Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Ciocio - 8 Licente

Maya - 10 Licente

Lynx - 9 Licente

varuso - 8 Licente

Raiden - 2 Licente - esti nou in factiune

bibeLow - nimic - esti nou in factiune

KenVelo - nimic - esti nou in factiune

JayZz - 2 Licente

Minimul pt saptamana viitoare va fi tot de 6 licente si maximul de 12. Avand in vedere ca acum nu ati avut chiar o saptamana la dispozitie

Link to comment
Share on other sites

Salutare instructori! Am si eu o problema: lilwayne mi-a dat un ak cu /giveweapon, iar Zozo imi suspenda mie licenta de arme. Nici nu am apucat sa dau /dropgun ca el mi-o suspendase.

Am discutat mai amanuntit cu Zozo si mi-a spus sa vorbesc cu Lynx sa-mi dea iar licenta, iar acesta mi-a zis sa vorbesc cu voi, liderii.

http://bildr.no/view/1073322 Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Salutare instructori! Am si eu o problema: lilwayne mi-a dat un ak cu /giveweapon, iar Zozo imi suspenda mie licenta de arme. Nici nu am apucat sa dau /dropgun ca el mi-o suspendase.

Am discutat mai amanuntit cu Zozo si mi-a spus sa vorbesc cu Lynx sa-mi dea iar licenta, iar acesta mi-a zis sa vorbesc cu voi, liderii.

http://bildr.no/view/1073322 Multumesc anticipat.

Rog un membru rank 3+ sa ii inapoieze licenta de arme deoarece se vede din poza ca nu este el vinovat.

Link to comment
Share on other sites

Salutare instructori! Am si eu o problema: lilwayne mi-a dat un ak cu /giveweapon, iar Zozo imi suspenda mie licenta de arme. Nici nu am apucat sa dau /dropgun ca el mi-o suspendase.

Am discutat mai amanuntit cu Zozo si mi-a spus sa vorbesc cu Lynx sa-mi dea iar licenta, iar acesta mi-a zis sa vorbesc cu voi, liderii.

http://bildr.no/view/1073322 Multumesc anticipat.

Rog un membru rank 3+ sa ii inapoieze licenta de arme deoarece se vede din poza ca nu este el vinovat.

O sa ii inapoiez eu licenta.

# Kearse nu avem poza ca sa stiu ce s-a intamplat deaia nu v-am dat licenta.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti :D .

Stiu ca nu am mai activat , da' deh , numai aveam timp de jucat jocuri ( probleme p-acasa , chestii de genul :( ) , dar au trecut si acum pot juca.

Depinde de sefu' Ares si Teo_730 daca ma vor lasa sa fac parte in continuare din aceasta minunata factiune :tiphat: .

# unragon

Link to comment
Share on other sites

Nr. 1

Ziarul Instructorului

Pentru prima data in Istorie a aparut "Ziarul Instructorului" by Jeremy_Mentez

Azi mam gandit sai iau un intreviu Liderului nostru bun Ares:

Dupa cum stiti bine Ares este bun cu noi si este intelegator dar cand intrecem masura el se supara pe noi ne tine o replica de 4-5 min si dupa ne iarta.

1. Cati ani ai?

Ares are 18 ani. Multi Inainte!!

2.Unde locuiesti?

El sta in Banat alaturi de familia lui.

3. De cand esti Lider al acestei factiuni?

El este lider din 20 decembrie.2011 si spera sa fie lider pana pe 20.decembire.2012 alaturi de TEO

4. Dece ai ales sa fi lider in aceasta factiune. Si nu la alta factiune?

Acesta este factiunea mea preferata, si nu ma vad lider in alta parte

5.Cat de bine te intelegi cu membri factiuni? Dar cu mambri STAFF?

Ares se intelege foarte bine cu toti membri factiuni mai puntin cand incala regulamentul intern al factiuni.

Cu membri STAFF se intelege la fel de bine, chiar mai bine.

6. Lam rugat sa ne zica un top 5 al membrilor.

El nu a vrut sa ne zica si nea spus asa: Eu nu fac diferente intr-e membri, pentru mine toti membri sunt egali.

1. Toti Memri Factiuni

2. -

3. -

4. -

5. -

7. O urare pt membri factiuni

Sa termine cu certurile si sa faca treaba cat mai bine

vctkqf.jpg

Aceasta editia va fost oferita de editura: Jeremy_PRESS.

In numarul urmatir vom lua un interviu liderului Teo_730 si unui membru.

Cine vrea sa fie membrul interievat saptamana urmatoare va rog postati aici dupa urmatorul model:

Nick:

Varsta:

Rank:

De ce toriti sa vi se ia interviul:

Rog ceilanti membri ai factiuni sa nu scoata un alt numar al ziarului va rog din suflet pt idei accesati dany_cobra28@yahoo.com

VA MULTUMIM!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Dupa ce am discutat cu Teo am ajuns la concluzia sa scoatem acel minim si maxim ca sa nu va mai panicati ca nu aveti minimul de licente date.

Dar.. Pentru ca nu vreau sa aud nici texte de genul "X da mai multe licente pt ca are rank 3+", am sa las maximul la cei de rank 3+, iar acesta va fi de 12 licente pe saptamana.

2. Nu voi lua in considerare cererile care nu sunt completate corect, de exemplu la rubrica unde trebuie sa scrie instructorul !!!

Nu vreau sa vad completari de genul "mi-e indiferent", "sa vad care e on". Daca cineva va cauta si are completat altceva decat numele vostru il rugati sa dea edit! In caz contrar cererea nu va fi luata in considerare. Regula se aplica de la urmatoarea sedinta, vad acum destule cereri completate aiurea, saptamana asta va mai las, sa nu ziceti ca nu ati stiut, dar de saptamana viitoare, cererile care nu sunt completate cu numele instructorului, nu le iau in considerare !!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Saptamana asta s-au dat 56 de licente, dintre care:

Ciocio - 8 licente

Jeremy_Mentez - doua licente

varuso - 8 licente

Phill - doua licente

Broker - doua licente

Hydravision - o licenta

alecs - o licenta

Maya - 4 licente

volkswagen - doua licente

Restul au fost date de fosti instructori sau de catre mine si Teo

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Imi cer scuze dar saptamana viitoare nu voi putea fii prea activ. Incep sesiunea la facultate si majoritatea examenelor le am in acea perioada.

Va promit ca voi petrece mai mult timp pe server/forum dupa ce termin cu examenele, suficient timp cat sa recuperez perioada in care nu voi fii foarte activ.

Daca considerati ca absenta mea tine locul ocupat degeaba in factiune va rog sa ma anuntati pentru ca nu vreau sa creez neplaceri acestei factiuni la care tin foarte mult.

Multumesc pentru intelegere,

volkswagen

Link to comment
Share on other sites

-Nick:virgil27

-Level:5

-Factiune:SMURD

-Job secundar:Trucker

-Licenta pe care o solicitati: port arma

-Pretul licentei:30k

-Motivul pentru care solicitati licenta:pentru protectia mea

-Instructorul cu care vreti sa dati pt licenta:oricare

Passed, rog un rank3+ sa ii dea licenta!

Mai baieti, voi chiar nu ati inteles ce am scris in legatura cu aplicatia pt licente? Cererea trebuie sa fie completata CORECT !!!

Ti se pare tie Hydravision ca aceasta e completata corect? E scris numele tau in cerere?

Am spus clar ca nu le mai iau in considerare daca nu scrie numele vostru acolo! In cazul in care va contacteaza cineva si cererea e completata astfel, il rugati pe client sa modifice si sa scrie numele vostru!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...