Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Buna ziua,vreau sa stiu si eu cati dintre voi puteti participa in timpul saptamanii la antrenamente,vreau sa stiu si la ce ora puteti intra,seara dupa ora 20. Vreau ca de acum sa ne pregatim intens pentru mai multe titluri si sa castigam cat mai multe eventuri.

Link to comment
Share on other sites

FFWVm.png

Salut! As vrea sa propun un antrenament pentru diseara, mai exact incepand cu orele 21:00. De ce? Simplu, as vrea sa ne pregatim pentru maine, adica pentru evenimentul de maine, Factions Supremacy. Locatia antrenamentului va fi in orasul de langa Los Santos, mai exact Red County, parca asa se zicea, iar daca nu stiti unde se afla, v-am pregatit o harta:

CLICK.

Antrenamentul va fi de tip: echipa vs echipa, fiecare echipa va avea 5 membri, inclusiv liderul. Liderii celor 2 echipe vor fi Razvan. si Cheeze. O echipa va incepe din locul

acesta, mai exact: CLICK, iar cea de-a doua echipa va incepe din acest loc, mai exact: CLICK. O sa ne "desfasuram" in acest permiteru, mai exact: CLICK. Armele cu care se va "juca", vor fi: Deagle + Ak47. De arme ma voi oucpa eu, mai putin de Ak47 [o sa chem un mafiot sa ne faca ak47], iar de HP se va ocupa un coleg de-al meu de scoala, Frosty1337, membru SMURD.

Edited by teils1
Link to comment
Share on other sites

Inger,Derrek cand nu a intrat cateva zile ai anuntat la discutii daca mai activeaza pe mine m-ai demis direct,se vede ca se fac diferente intre playeri oricum in fine sal si adio DNB

Link to comment
Share on other sites

FFWVm.png

Salut! As vrea sa propun un antrenament pentru diseara, mai exact incepand cu orele 21:00. De ce? Simplu, as vrea sa ne pregatim pentru maine, adica pentru evenimentul de maine, Factions Supremacy. Locatia antrenamentului va fi in orasul de langa Los Santos, mai exact Red County, parca asa se zicea, iar daca nu stiti unde se afla, v-am pregatit o harta:

CLICK.

Antrenamentul va fi de tip: echipa vs echipa, fiecare echipa va avea 5 membri, inclusiv liderul. Liderii celor 2 echipe vor fi Razvan. si Cheeze. O echipa va incepe din locul

acesta, mai exact: CLICK, iar cea de-a doua echipa va incepe din acest loc, mai exact: CLICK. O sa ne "desfasuram" in acest permiteru, mai exact: CLICK. Armele cu care se va "juca", vor fi: Deagle + Ak47. De arme ma voi oucpa eu, mai putin de Ak47 [o sa chem un mafiot sa ne faca ak47], iar de HP se va ocupa un coleg de-al meu de scoala, Frosty1337, membru SMURD.

Nu pot ajunge la ora aceea ,Imi cer scuze

PS: La revedere si bafta in continueare

Edited by Alin97
Link to comment
Share on other sites

FFWVm.png

Salut! As vrea sa propun un mic antrenament pentru maine, 22 Octombrie, ora 21:00. Antrenamentul va consta in 2 stafete: o stafeta cu deagle, o stafeta cu Ak47, un turneu LMS 1 vs. 1 cu orice arma [5 runde], un turneu LMS 2 vs. 2 cu orice arma si pe final un LMS pe echipe: 3 vs. 3, 4 vs. 4 sau chiar 5 vs. 5.. asta depinde de cati suntem online!

Castigatorul turneului LMS 1 vs. 1 cu orice arma, va primi 3.000 mats drept recompensa!

Antrenamentul va avea loc in sala de train!

Link to comment
Share on other sites

Prima editie a evenimentului "The Killer" va incepe maine, 23 Octombrie, incepand cu orele 00:00.

Prima runda incepe odata cu evenimentul si se termina maine, 23 Octombrie, la ora 23:59, deci aveti voie sa postati pozele pentru "Captura" zilei si "Fastest killer" pana maine la ora 23:59!

_________________________________

Mai multe detalii,

CLICK AICI!

Edited by teils1
Link to comment
Share on other sites

FFWVm.png

Salut! As vrea sa propun un mic antrenament pentru duminica, 28 Octombrie, ora 13:00. Antrenamentul va consta in 2 stafete: o stafeta cu deagle, o stafeta cu Ak47, un turneu LMS 1 vs. 1 cu orice arma [5 runde], un turneu LMS 2 vs. 2 cu orice arma si pe final un LMS pe echipe: 3 vs. 3, 4 vs. 4 sau chiar 5 vs. 5.. asta depinde de cati suntem online!

Antrenamentul va avea loc in sala de train!

Edited by teils1
Link to comment
Share on other sites

A4-a editie incepe pe 28 oct ora 14:00 .

Puteti sa va inscrieti factiunile.

Duminica,28.10.2012,ora 12:00 va avea loc o sedinta urmata de un antrenament!

Confirmati-va absenta la Discutii DNB!

Astept prezenta voastra in numar cat mai mare pentru a nelamuri cateva probleme si pentru a alcatui echipele ideale.

Link to comment
Share on other sites

A4-a editie incepe pe 28 oct ora 14:00 .

Puteti sa va inscrieti factiunile.

Duminica,28.10.2012,ora 12:00 va avea loc o sedinta urmata de un antrenament!

Confirmati-va absenta la Discutii DNB!

Astept prezenta voastra in numar cat mai mare pentru a nelamuri cateva probleme si pentru a alcatui echipele ideale.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...