Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Pe urmatorii i-am gasit in baza de date ca facand parte din DNB:

  1. kWai
  2. BeNNy
  3. forT
  4. Notram
  5. reAcT
  6. ProJeCt
  7. blackcasper96
  8. HuBaBuBa
  9. tupac_
  10. BlackOutCRYS.
  11. DieseL
  12. Andrey10
  13. Madkido
  14. adytzu
  15. Alin_Catalin
  16. PeTRo
  17. Ar00n
  18. SouljaBoy
  19. axelutz
  20. alin18
  21. biNNN
  22. hitthehitmaN
  23. Donie
  24. 2Fast4You
  25. Actimel
  26. dannnutz
  27. Gravity
  28. Jose_Castillo
  29. WhiteLight
  30. Ronnie
  31. sEEd0x
  32. Stefanovic
  33. Korupt29
  34. RaPtoR
  35. trunks
  36. Alexus
  37. abyss.
  38. f1re
  39. CriSty1503
  40. Lolzeye
  41. Ca7al1n
  42. Revolver
  43. Beno
  44. Leoluca
  45. ZooPy
  46. muzik
  47. Instinkt
  48. Raiden
  49. JaPoNeZz
  50. Kaddy
  51. Harich

Va rog sa-mi spuneti care mai activeaza, care nu, ... poate mai sunt printre ei banati sau inactivi pe care n-au apucat liderii sa-i rezolve.

Link to comment
Share on other sites

Inactivi/banati :

1. BeNNy

2. forT

3. Notram

4. reAcT

5. ProJeCt

6. blackcasper96

7. tupac_

8. BlackOutCRYS.

9. DieseL

10. Madkido

11. adytzu

12. Alin_Catalin

13. PeTRo

14. SouljaBoy

15. axelutz

16. alin18

17. biNNN

18. hitthehitmaN

19. Actimel

20. Gravity

21. Jose_Castillo

22. WhiteLight

23. Ronnie

24. sEEd0x

25. Stefanovic

26. Korupt29

27. RaPtoR

28. trunks

29. abyss.

30. f1re

31. CriSty1503

32. Lolzeye

33. Ca7al1n

34. Revolver

35. Leoluca

36. muzik

37. Instinkt

Activi :

1. Kwai

2. dannnutz

3. Alexus

4. JaPoNeZz

5. Raiden

6. 2Fast4You

7. harich

8. andrey10

9. Kaddy

10. Beno

11. Ar00n

12. ZooPy

13. Hubabuba

Pensionar :

Donie

Link to comment
Share on other sites

Guest vassy__grecu

Inactivi/banati :

1. BeNNy

2. forT

3. Notram

4. reAcT

5. ProJeCt

6. blackcasper96

7. tupac_

8. BlackOutCRYS.

9. DieseL

10. Madkido

11. adytzu

12. Alin_Catalin

13. PeTRo

14. SouljaBoy

15. axelutz

16. alin18

17. biNNN

18. hitthehitmaN

19. Actimel

20. Gravity

21. Jose_Castillo

22. WhiteLight

23. Ronnie

24. sEEd0x

25. Stefanovic

26. Korupt29

27. RaPtoR

28. trunks

29. abyss.

30. f1re

31. CriSty1503

32. Lolzeye

33. Ca7al1n

34. Revolver

35. Leoluca

36. muzik

37. Instinkt

Activi :

1. Kwai

2. dannnutz

3. Alexus

4. JaPoNeZz

5. Raiden

6. 2Fast4You

7. harich

8. andrey10

9. Kaddy

10. Beno

11. Ar00n

12. ZooPy

13. Hubabuba

Pensionar :

Donie

bai frate sa moara viata mea daca te inteleg....il pui pe donie pensionar..care a fost rifa..si altele..si pe me nu ma lasi pe lista de pensionari.ca am frecventat doar in dnb..pe o perioada de 2 ani si cv...moment in care am fost sublider de-alungul mandatelor lui juny mrdexter badu si krystu care iti pot confirma..nu pot sa cred frate iti jur:|

Link to comment
Share on other sites

bai frate sa moara viata mea daca te inteleg....il pui pe donie pensionar..care a fost rifa..si altele..si pe me nu ma lasi pe lista de pensionari.ca am frecventat doar in dnb..pe o perioada de 2 ani si cv...moment in care am fost sublider de-alungul mandatelor lui juny mrdexter badu si krystu care iti pot confirma..nu pot sa cred frate iti jur:| am fost alaturi de dnb..si cand erau 3 4 membrii...spre deosebire de altii prietene eu nu sunt excursionist....de cand loc pe lm...am fost doar in dnb...2 an si ceva;)asa ca "masura ta" lasa de dorit...nu ti-a cerut nimeni rank..putin imi pasa...rank1 e de ajuns...dar conteaza sa fac parte din dnb....si pt ca nu frecventez asa des...ma puteai lasa pe lista pensionarilor;)

