

Nick:

Rank:

De cand esti in sfr:

Cei care nu raspund in maxim 2 zile vor fi dati afara.

Deasemenea daca aveti idei pentru regulament va rog sa postati la propuneri schimbari in regulamentul sfr

Edited by danezu33
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor promit sa nu va dezamagesc.

Ii rog pe toti cei care sunt in sfr sa puna un reply aici dupa modelul urmator pentru a face lista membrilor sfr

Nick:

Rank:

De cand esti in sfr:

Cei care nu raspund in maxim 2 zile vor fi dati afara.

Deasemenea daca aveti idei pentru regulament va rog sa postati la propuneri schimbari in regulamentul sfr

Nick: Meleagru

Rank: 4

De cand esti in sfr: 7 octombrie 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...