Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Guest Ionut

The Godfather - rank 6

ExTrEm

Ionut

Consigliere - rank 5

Chuck

Jack

Capo - rank 4

Clau

Solider - rank 3

ApollOone

Associate - rank 2

Refl3xx

Outsider - rank 1

ConnectD

The0d0r

BlacKhOl3

Cristiano17

Ghiondes

RiscX

Jones

ShaKaLoo

CelMaiTare13

Link to comment
Share on other sites

Baeti nustiu daca pot ajunge la Sedinta si sprem, am o multime pe cap astazi de parca ar veni sfarsitul lumii asa am pe cap am multa tb. si nustiu daca o sa pot ajunge dar o sa incerc sa fac tot posibilul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Lista membrilor The Triads :

The Godfather - rank 6

1. Extrem

2. Ionut

Consigliere - rank 5

3. Chuck

4. Jack

Capo - rank 4

5. Mr_Clau

Solider - rank

--------

Associate - rank 2

6. Refl3xx

7. Jones

8. Ghiondes

Outsider - rank 1

9. ShaKaLoo

10. Cosmin001

11. DjSeLectivE

12. SaKaLuX

13. CHOCO.

14. cobra1

15. sobo

16. Mr.Razvy

17. yAk

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Marti(maine) la ora 13:30 daca nu suntem 10 on pentru event nu mai primiti nici prime si nici rank-uri la sedinta(cred ca o voi programa miercuri/joi sau vineri,sa vad ce timp liber am si cand puteti si voi).

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Baieti ati inceput sa ma dezamagiti,am avut niste probleme si am fost putin inactiv si voi nu mai intrati deloc prin joc,de azi incolo daca nu va vad activi si la kill va demit pe toti,mai bine o iau cu factiunea de la 0 si raman decat eu si 8-9 activi si buni decat asa cum sunteti voi in momentul de fata.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Nu am habar ce se intampla cu contul meu imi spune ca imi da ban pentru 7 zile si vad ca e prelungit... In concluzie cred ca sunt banat permanent inca odata imi cer scuze pentru ce sa intamplat si bafta cu The Triads :) Sunteti cei mai buni:) Poti sa ma demiti..:) Ca o sa incep liceul si nu o sa am timp mai bine acuma decat atunci:) Mi-a parut bine:D

Link to comment
Share on other sites

salutare sunt eu bortos si vreau sa le spun lui Ionut si Extrem ca sunt foarte activ si voi incerca sa va fac mandru pe amandoi :)

ba chiar astazi am omorat 8 rivali in onorea vostra si incerc sa omor cat mai multi :)

dar serios unii dintre noi nu suntem activii dc? :(

si imi pare rau pentru ca nu vam anuntat atunci cand aveam ban ca nu pot venii la sedinta si am venit pe alt cont ca civil acum nu o sa mai fac nimik rau ca sa primesc ban :D

sper sa ne intelegem ca in prima zi in care am intrat si am fost banat 7 zile :D

acum am mai multa experienta si vreau sa mergem toti la kill-uri :D

dar sa va spun ca uneori se mai intampla sa nu am mats cum sa intamplat astazi la un war sper sa intelegeti daca o sa fim intrun moment sa nu am mats :D

Si vreau sa va spun ca Triads e factiunea mea preferata si sper sa raman la voi cat doresc

Link to comment
Share on other sites

colegi imi pare rau am luat ban 7 zile si nu pot sa ajung la sedinta dar am facut cerere unban pentru asta si mai intai sa vedem daca se va rezolva

P.S o sa ma rog de un admin sa ma ajute sau ceva dar pe alt cont

E bine duminica la ora 17:30 dupa mn dar facetio cum vreti la ce ora vreti

Eu momentan am ban si sper sa mil scoata cnv

Si daca ma-ti putea ajuta si voi prin joc sa rugati vreun admin sa imi scoata banul ar fi bine :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...