Link to comment
Share on other sites

Pe Donie il vad in joc de 2 ori la o sapt,dar pe tine deloc,crezi ca eu te pun pensionar daca ai intrat de 1 an in dnb si pe cont nu ai jucat deloc?Tin si eu un pensionar care ma mai ajuta cand intra,chiar daca intra mai rar dar nu deloc(ca tine).Si numai posta aici ca nu esti membru dnb,daca crezi ca am gresit imi poti face reclamatie nu faci tu posturi aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Pe Donie il vad in joc de 2 ori la o sapt,dar pe tine deloc,crezi ca eu te pun pensionar daca ai intrat de 1 an in dnb si pe cont nu ai jucat deloc?Tin si eu un pensionar care ma mai ajuta cand intra,chiar daca intra mai rar dar nu deloc(ca tine).Si numai posta aici ca nu esti membru dnb,daca crezi ca am gresit imi poti face reclamatie nu faci tu posturi aiurea.

prietene...sti vorba aia...cu nebunu nu te pune...ce reclamatie sa iti fac?si app...sunt de 2 ani si cv in dnb..am iesit de nenumarate ori cel mai pericolos mafiot..am fost sublider o perioada indelungata..si am avut parte de colegi de seama ai serveruului....si nu prea mai frecventez din septembrie..si daca e de ceva..sa sti ca de 2 ori pot intra si eu pe saptamana,....nu neaparat de 2..de mai multe..si daca imi aduc bine aminte..am intrat sapt trecuta de mai multe ori..mergand la kill si antrenandu-ma..daca nu crezi iti dau poze...dar ce vina am eu daca tu nu erai logat...

asa ca nu cauta nod in papura...

Link to comment
Share on other sites

Nu ma simpt deloc vinovat,eu am luat o decizie asa ramane,sunt lider sa imi fac treaba,adica sa am membri activi si sa isi faca si ei treaba la randul lor,nu am nevoie sa ai 2 ani in factiune si sa nu te vad nici odata pe svr si stai linistit ca joc destul de mult.Te rog sa numai postezi la discuti dnb,aici posteaza doar membri DNB.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma simpt deloc vinovat,eu am luat o decizie asa ramane,sunt lider sa imi fac treaba,adica sa am membri activi si sa isi faca si ei treaba la randul lor,nu am nevoie sa ai 2 ani in factiune si sa nu te vad nici odata pe svr si stai linistit ca joc destul de mult.Te rog sa numai postezi la discuti dnb,aici posteaza doar membri DNB.

se scrie simt....nu am auzit de verbul a simpti =)))))) si nu e vina mea ca atunci cand intru eu nu esti tu...iti dau poze daca vrei

Link to comment
Share on other sites

Nu am nevoie de poza,ai fost demis si gata,in DNB nu mai intri cat sunt eu lider .

ma faci sa rad=)))=)))=))) nici nu intru ba bolovane!!! nu am cu cine colabora..ce sa caut...daca tu ai cu 2 clase mai mult decat trenu...ce sa ma inteleg eu cu tine=))))) zi-mi si mie care e faza cu "simpt" =))))=)))=))) exista oare in dex acest verb?prietene mai lasa samp'ul si mai dai si pe la orele de romana=))) eu am auzit de verbul "a simti" nu "a simpti" =)))

@ disable posting 3 zile poate te calmezi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi.

Lista membrilor DNB :

*Rank 6 Nang

1. Ionut

*Rank 5 Gunman

2. Kwai

*Rank 4 Thief

3. dannnutz

4. Alexus

*Rank 3 Observer

5. 2Fast4You

*Rank 2 Drug dealer

6. Kaddy

7. harich

*Rank 1 Refugee

7. Bay3Ta$uL

8. Kaddy

10. PaulYonutZ

11. Darius14

12. demonakita

13. White

Pensionar :

Donie

Link to comment
Share on other sites

Maine(Joi) ora 17:50 sa fiti on toti,pentru last gang standing ,cine nu vine si nu are un motiv serios poate fi demis,nu ma faceti sa cred ca am facut o greseala prin alegerea voastra ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...