Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Duminica, 20.05.2012, ora 19:00, sedinta urmata de un antrenament. Cine nu poate ajunge sa posteze la discutii factiune DNB.

Nick : Motan

Cred ca voi fi prezent la sedinta dar postez pentru orice eventualitate

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 19 mai 2012 , a avut loc un antrenament.

** Am facut duele 2 vs 2 cu Deagle **

** Am facut stafeta 4 vs 4 cu Deagle **

** Am facut un event in cadrul factiunii, 1 vs 1 cu Deagle, premiu 100k + 5k mats. Castigator Motan **

Sponsor: SenSei

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 19 mai 2012 , a avut loc un antrenament.

** Am facut duele 2 vs 2 cu Deagle **

** Am facut stafeta 4 vs 4 cu Deagle **

** Am facut un event in cadrul factiunii, 1 vs 1 cu Deagle, premiu 100k + 5k mats. Castigator Motan **

Sponsor: SenSei

By the way, daca aveti nevoie de € / $ , imi dati un /w cand sunt in joc. Sponsorizez eu la partea cu banii .

@ Nu stiu daca ajung la eventul de maine, depinde de vreme. Sper sa imi fac timp sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

Guest REdz.

Nick : REdz

Nu sunt sigur daca pot ajunge la sedinta, sunt plecat fac, incerc sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

Sedinta de astazi de avut loc cu succes. Cei care ati fost absenti fara sa anuntati veti primi avertisment. Cei care nu au depozitat mats desi au bani vor primi si ei avertisment. Va voi spune eu celor care ati absentat cate ore jucate ati avut.

Am stabilit la sedinta ca inainte de fiecare sedinta sunteti OBLIGATI sa-mi dati PM cu event-urile castigate din saptamana precedenta. Faceti poza cand sunteti anuntati castigatori pe /o chiar daca este event individual / in echipa / cursa facuta de admin. Daca nu ati castigat niciun event, trebuie sa-mi dati PM unde imi veti spune ca nu ati castigat. Cine nu face acest lucru primeste rank down / e demis.

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=441988

Am facut topicul despre care vorbeam. NU vreau sa vad postari aiurea pe acolo, vreau doar PM-uri inainte de fiecare sedinta de la voi.

heineken, K1lee si kRaYnEEEEEEE daca nu reveniti cu activitatea veti fi demisi. Vreau un raspuns din partea voastra daca mai activati sau nu. Aveti 24h la dispozitie. Astept PM.

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 26.05.2012, ora 13:00, sedinta urmata de un antrenament. Cine nu poate ajunge sa posteze la discutii factiune DNB.

Am anuntat sedinta. V-am anuntat mai din timp pentru a avea timp sa va pregatiti pozele cu event-uri castigate, pozele pentru misiune si pozele cu materiale.

Link to comment
Share on other sites

Am uitat sa spun , aveti timp pana pe 26 mai (sambata) ora 11:00 sa imi trimiteti PM in legatura cu event-urile , pentru a avea timp sa pregatesc totul pentru sedinta :)

Va reamintesc ca: Cine nu imi da PM in legatura cu event-urile (chiar daca nu a castigat) primeste avertisment/rank down. Cine imi da mai tarziu de ora 11:00 imi da degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 26.05.2012, ora 13:00, sedinta urmata de un antrenament. Cine nu poate ajunge sa posteze la discutii factiune DNB.

Nick: Don_aztec

Nu o sa ajung la sedinta. " E vara tati" si ...sambata sunt in excurise, bacheeet :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Sedinta a avut loc cu succes. Am sa va spun eu / un membru rank 3 care a fost prezent la sedinta ce s-a discutat.

Cei care nu mi-ati dat PM cu event-urile, nu ati depozitat mats, ati lipsit de la sedinta si nu ati anuntat, veti fi sanctionati.

Link to comment
Share on other sites

Guest REdz.

Am luat ban cred ca nu voi mai activa, sa vad daca imi va scoate cineva banul, Dexter daca poti vorbeste cu un admin, am incercat parola de mai multe ori parola dar acum mi-am reamintito.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...