Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Nick: ZealL

Rank: 1

Perioada: Nu stiu, mai mult de 2 saptamani oricum, voi mai intra din cand in cand pe joc/forum

Motiv: Probleme personale...

Ma mai gandesc in privinta ta , nu ai activat nici pana acum.

Daca vrei ma poti demite, nu prea mai joc samp...

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZealL

Rank: 1

Perioada: Nu stiu, mai mult de 2 saptamani oricum, voi mai intra din cand in cand pe joc/forum

Motiv: Probleme personale...

Ma mai gandesc in privinta ta , nu ai activat nici pana acum.

Daca vrei ma poti demite, nu prea mai joc samp...

Ok , demis

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vedeti am demis foarte multi , vreau sa facem o schimbare in factiune , o schimbare in bine , ori ma ajutati sa ridic factiunea ori plecati de acum.

'Cei care nu ati fost demisi sunteti ok , tot ce v-am cerut a fost participarea la war`uri , cine nu participa demis , fara discutii.

Link to comment
Share on other sites

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de parte.

Va face parte din regulament , deci sa nu aud comentarii ca nu ati stiut

Link to comment
Share on other sites

Nick: Refl3xx

Rank: 1

Perioada: 2 Saptamini sau 1 nu stiu exact.

Motiv: Plecat din Oras, ma duc pana la verisori mei si nu pot ajunge nici la sedinta .

Ai un topic mai jos pentru inactivitate , posteaza acolo .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kay-X

Sunt mic, nu stiu nimic si am inceput sa plang cand luat ban de la Perpripiu

Edited by BAdu
Link to comment
Share on other sites

Sedinta amanata din cauza lag`ului , cine are rank de primit o sa-l primeasca.O sa incerc sa fac o sedinta saptamana care vine , sper sa nu mai fie asa.

Concursul la fel si el se anuleaza pana isi revine serverul

Link to comment
Share on other sites

Salutare,nu merge sa intru in Sa-mp zice: "This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way Please contract the application's support team for more information." Ce pot face ca sa intru?:| ca nu pot juca ..:|

Link to comment
Share on other sites

Salut , sunt noul vostru coleg , sper sa ne intelegem bine inpreuna si sa facem treaba !

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Salut,de astazi sunt noul vostru lider alaturi de Extrem,sper sa ne intelegem cat mai bine si sa facem o treaba buna impreuna.Am o singura rugaminte la voi pentru inceput sa veniti si voi toti la sedinta de maine,apolo faci un efort si sigur ajungi ca si eu am practica,cine nu vine va promit eu ca va fi demis.Eu vreau sa vad toti membrii care mai joaca si ajung,nu am nevoie de inactivi,mai bine putini,activi si buni decat multi si degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,Imi cer scuze ca nu voi intra,nu stiu cat timp,pentru ca nu imi merge sa-mp. Dupa cum am scris si mai jos..acea erroare imi apare..:|. Nu stiu cat timp nu voi fii on pe server:|. Imi cer scuze si pentru sedinte,ca nu pot ajunge. Am auzit ca cine nu va venii la sedinta,va fii demis. Nu pot venii din cauza ca nu pot intra,nu-mi merge..:| Sper sa nu ma demiteti pentru asta,Va multumesc pentru intelegere !

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Salutare,Imi cer scuze ca nu voi intra,nu stiu cat timp,pentru ca nu imi merge sa-mp. Dupa cum am scris si mai jos..acea erroare imi apare..:|. Nu stiu cat timp nu voi fii on pe server:|. Imi cer scuze si pentru sedinte,ca nu pot ajunge. Am auzit ca cine nu va venii la sedinta,va fii demis. Nu pot venii din cauza ca nu pot intra,nu-mi merge..:| Sper sa nu ma demiteti pentru asta,Va multumesc pentru intelegere !

Posteaza la inactivitate daca ai probleme asa grave si te iertam daca nu rezolvi.

Link to comment
Share on other sites

Salut,de astazi sunt noul vostru lider alaturi de Extrem,sper sa ne intelegem cat mai bine si sa facem o treaba buna impreuna.Am o singura rugaminte la voi pentru inceput sa veniti si voi toti la sedinta de maine,apolo faci un efort si sigur ajungi ca si eu am practica,cine nu vine va promit eu ca va fi demis.Eu vreau sa vad toti membrii care mai joaca si ajung,nu am nevoie de inactivi,mai bine putini,activi si buni decat multi si degeaba.

Ok voi veni la sedinta , nu ma mai duc la practica

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...