Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Bravo baieti! Am dovedit si astazi ca suntem un gang bun. Al 2-lea gang din alianta si al 3-lea de pe server [dupa eventul de azi]. Sper sa facem o treaba buna in continuare!!

UAnVR.png



http://i.imgur.com/UAnVR.png

Edited by teils1
Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti.Adevaratii castigatori noi suntem,deoarece am reusit sa devenim o echipa foarte unita.Nu trebuie sa fim suparati,ma bucur ca am ajuns pe locul 4 si va multumesc pentru ajutorul acordat.Sedinta cel mai probabil,va fi vineri pentru ca sa puteti sa ajungeti cat mai multi.

#19:00-20:00 pe la ora asta cred.

Edited by Ingerul_Deczaut
Link to comment
Share on other sites

Felictari pentru locul 4,imi cer scuze ca nu am putut ajunge insa am vorbit cu Derrek am inteles ca ati fost 10,si nu era o problema membrii si asa nu prea imi place sa iau locul altor oameni

PS:Am avut o pana de curent pana acum cateva minute deaia nu am putut intra,imi cer scuze inca odata!

Link to comment
Share on other sites

Trec cu vederea la tine,dar ceilalti care fac aceasta misiune.Trebuie doar sa aruncati molotovul in afara bancii LV.

Link to comment
Share on other sites

La urmatoarele FC voi ajunge si eu si va fi alta mancare de peste(dupa parerea mea)la urmatorul trebuie sa luam un rezultat egal sau mai bun fata de cel actual adica minim locul 3 si trebuie sa ne aparam titlul 3rd place tie

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...